Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
594 posty 5412 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Moje komentarze

 • „Ataku na Syrię nie będzie, wojna toczy się w mediach”
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/731/42/7314204.jpg

  Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump powiedział, że Rosja powinna być gotowa do zestrzeliwania pocisków wystrzelonych w kierunku Syrii. Napisał o tym w środę na Twitterze. „Rosja obiecuje zestrzelić wszystkie pociski wystrzelone w Syrię. Przygotuj się, Rosjo, ponieważ one przybędą - dobre, nowe i inteligentne” - napisał.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201804127748758-Syria-USA-Sputnik/
  Czyżby groziła nam katastrofa na nieobliczalną dotąd skalę ?
 • @Husky 08:39:20
  Rosja ma wpisane w swoje istnienie - Wróg u Bram.
  Gdyby nie wpajano ciągle Rosjanom, że są otoczeni wrogami - to Rosja by się rozleciała.

  https://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201002/1266310373_by_sometime_600.jpg
  Czyżby groziła nam katastrofa na nieobliczalną dotąd skalę ?
 • Trump robi sobie jaja z Putina
  Putin chwali Trumpa i żartuje z oskarżeń o ingerencję w wybory w USA.

  https://aimg.wprost.pl/_thumb/ab/3b/20417775051352921d509436a0c4.jpeg

  Wojenna psychoza w rosyjskiej telewizji. Straszą atakiem
  Co wziąć do schronu przeciwatomowego i jak przygotować się do przetrwania - takie porady zaprezentowała swoim widzom stacja Rossija-24. Krytycy Kremla mówią, że w taki sposób propagandziści przekonują Rosjan o zagrożeniu atakiem wroga.

  Reporter rosyjskiej telewizji Jewgienij Tiszkowiec przygotował porady i praktyczne wskazówki, które mogą przydać się podczas pobytu w schronie. Dużą wagę poświęcił jedzeniu i wodzie.

  - Bez pożywienia człowiek może przeżyć dwa - trzy tygodnie, a brak wody zabija znacznie szybciej. Dorosły mężczyzna potrzebuje nie mniej niż 2,5 litra wody dziennie, dzieci i karmiące matki potrzebują dwa razy więcej - mówił dziennikarz. Radził, aby przygotować zapasy wody do przyrządzania posiłków, ale nie zapomnieć też o potrzebach sanitarno-higienicznych.

  https://www.youtube.com/watch?v=IHo2PNXazdE

  Rossija-24 opracowała też listę artykułów spożywczych, które przydadzą się Rosjanom podczas ukrycia. Wskazano na ryż, kaszę owsianą, konserwy, olej i mleko w proszku, a odradzono zabieranie do schronów większych zapasów kaszy gryczanej, makaronu, czekolady oraz zagęszczanego mleka. Te produkty - wyjaśniono telewidzom - mają dużo krótszy termin ważności.

  Rosyjscy dziennikarze przypomnieli, że ważne jest utrzymywanie w schronie właściwej temperatury.
  Czyżby groziła nam katastrofa na nieobliczalną dotąd skalę ?
 • Nibiru się zbliża? Koniec Świata jednak w 2018 roku?
  https://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2018/04/koniec-swiata-2018-nibiru-590x331.jpg

  Czy w roku 2018 koniec świata jest bardzo prawdopodobny? Według niektórych badaczy, Ziemi grozi bliskie spotkanie z tajemniczą Planetą X, znaną jako Nibiru. Efekty tego spotkania z pewnością nie będą przyjemne dla istot żywych, w tym ludzi.Czy w roku 2018 koniec świata jest bardzo prawdopodobny? Według niektórych badaczy, Ziemi grozi bliskie spotkanie z tajemniczą Planetą X, znaną jako Nibiru. Efekty tego spotkania z pewnością nie będą przyjemne dla istot żywych, w tym ludzi.

  David Meade, autor książki Planet X – The 2017 Arrival, twierdzi, że Nibiru uderzy w naszą planetę już w październiku 2017 roku. Tymczasem inni badacze tego tematu, spotkanie z tajemniczą planetą wyznaczają na 2018 rok, a nawet na 2020 (dr Dyomin Damir Zhakarovich). Jak widać, mamy obecnie kilka dat. Dzisiaj zajmę się jednak tymi, które dotyczą roku 2018.

  https://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2018/04/koniec-swiata-2018-nibiru-1.jpg

  https://www.koniec-swiata.org/nibiru-sie-zbliza-koniec-swiata-jednak-w-2018-roku/
  Czyżby groziła nam katastrofa na nieobliczalną dotąd skalę ?
 • Rosyjski raj podatkowy przy granicy z Polską
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/635/55/6355506.jpg

  Do Kaliningradu i na wyspę Russkij biznes będzie mógł ściągnąć kapitał bez podatku i funkcjonować według własnych zasad.

  Premier Dmitrij Miedwiediew 9 kwietnia zapowiedział, że zleci rządowi opracowanie środków wsparcia rosyjskich firm, które znalazły się na czarnej liście USA. „To się tyczy hutnictwa i sektora energetycznego oraz handlu wyrobami przemysłu obronnego" — oświadczył na posiedzeniu z wicepremierami.

  Prawdopodobnie z poszkodowanymi biznesmenami spotka się prezydent Rosji Władimir Putin — poinformował jego rzecznik prasowy Dmitrij Pieskow. W harmonogramie Putina na razie nie ma spotkania z biznesmenami objętymi sankcjami, lecz nie można wykluczyć takiego prawdopodobieństwa.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201804117744627-Rosyjski-raj-podatkowy-granica-Polska/
  Mundial
 • @Oscar 17:34:45
  To nie ja kłamię - to kłamała rosyjska komisja MAK
  NIE BĘDZIEMY RAZEM
 • Putin to kłamczuch
  https://img3.dmty.pl//uploads/201004/1272577143_by_boogie83_600.jpg

  Żadnej katastrofy nie było a mówił, że samolot uderzył w brzozę....
  Rocznica "Zamachu Kwietniowego"
 • @Oscar 16:17:44
  Na blogu Jaśka piszą, że żadnej katastrofy nie było

  http://jasiek.neon24.pl/post/143209,rocznica-zamachu-kwietniowego

  Putin znowu skłamał bo mówił, że katastrofa była i samolot zahaczył o brzozę.
  Nawet miał nagrania z kokpitu, gdzie polskiemu generałowi plątał się język z opilstwa.
  NIE BĘDZIEMY RAZEM
 • @kfakfa 16:50:09
  Ale ja jako Polak - uwielbiam Władimira Władimirowicza

  http://www.newsweek.pl/g/crop/0/-1050/newsweek/635308278316790094.png
  NIE BĘDZIEMY RAZEM
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:11:57
  "U kogo ma "zszarganą" i za co? "

  Po pierwsze, że to szpieg - szpiegom się nie wierzy.
  Po drugie - był kumplem Busha i Clinton.
  Po trzecie

  Operacja „Hiroszima”, czyli Putin przejmuje władzę

  "„Tak, to ja wysadziłem w powietrze budynek przy ulicy Gurianowa w Moskwie. Nie jestem ani Czeczenem, ani Arabem. Nazywam się Władimir Kondratiew, jestem rodowitym Rosjaninem i majorem Federalnej Służby Bezpieczeństwa, a dokładniej, pracownikiem ściśle tajnego oddziału K-20” – tak zaczynał się list przesłany do moskiewskiej redakcji internetowego pisma FreeLance Bureau w marcu 2000 roku. Pracownicy pisma poinformowali o przesyłce FSB, ta zaś obiecała się wszystkim zająć. Więcej nikt ani do osoby Kondratiewa, ani do jego listu nie wracał."

  http://www.portal.arcana.pl/Operacja-hiroszima-czyli-putin-przejmuje-wladze,1635.html
  NIE BĘDZIEMY RAZEM
 • @Oscar 12:49:46
  "Talbot poniżasz się na naszych oczach."

  A wasze oczy są skierowane na wschód, czy na zachód?
  Obojętnie co spowodowało katastrofę (zamach) to Putinowi nikt nie uwierzy - bo ma zszarganą opinię.
  NIE BĘDZIEMY RAZEM
 • Smoleńsk, zbrodnia nieukarana…do czasu
  https://assets.polskaniepodlegla.pl/media/k2/items/cache/5fd6e6328fad90d498c3bb3d8b62d965_L.jpg

  Tragedia samolotu A-320 należącego do taniego przewoźnika Germanwings, spółki matki niemieckiej Lufthansy, jest jak twierdzą media i liczni eksperci jedyną na przestrzeni wielu lat katastrofą lotniczą, której przyczyny poznaliśmy tak naprawdę już w ciągu 48 godzin.

  Odnaleziona czarna skrzynka i zawarte w niej nagrania w sposób jednoznaczny ukazały nam prawdę o tym dramacie i nie było sensu zwlekać z poinformowaniem światowej opinii publicznej.

  Do momentu konferencji prasowej francuskiej prokuratury poważni politycy, profesjonalni eksperci i odpowiedzialni dziennikarze unikali spekulacji i nie wygłaszali kategorycznych przedwczesnych sądów, gdyż jak sami twierdzili, byłoby to nieodpowiedzialne, nieprofesjonalne, a mówiąc wprost nieludzkie z tego prostego powodu, że mogłoby wyrządzić krzywdę niewinnym ludziom. Co zaskakujące podobną wstrzemięźliwość w komentarzach obserwowaliśmy w Polsce.

  I w ten oto sposób narodowa tragedia, jaka wydarzyła się 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku przechodzi do historii, jako jedyny taki przypadek w cywilizowanym świecie, kiedy opinia publiczna niemal natychmiast po katastrofie poinformowana została kłamliwie o jej przyczynach, czyli winie słabo wyszkolonej załogi, która rzekomo miała działać pod presją śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz dowódcy Sił Powietrznych, gen. Andrzeja Błasika. Ogłoszono to zanim zbadano czarne skrzynki, a nawet jeszcze przed ich odnalezieniem. Haniebna propagandowa akcja rozpoczęła się natychmiast. Nikt nie czekał choćby na wstępne ustalenia późniejszego pseudo śledztwa.

  Przez te ostatnie pięć lat, które minęły od smoleńskiej zbrodni każdy wypadek lotniczy musi wywoływać niepokój i lęk u zbrodniarzy, którzy zaplanowali i przeprowadzili zamach. Powiem więcej. Jestem pewien, że ciarki przebiegają im dzisiaj po grzbietach. Właśnie o tym, że mieliśmy w Smoleńsku do czynienia z zaplanowaną zbrodnią świadczy w sposób oczywisty ta cała propagandowa pełna kłamstw ofensywa. Jest pewne, że już dużo wcześniej uzgodniono, kto będzie obarczony odpowiedzialnością. Ważną okolicznością i poszlaką przemawiającą na niekorzyść sprawców jest ta niezwykła zgodność opinii zaordynowanych mediom przez rosyjskich i polskich wspólników zbrodni. Tak, więc dzisiaj po pięciu latach od zamachu już nie tylko wyniki ustaleń niezależnych ekspertów współpracujących z sejmowym zespołem Antoniego Macierewicza, ale i ta starannie przygotowana i natychmiast uruchomiona 10 kwietnia 2010 roku inwazja kłamstwa jest dowodem dokonania precyzyjnie zaplanowanego zamachu.

  O północy przy zielonych stolikach

  modliły się diabły do cyfr.

  Były szarfy i ordery, i muzyka

  i stukał tajny szyfr.

  Diabły w sercu swoim głupim, bo niedobrym

  rozwiązywały biało-czerwony problem

  K.I. Gałczyński

  Wato dzisiaj, pięć lat po zamachu przypomnieć tych, którzy stali sobotniego ranka 10 kwietnia 2010 roku w blokach startowych i czekali tylko na sygnał do propagandowego podłego i haniebnego ataku. Już w okolicach południa na antenie TVN24 pojawił się pierwszy tajemniczy ekspert z tytułem naukowym w kieszeni, czyli dr inż. Tomasz Szulc z Politechniki Wrocławskiej, który stwierdził: … zawiodła absolutnie asertywność pilota, który uległ presji "prezydenta" lub jego otoczenia i próbował nie raz, nie dwa, a cztery razy, podchodzić do lądowania! Konsekwencje lądowania na innym lotnisku były "straszne", opóźnienie w uroczystościach lub nawet ich odwołanie.

  Gen. Sławomir Petelicki jeszcze zanim dopadł go „seryjny samobójca” ujawnił treść sms-a, jaki rozesłany został w dniu zamachu do całej wierchuszki Platformy Obywatelskiej. Oto jego treść: Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił

  Chyba każdy teraz widzi, jak doskonale wyselekcjonowany i dyrygowany był ten chór uwikłanych w zdradę kłamców. Oczywiście z tym przekazem zamachowcy musieli dotrzeć także za granicę i to najlepiej przez jakiś „światowy autorytet”. I tak oto reżyser Andrzej Wajda, który jest mistrzem w przetwarzaniu scenariuszy na język obrazu i emocji już w kwietniu 2010 roku powiedział francuskiemu Le Monde: Los, jaki dotknął prezydenta Kaczyńskiego, jest tragiczny. Ale powinniśmy się dowiedzieć, w czym pomogą nam czarne skrzynki, czy decyzję o lądowaniu podjęto na jego rozkaz. Czy to prezydent zaryzykował życiem wszystkich pasażerów?

  Jeżeli jest Wajda to oczywiście musi pojawić się także Michnik. Przecież to ci dwaj przyjaciele i „autorytety” w tajemnicy przed polskim społeczeństwem udali się w 1989 roku do Moskwy na rozmowy w Komitecie Centralnym KPZR, co opisał historyk Antoni Dudek.

  To w rosyjskich mediach dzisiejszy „pogromca Putina” stacjonujący przy ulicy Czerskiej w Warszawie mówił: U nas także są ludzie, którzy napisali list do Polaków: nie dowierzajcie Putinowi! Znam wszystkie detale tej katastrofy. Nie ma żadnego dowodu, że tam była ręka FSB! To jest po prostu manipulacja strachem i kompleksem przeszłości. Kompleks ofiary jest charakterystyczny dla krajów, gdzie przez wiele lat nie było wolności […] U was też są ludzie, którzy nawet napisali do Polaków list: nie wierzcie Putinowi!


  Waldemarze Kuczyński, pamiętamy także o tobie oraz redaktorze Tomaszu Lisie, u którego w programie ogłosiłeś natychmiast wynik własnego prywatnego śledztwa brzmiący: Załamał się formalny system dowodzenia statkiem powietrznym. Dowódcą statku został prezydent Lech Kaczyński, a dowódcą operacyjnym gen. Błasik. Takie kategoryczne stwierdzenie mógł wygłosić jedynie ocalały z katastrofy naoczny świadek, albo wyzbyty z człowieczeństwa moralno etyczny degenerat. Skoro zamachu nikt nie przeżył to otrzymujemy odpowiedź, kim jest Kuczyński.

  Tak samo nagle jak się pojawił tak zniknął z wizji dyżurny „specjalista” od Smoleńska, redaktor Jan Osiecki, który przekonywał: To jest dokładnie pokazane w stenogramach. Generał Błasik nie poszedł tam, żeby porozmawiać o zegarku czy o tym, co miał zamiar zrobić po lądowaniu w Smoleńsku. Musiał pójść w konkretnym celu. On tam autoryzuje błędy, jakie popełniają dowódcy samolotu, nie oponuje, wręcz przeciwnie, akceptuje, co się dzieje, To były działania związane z naciskami i z próbą doprowadzenia do lądowania.

  Co ciekawe ten bliżej nieznany nikomu wcześniej dziennikarz już od kilkunastu lat kręcił się po sejmie oraz pobierał nauki języka rosyjskiego na kursie organizowanym przy ambasadzie Federacji Rosyjskiej w Warszawie. Janie Osiecki, nazywany przez internautów Jasiem Flanelką z obawy, aby administratorzy nie usuwali ich komentarzy za określenie „szmata”, wiemy dzisiaj, że niczego takiego, o czym mówiłeś nie było w stenogramach. Gdzie się dzisiaj podziewasz? Mieszkasz w Polsce czy w ramach bezpieczeństwa ewakuowałeś się do Rosji? Kto redaktorze Osiecki zorganizował ci w polskiej i rosyjskiej telewizji te smoleńskie medialne pięć minut?

  Aby uwiarygodniać kłamstwo o „generale Błasiku w kokpicie” zaangażowano kwiecie salonowego dziennikarstwa. Ich zadaniem było serwowanie go opinii publicznej, jako czegoś oczywistego i udowodnionego. Oto przykłady.

  Andrzej Mrozowski w TVN24: Jest kwestia generała Błasika, który do ostatniej chwili siedział w kabinie.

  Monika Olejnik w Radiu Zet: Bo to, on (kpt. Protasiuk) tylko znał rosyjski, on się tylko komunikował z wieżą kontrolną, wszystko było na jego barkach i jeszcze na plecach miał gen. Błasika

  A teraz przypomnijmy brawurowy występ chóru mieszanego, a właściwie tercetu egzotycznego z „Gazety Wyborczej” w składzie: Agnieszka Kublik, Wojciech Czuchnowski, Paweł Wroński: Jest świadek, który słyszał, jak tuż przed wylotem prezydenckiego Tu-154M dowódca Sił Powietrznych, gen. Andrzej Błasik, zwymyślał kapitana samolotu Arkadiusza Protasiuka.

  Mało kto pamięta jeszcze tę kłamliwą i szybko zdemaskowaną wrzutkę wyznawców sekty pancernej brzozy. Świadek wyparował, a nagrania kamer z lotniska udowodniły, że tercet niemiłosiernie fałszował. Czy ktoś z w wyżej wymienionych pokajał się publicznie i przeprosił rodziny generała Błasika i majora Protasiuka? Czy te dziennikarskie hieny, a być może skrzynki pocztowe służb, pomyślały, co czują wdowy i ich dzieci? Czy to, aby nie te same zadowolone z siebie kłamliwe dziennikarskie gęby widujemy codziennie na ekranach telewizorów?

  Najlepszym podsumowaniem tej do złudzenia przypominającej kłamstwo katyńskie propagandowej akcji niech będzie rozkaz wydany przez ówczesnego prezydenta Rosji, Dmitrija Miedwiediewa, który 6 grudnia 2010 roku podczas wizyty w Warszawie bez ogródek stwierdził: Nie wyobrażam sobie, by polskie i rosyjskie ustalenia w śledztwie po katastrofie smoleńskiej się różniły.

  W zasadzie to samo tyle, że językiem ciała i mimiką wyrazili Putin i Tusk na słynnej już fotografii, na której stojąc na miejscu katastrofy uśmiechali się i robili sobie żółwika. Zdjęcie zamieszczone na okładce tygodnika „wSieci” wywołało wycie salonu III RP i okrzyki – SKANDAL! Do tej pory skandalem okrzykiwano skandalizujące okładki będące fotomontażami. W tym wypadku skandalem okazała się porażająca i niezmanipulowana prawda. Podobnie było po ujawnieniu nikczemnego zachowania się Komorowskiego, który rżał ze śmiechu na płycie lotniska Okęcie podczas oczekiwania na przylot samolotu z ciałami ofiar zamachu.

  Jak zapewne Czytelnik zauważył, nie przytoczyłem żadnego z materialnych dowodów i ustaleń wybitnych naukowców współpracujących z sejmowym zespołem pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza. Choć jest ich wiele i są w oczywisty sposób ważniejsze i bardziej przygważdżające sprawców, skupiłem się tylko na tym, co każdy z nas przy odrobinie wysiłku i zainteresowania mógł zaobserwować śledząc bacznie zachowanie reżimowych mediów.

  W powieści Fiodora Dostojewskiego „Zbrodnia i kara”, Raskolnikow dokonuje zaplanowanego morderstwa i szczęśliwie ucieka z miejsca zbrodni przez nikogo niezauważony.

  Nie odczuwa jednak ulgi. Panicznie bojąc się zdemaskowania prowadzi ze sobą wewnętrzny dialog i dochodzi do wniosku, że: Drobiazgi, drobiazgi są najważniejsze!... Bo te drobiazgi gubią zawsze i wszędzie. Zaczyna odczuwać potworny lęk rujnujący jego psychikę. Jestem pewien, że wiele pozornie wyluzowanych i uśmiechających się do kamer osób uwikłanych w Smoleńsk miota się dzisiaj nocami w mokrej pościeli czując właśnie ten śmiertelny niemal zwierzęcy strach. Czy dlatego Komorowski notorycznie zasypia na różnych oficjalnych uroczystościach? Jak wysypia się Tomasz Arabski w Madrycie i Donald Tusk w Brukseli?

  Zapamiętajcie sobie zdrajcy i wszyscy wasi pomagierzy. Smoleńsk jest ciągle zbrodnią nieukaraną, ale tylko do czasu. Już nigdy nie zaznacie spokoju.
  Napisane przez Mirosław Kokoszkiewicz


  Artykuł opublikowany w Warszawskiej Gazecie

  www.warszawskagazeta.pl
  NIE BĘDZIEMY RAZEM
 • @Krystyna Trzcińska 05:43:59
  Piękne i nowoczesne są te wieżowce w Moskwie.
  Wybudowane przez rosyjskich żydów z ukradzionych Rosjanom rubli i zgromadzonych przez nich dolarów w rajach podatkowych.
  Pozostała część to budynki zachodnich korporacji

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/06/a186.jpg
  Rosja jest potęgą gospodarczą
 • @Jabo 20:08:57
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/02/5466-696x455.jpg

  Obecna Rosja może powtórzyć los Imperium Rosyjskiego, unicestwionego w 1917 roku

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/obecna-rosja-moze-powtorzyc-los-imperium-rosyjskiego-unicestwionego-w-1917-roku-2018-02
  Rosja jest potęgą gospodarczą
 • @Jabo 19:48:23
  Ten artykuł napisał niejaki : http://www.voltairenet.org/pl
  Jest to portal francuskich komunistów.
  Wszyscy wiedzą, że w Rosji obrodziły jabłonie..
  Rosja jest potęgą gospodarczą
 • $$$$$
  https://img3.dmty.pl//uploads/201409/1410707630_koe04b_600.jpg
  Rosja jest potęgą gospodarczą
 • Ujawniamy!
  Jedno nazwisko, jedna barwa, jeden program – czy izraelska partia stoi za nową młodą polską lewicą?

  https://a1.warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/e6cb2a5506395dfc85edb65c735c90cf_L.jpg

  – Izraelscy stratedzy interesują się oczywiście Polską. Najsłynniejszym epizodem w ostatnich latach była rekrutacja jesienią 2014 r. Michała Kamińskiego przez izraelską firmę wywiadowczą Prism Strategy Group, kierowaną przez Czeszkę Barbarę Fiala, byłą stażystkę w izraelskim centrum antyterrorystycznym – ujawnia łamach najnowszej Warszawskiej Gazety Stanislas Balcerac.

  https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/5546-ujawniamy-jedno-nazwisko-jedna-barwa-jeden-program-czy-izraelska-partia-stoi-za-nowa-mloda-polska-lewica
  Jak Izrael (nie) ścigał nazistowskich zbrodniarzy
 • @Jasiek 16:05:01
  ""Trzeci Rzym. Moskwa jako Miasto Boga... czy Miasto Diabła?"

  1. Miasto Ruskich Szanowny Talbocie :-)
  2. A prosiłem, żebyś pokonał sam siebie ;-)))
  Ciężko, prawda? "

  A Ty jesteś "ruski", czy Rosjanin?
  Rosjanin to teraz jest pan nikt.
  Ruski to coś innego niż Rosjanin - Rosjanin - to homo sovieticus.

  See You Later
  Stanisław Michalkiewicz w szpitalu
 • @Jasiek 16:09:53
  "Talbot, proszę, pokonaj sam siebie. Serio."

  Sorry - ale ja jestem Polakiem.
  Największymi wrogami Polski, są Niemcy i Rosja.
  Czy chcerz mnie namówić, abym stał się Słowianinem w stylu Rosji i Ukrainy? Rosja i Ukraina są narodami tej samej matki.
  Wolę jednak być w zachodniej kulturze - nie azjatyckiej.
  Pokonać Rosję!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:15:42
  Pierwszą zasadą dziennikarstwa - jest intrygujący tytuł.
  Zmałpowałem to od weteranów w tym fachu.
  Pokonać Rosję!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY