Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
640 postów 5603 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Jedwabny Szlak

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bank of China, Rodzina Rothschild, Chiński Rząd i 400 Chińskich Miliarderów

Bank of China (BOC) oraz La Compagnie Financiere Edmond De Rothschild  (LCFR) podpisali długo terminowy kontrakt w zakresie inwestycji strategicznych i zarządzania aktywami. Bankowy tandem opracował również projekt budowy Jedwabnego Szlaku prowadzącego z Chin do Polski.

17700-650x330-benjamin-et-ariane-de-rothschildolivier-seignette (1) Benjamin i Ariane de Rothschild

LCFR został utworzony przez francuskiego barona Edmonde de Rothschild, prezesa banku Edmond de Rothschild Group. Obecnie bankowa grupa zarządzana jest przez jego syna Benjamina de Rothschild i jego synową Arianne de Rothchild. Grupa Edmonde de Rothschild zarządza środkami finansowymi w kwocie 184 miliardów dolarów.

Matka Benjamina de Rothschild była francuską aktorką o wyznaniu katolickim, która przeszła na judaizm.

We wrześniu 2008 Bank of China (BOC) oraz La Compagnie Financiere Edmond De Rothschild  (LCFR) podpisali długo terminowy kontrakt w zakresie inwestycji strategicznych i współpracy biznesowej w obszarze bankowości detalicznej oraz zarządzania aktywami.

Na mocy tego kontraktu BOC otrzymał 20 % akcji w LCFR.

bank of china sph

W wyniku inwestycji, główny akcjonariusz Benjamin de Rothschild posiada 74.19% akcji LCFR a BOC jest drugim co do wielkości akcjonariuszem.

Była to pierwsza inwestycja strategiczna dokonana przez główny bank chiński w celu wykupienia akcji banku ze strefy Euro.

W nawiązaniu do informacji prasowych, fuzja banków sprzyja przyspieszeniu rozwoju międzynarodowego banku LCFR zwłaszcza na obszarze Chin dzięki pozyskaniu rozległych możliwości dystrybucyjnych i dostępu do znaczącej bazy klientów BOC, piątego co do wielkości banku na świecie.

Bank of China jest bankiem publicznym kontrolowanym przez rząd Chin, dlatego też w pewnym sensie rząd Chin i rodzina Rothschild zostali partnerami biznesowymi.

Źródło: oficjalna strona Bank of China

Podbój Azji

Kim są najbogatsi Chińczycy i dlaczego rodzina Rothschild jest nimi zainteresowana?

Chiny mają obecnie rekordową liczbę 400 miliarderów (po przeliczeniu z bilionów USD)

Wang Janin

12.16 miliarda dolarów

Dyrektor generalny Daian Wanda Group Corp Ltd

Robin Li

12.23 miliarda dolarów

Dyrektor generalny Balcu Inc.

ZongQuinghou

$12.23 miliarda dolarów

Prezes Hangzhou Wahaha Group Co. Ltd.

Ma Huateng

11.5 miliarda dolarów

Członek zarządu Tencent Inc.

Źródło: Forbes.com

 • http://www.forbes.com/sites/russellflannery/2015/04/20/china-now-has-a-record-400-billionaires-and-billionaire-families-greater-china-500/#1b3a17677126

SAMSUNG CSC

Na zdjęciu: Prezes Grupy Samsung Koo Sung-hoon oraz Ariane de Rothschild, vice-prezes banku Edmond de Rothschild, hotel The Shilla, Seul, 19 kwietnia 2016 roku.

Koreański koncern Samsung po wielu latach współpracy zawierzył swoje aktywa finansowe rodzinie Rothschild (LCFR) Źródło: Oficjalna strona banku Edmond de Rothschild

Rząd Chin i LCFR

Po obliczeniach powstaje ogromna baza bardzo zamożnych klientów i zamożnych inwestorów.

Jednakże rodzinie Rothschild nie zależy tylko na kwestiach biznesowych odnośnie Chin.

Reguła, której hołdują Rothschildowie to “Odrazu idź na szczyt”. Nigdy nie starali się uspokajać ludności rosyjskiej, ale szukali wpływów w Rosyjskim Sądzie Najwyższym. Nie starali się uspokajać ludności niemieckiej, ale udało im się uzyskać wpływ na niemiecki system prawny.

Lordowie Chin mają wsparcie zamożnych członków Partii Komunistycznej, oraz świeżych chińskich miliarderów. LCFR może być im bardzo pomocne w inwestowaniu ich pieniędzy (często uzyskanych nielegalnie) na całym świecie, w praniu pieniędzy – jeśli tego wymaga sytuacja, lub też ogólnie w kwestiach wsparcia finansowego.

W 2014 roku  serwis Bloomberg poinformował, że Bank of China został oskarżony o pranie pieniędzy oraz malwersacje walutowe.

Źródło: Bloomberg.com

Wspieranie Hamasu

W 2012 roku na łamach „The Wall Street Journal” ukazał się artykuł zatytułowany: „Bank of China Says It Hasn’t Helped Hamas” opisuje on rodziny żydowskie, które oskarżały Bank of China o wspieranie muzułmańskiej organizacji terrorystycznej Hamas oraz dokonanie masakry w 2008 roku. Jak wykazało śledztwo Bank of China pośredniczył od 2003 roku w przepływie milionów dolarów z kont należących do Irańskich i Syryjskich liderów grup terrorystycznych.

To są fakty, które potwierdzają kontynuowanie wielopokoleniowej  tradycji rodziny Rothschild w finansowaniu wszystkich stron konfliktu, w myśl zasady: Dziel i Rządź (łac. divide et impera).

Źródło: The Wall Street Journal, Wikipedia

Bank of China – Londyńska Giełda Złota

Kiedy przyjrzymy się historii Rothschildów to dostrzegamy, że: gdziekolwiek się nie przesiedlą, centrum biznesu przenosi się w ślad za nimi.

Chiny są bardzo silnie związane z najważniejszym z metali szlachetnych – złotem. Chińczycy jak i Hindusi uwielbiają złoto i traktują je jako rodzaj aktywa, kupując je jako inwestycję na całe życie. Wraz z Indiami Chiny mają w posiadaniu jak się przypuszcza 35-40% światowych zasobów złota. Szacunkowa ilość złota na świecie waha się pomiędzy 155000 ton aż po 2500000 ton, jak twierdzi BBC.

 • http://www.bbc.com/news/magazine-21969100

Pierwszy raz ceny złota oficjalnie ustalono w Londynie 12 września 1919 roku o godzinie 11. Cena złota wówczas została ustalona na podstawie wspólnego porozumienia pięciu firm inwestycyjnych: N M Rothschild & Sons, Mocatta & Goldsmid, Samuel Montagu & Co., Pixley & Abell, and Sharps & Wilkins.

Przez ponad 90 lat sposób ustalania cen złota w Londynie prawie nie uległ zmianie. Tak jak wtedy, tak i teraz cena ustalana jest na podstawie uzgodnień pięciu członków, tylko ich skład się diametralnie zmienił: Barclays Capital, Deutsche Bank, Scotiabank, HSBC, SocGen.

Od stycznia 2015 roku do banków regulujących cenę złota na Londyńskiej Giełdzie dołączył chiński bank – Bank of China, którego współwłaścicielem oraz partnerem jest rodzina Rothschild, znaczy to tyle, że do ustawiania cen złota wszedł kolejny bank ze stajni Rothschildów.

Źródło: Financial Times, „Bank of China joins London gold benchmark”, 16 stycznia 2015

 • https://next.ft.com/content/cb539396-140c-11e5-9bc5-00144feabdc0

13827704

Na zdjęciu: Benjamina de Rothschild prezes banku LCFR oraz kuzyn David Rene de Rothschild prezes banku N M Rothschild & Sons, od maja 2013 roku prezes rady nadzorczej Światowego Kongresu Żydów (największa syjonistyczna organizacja na świecie z siedzibą główną w Nowym Yorku)

 • https://en.wikipedia.org/wiki/Benjamin_de_Rothschild
 • https://en.wikipedia.org/wiki/David_Ren%C3%A9_de_Rothschild

Bank of China w Polsce

Autostrada A2

Bank of China jest partnerem chińskiej firmy budowlanej Covec, która wygrała przetarg na budowę autostrady A2, Bank of China wystawiły gwarancje  firmie COVEC ale po zerwaniu przez chińczyków warunków umowy nie zapłacił 114 mln zł kar umownych, których od Chińczyków domaga się rząd Polski.

Źródło: Forsal.pl

 • http://forsal.pl/artykuly/586356,covec-nie-zrazil-sie-porazka-na-a2-i-z-chinskimi-bankami-startuje-do-kozienic.html

Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik

W 2013 roku został opublikowany artykuł – „Chiński Tri Ring przejmuje fabrykę łożysk w Kraśniku. To największa inwestycja chińska w Polsce„,  fragment poniżej:

„Fabryka Łożysk Tocznych Kraśnik ma nowego inwestora. Zakłady przejmuje chińska firma Tri Ring Group Corporation, działająca w branży zbrojeniowej i motoryzacyjnej. Nad całą transakcją czuwa Agencja Rozwoju Przemysłu, która do tej pory była większościowym udziałowcem spółki. Inwestora chińskiego wspiera działający w Polsce od zeszłego roku Bank of China. Jak podkreśla jego przedstawiciel, współpraca między polskimi a chińskimi firmami rozwija się coraz bardziej dynamicznie.”

Źródło: portal biznesowy Biznes Newseria

 • http://www.biznes.newseria.pl/news/chiski_tri_ring,p607227432

Jedwabny Szlak. Polska – Chiny

Po 25 latach prywatyzacji Polski zniszczono przemysł, a z Polaków zrobiono tanią siłę roboczą dla zachodnich koncernów. Wiele się ostatnio w Polsce mówi o Jedwabnym Szlaku jako alternatywy dla zachodnich koncernów i banków, które skolonizowały Polskę.

Kolejny fragment został opublikowany  28 czerwca 2015 roku:

„Chiny budują Nowy Jedwabny Szlak, gigantyczny korytarz gospodarczy łączący Azję z Europą. Forpocztą tej inicjatywy w Polsce jest Bank of China, który dla polskich przedsiębiorców może oznaczać tylko jedno – potężne wsparcie finansowe.”

Źródło: Biznes Interia

 • http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/nadciaga-faktor-chin,2133184,4199?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

„Nikt nie lub odkrywać tego faktu, że był  okłamywany, bo kłamstwo to najpiękniejsza historia, którą ktoś zepsuł mówiąc Prawdę”

Jedwabny Szlak jest projektowany przez Bank of China, który jest nie tylko strategicznym partnerem ale  i współwłaścicielem należącego do rodziny Rothschild banku LCFR.

Pytanie czy inwestorzy z dalekiego wschodu to nie ci sami, którzy na początku lat 90-tych przybyli do Polski z „zachodu” razem z wysłanym przez rodzinę Rothschild planem reform pisanych pod dyktando prof. Jeffrey’a Sachs’a i George’a Sorosa?

Ryszard Kaczmarek, Dallas (USA)

https://www.nwo.report/nwo/jedwabny-szlak-bank-of-china-rodzina-rothschild-chinski-rzad-400-chinskich-miliarderow.html

KOMENTARZE

 • Jedwabny szlak, czyli totalny zalew chińszczyzny, czyli...
  totalny już upadek gospodarek regionalnych (o lokalnych już nie wspominam, bo juz ich dawno nie ma) i... SUPERNIEWOLNICTWO.
  W Chinach przy produkcji (także bezwartościowego i niepotrzebnego chłamu), gdzie niewolnicy kupowani są w wieku 5 lat, od biednych wiejskich rodzin, "produkujących" tych niewolników dla dla swojego przeżycia.
  W Europie i innych niewolniczych regionach, przy wydobyciu surowców i innych bogactw naturalnych, no bo chyba Chiny nie będą kupowały od Europy niczego co jest droższe od ich własnej produkcji.
  Chiny kupią tylko i wyłącznie to co jest im potrzebne do własnego biznesu, czyli surowce, bo całą resztę, to produkują u nich za miskę ryżu dziennie, niewolnicy którzy pracują 16 godzin dziennie, przez 7 dni w tygodniu i tak przez całe swoje życie, od lat pięciu do marnego końca...
  Więc ten cały jedwabny szlak będzie potrzebny do wożenia towarów chińskich do wykupionej za darmochę przez Rotschildów Europy i by kontenery nie jechały pusto w drodze powrotnej będą wiozły surowce.
  Po jakiego H...a nam taki szlak.
  Smacznego... (przy chińskich zupkach)
 • @
  O chinach zdanie miałem zawsze niezmienne i mimo wręcz nachalnych i głupich innych stanowisk na temat korzyści Polski z otwarcia na Chiny poglądu nie zmienię. Z Niemcami sobie poradzimy, z Rosją nauczyliśmy się żyć ale gdy Chiny położą na nas łapę przestaniemy istnieć. To jest bardzo poważna sprawa. Rosja, przed zalewem chińskim może bronic się nukami, Polska takich argumentów nie ma zważywszy ze do zalania jej przez Chińczyków bezpośrednio przyczyniła by się własną zgodą.
  Polska dla Chin jest pozycją strategiczną i o wiele ważniejszą aniżeli my sami zdajemy sobie sprawę. To klucz do starego kontynentu.
 • @Jan Paweł 09:51:01
  Taniej niż w Chinach, chyba już nie da się produkować, więc kto będzie mógł konkurować z Chinami w produkcji? Co więc Chiny kupią od kogokolwiek?
  Dopóki w Chinach nie skończą z procederem niewolnictwa, nie ma mowy o jakiejkolwiek wymianie gospodarczej, bo będzie ona doprowadzała do niszczenia naturalnej w człowieku aktywności budowania własnej działalności gospodarczej sprzęgniętej w sposób naturalny z gospodarką lokalną i regionalną, czyli tworzenia tzw Społecznej Gospodarki Rynkowej. Właśnie nie kapitalizmu globalistycznego a swojej lokalnej, regionalnej gospodarki.
  Jedwabny Szlak, będzie już najbardziej zaawansowaną formą Totalitarnego Kapitalizmu Globalistycznego, czyli przejęcia przestrzeni gospodarczej całego świata, przez uprzywilejowaną garstkę, której kiedyś udało się umknąć spod kurateli państwa i rozrosnąć, do bezwzględnej władzy, teraz już na całym świecie.
  Panie Maxie Kolonko, tak działa faworyzowany przez Pana (ale i całą watahę innych piewców Kapitalizmu Globalistycznego) podatek liniowy.
  Potrafimy sobie wyobrazić, jak wyglądałby dzisiaj świat? gdyby kiedyś tam na początku tworzenia się kapitalizmu, obowiązywał podatek silnie progresywny, od pewnej kwoty?... Czy dzisiaj byłoby na świecie tak kosmiczne rozwarstwienie społeczne, ze wszystkimi tego skutkami?
 • @
  LCFR - fajny skrót - może odcisk kopytka?
 • @Jan Paweł 09:51:01
  Ma Pan całkowitą racje. Inna kultura i cywilizacja zaleje nas całkowicie i nas zniszczy za kilka ton jabłek sprzedanych Chinom przy akompaniamencie radości i uciesze kilku debili. To nie są dawne plany handlu z Japonią, to jest zagłada. Nie obchodzi mnie argument ze "jak nie my zaczniemy to zaczną inni". Jak już "umierać" to umierać godnie.
 • @Jan Paweł 10:14:35
  Już chyba nie muszę, dodawać, bo to chyba widzi każdy, jakie dramaty i tragedie stoją za tak galaktycznym rozwarstwieniem społecznym...
  Jedni mają na własność bogactwa całego tego świata a na innych czeka sęp na pustyni:
  http://niewiarygodne.pl/kat,131874,title,Nad-losem-tej-dziewczynki-pochylil-sie-caly-swiat-Stala-sie-symbolem-tragedii-tysiecy-dzieci,wid,14209357,wiadomosc.html?smgajticaid=617752
  (fotorepoter, który robił to zdjęcie, popełnił samobójstwo...)
 • Kiedy Polska będzie miała granicę z Chinami
  Po dziesięcioletniej hibernacji budzą się: Obama i Putin. Putin patrzy w gazetę, zaczyna śmieć się i mówi: Stany Zjednoczone przeszły na komunizm. Obama też bierze gazetę, zaczyna śmiać się i mówi: zamieszki na granicy Polsko-Chińskiej.

  http://www.mpolska24.pl/post/210/kiedy-polska-bedzie-miala-granice-z-chinami
 • Jedwabny Szlak, jest już chyba tą...
  kropka nad "i" tej Totalnej, Globalistycznej Pychy i zboczonego cynizmu, pomnikiem tej gigantycznej zachłanności, pazerności, nienażarcia, giga - zboczonej konsumpcji, sadystycznego obdzierania całych narodów z ich własności, zboczonej obserwacji tych wszystkich kryjących się za tym tragedii i dramatów, niszczenia całych kultur, itd, itp... i tej całej SATANISTYCZNEJ ZABAWY TYM WSZYSTKIM.
  Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że z całą pewnością nie stoi za tym wszystkim... Pan Bóg.
 • @Jan Paweł 10:46:04
  to gdzie stoi? Wszechmocny?
  czyżby stał po drugiej stronie?
 • @Jan Paweł 09:51:01
  Zważywszy na to, że Polska jest w Europie najbogatszym w surowce, minerały i inne dobra naturalne, krajem, to chyba już widać dlaczego zostaliśmy "zaszczyceni" tym dobrodziejstwem pod nazwą Jedwabny szlak.
  A przede wszystkim widać już kto tym wszystkim ma handlować i czerpać z tego profity, no bo chyba, jak widać, nie naród Polski.
  Oczywiście, media nam wmówią, że powstaną nowe miejsca pracy, itd, itp...
  Oczywiście, że powstaną,... przy kopalnictwie, segregacji, upychaniu po całej Polsce odpadów pokopalnianych itd, itp.... a także przy zbieractwie resztek i śmieci po ekipach rabujących, już teraz w taki sposób Polskę.
  Bo rekultywacją całego obszaru Polski, zajmą się... następne pokolenia
 • Dodałbym tutaj, że nie można rozpatrywać osobno takich zjawisk zachodzących w skali globalistycznej, jak....
  najazd na Europę stosunkowo darmowych bojowników do rozprawienia się nią i właśnie Jedwabnego Szlaku.
  To są dwa bardzo poważne zjawiska polityczno-ekonomiczno-społeczne (wojna jest narzędziem ekonomiczno-policznym, takim samy jak np giełda kapitałowa), które kazdy normalnie myślący człowiek musie rozpatrywać RAZEM.
 • @Jan Paweł 11:16:55
  Pozostaje tutaj, niejako, naturalne pytanie: Czy Solidarność była nieświadomym kreatorem tych zjawisk (tzn, czy ci uzurpatorzy do władzy na całym światem, zobaczyli w tym ruchu, taką właśnie możliwość wykorzystania go), czy była tylko nieświadomym zwykłym klockiem w tym domino, ułożonym już kiedyś tam na Wall Street?
  W każdym bądź razie nie ulega wątpliwości, że otworzyła ta Solidarność tą Puszkę Pandory z tym szatanem rozszarpującym katolicką jeszcze Polskę.
  Jest tylko pytanie, czy ten szatan jest w stanie pokonać naszą Królową, Matkę Boską Królową Polski w tej walce.
  Wielka (ta niezakłamana) Historia Polski pokazała juz bardzo wyraźnie, że NIE.
  Ale wtedy nasi przodkowie tego chcieli.
 • @Jan Paweł 11:37:16
  "Pozostaje tutaj, niejako, naturalne pytanie: Czy Solidarność była nieświadomym kreatorem tych zjawisk (tzn, czy ci uzurpatorzy do władzy na całym światem,"

  Solidarność to był produkt rosyjsko-amerykańskiej masonerii.
  Kolejna kolorowa rewolucja Rothschildów.
 • @Talbot 12:01:36
  Moim zdaniem to są bzdury.
  Jak by nie traktować Solidarności to w pierwszym etapie był to prawdziwy ruch o skali lokalnej. Była to jednak wielka i niewybaczalna do przegapienia okazja dla światowego establishmentu aby poprzez naiwnych robotników dobrać się Rosji do skóry. Tak więc poprzez sprzedawczyków i swoich agentów pokierowano losami robotniczej Solidarności w inną stronę.
  Prawdziwej Solidarności nie można zarzucać zdrady lecz wielką głupotę,
  brak rozeznania i wiedzy polityczno-ekonomicznej oraz wiedzy o globalnej polityce co ogólnie ujmując przerastało zwykłego robotnika.
 • @Stara Baba 12:22:33
  Moim zdaniem to są bzdury.
  "Jak by nie traktować Solidarności to w pierwszym etapie był to prawdziwy ruch o skali lokalnej. "

  Sterowany przez GRU i masona od Pieriestrojki. Czytałem, że Jaruzelski też się kontaktował z Rothschildami.
 • @Stara Baba 12:22:33
  Pakt Jaruzelski-Rockefeller
  http://www.historia.uwazamrze.pl/artykul/1146670/pakt-jaruzelski-rockefeller
 • @Talbot 12:53:24
  Obce wpływy przejęły Solidarność po jej powstaniu i początkowej działalności. Nie zgadzam się w punkcie gdzie insynuowane jest ze Solidarność powstała na życzenie "obcych" i GRU.
 • @Stara Baba 13:33:23
  Gdyby Wałęsa nie miał ochrony GRU, to by wyrzucili jego z motorówki gdy wieźli go do stoczni.
  Upadek ZSRR był zaplanowany jeszcze przed powstaniem Solidarności, dlatego Rosja odmówiła interwencji wojskowej w 1980 roku.
 • @Talbot 10:41:51
  obawiam się tylko że ta granica będzie przebiegała na linii wisły...
 • Iluminaci podpalają świat
  http://nwonews.pl/pictures/forumimg/5878/0/49597/909ed573b997c5c9c03d730a440102c8.jpeg


  http://nwonews.pl/dyskusja,5878,0
 • @Talbot 13:41:04
  Solidarność została wykreowana, by przeprowadzić przepoczwarzenie UWarsz. - jednak skala i kierunek zjawiska przerosły oczekiwania - więc trzeba było ukrócić temu łeb. Rozkaz dostał Jaruzelski ale się obawiał rozwoju wydarzeń. Został zmuszony i zrobił to w sposób, biorąc pod uwagę skalę operacji, prawie bezkrwawy. On wiedział i inni wiedzieli, że jeśli tego nie załatwi sam, zrobią to za niego - ale bez żadnych ceregieli. Na krwawy rozwój wydarzeń liczyli i parli do niego tzw doradcy, całe środowisko KOR itp
  Dlatego moim zdaniem Jaruzelski z Kiszczakiem zrobili co musieli, ale uratowali setki tysięcy ludzi. Nikt poważny (a zaplanowali to poważni ludzie) nie pozwoliłby sobie by w środku wielkiego geopolitycznego planu jakieś Polaczki im brykały i roiły o jakiejś suwerenności

  Bardzo ciekawa jest rozmowa Jaruzelskiego z Rotschildem - nie to, że się odbyła, ale treść
 • @Andrzej Tokarski 13:58:12
  " Rozkaz dostał Jaruzelski ale się obawiał rozwoju wydarzeń."

  A od kogo dostał ten rozkaz?
  Jaruzelski był aparatczykiem, który nic nie znaczył na globalnej szachownicy. To masoneria wydaje rozkazy - także w Rosji. A Putin je wykonuje...
  W 2012 świat miał zmienić się do nie poznania i się zmienia na naszych oczach.
 • @Talbot 14:08:21
  Kto rozkręcił histerię o końcu świata w 2012?
  Ludzie z Solidarności? Radzę zejść na ziemię...
 • @Talbot 14:08:21
  od tych którzy zadbali by w pomieszczeniach obrad i na stole w Magdalence pojawił się tylko jeden symbol państwowy - żadnych biało czerwonych, żadnych orłów.
  Dwie menory - i wszystko jasne.

  Jaruzelski miał marne wyobrażenie o geopolityce - tu pełna zgoda. Rozmowa z Rotschildem to potwierdza.
 • @Andrzej Tokarski 14:17:14
  rok 2012 to zdaje się Kalendarz Majów sugerował
 • @Andrzej Tokarski 14:36:41
  Jedyna służba w Rosji, która nie przeszła "reformy", to GRU. Było wcześniej NKWD, KGB i teraz FSB, a GRU trzyma się i nie jest do ruszenia. Wniosek - siedlisko masonerii. Nawet Putin nie ma do nich uprawnień - takie amerykańskie NSA.

  https://robertbrzoza.pl/lista-masonow/
 • pesymiści
  Kto kontroluje szlaki handlowe ten jest ważny, tak czy inaczej zarabia, ma coś co powiedzenia i zawsze coś do ugrania.
  Ważne by ten ktoś miał głowę i umiał to wykorzystać.
  Ogólnie rzecz jest pożyteczna, a że tego nie dostrzegacie, to już inna sprawa.
 • @Talbot 14:55:20
  dokładnie tak - dlatego kiedyś pisałem że maskirowka polega również na tym, że utożsamiamy państwa z ich nazwami - nieprawda. "Rosja" to ściema - to kolejna inkarnacja ZSRR (jeden z przykładów)
  Dlatego też pisałem kiedyś o sowieckiej agenturze wpływu - mówią że są rusofilami, ale tak naprawdę są illuminatofilami, pośrednio filosemitami.

  Albo są pożytecznymi idiotami, co nie wiedzą o czym mówią i w co wierzą
 • @Oświat 15:49:33
  A Ty będziesz te szlaki kontrolować? A ile to Ty zarobisz na kontrolowaniu tych szlaków? Te miejsca pracy które powstaną przy obsłudze np ruchu kolejowego, czy jakiegokolwiek innego, zrównoważą te miejsca pracy w biznesach które upadną w wyniku zalewu taniej chińszczyzny?
  A tak na chłopski rozum, to JAKI JEST SENS WOŻENIA PRZEZ PÓŁ KULI ZIEMSKIEJ, SUROWCÓW W JEDNYM KIERUNKU I GOTOWYCH PRODUKTÓW W DRUGIM?
  Widzisz jakiś sens, bo ja (dla mnie nie za bardzo).
  Sens jest tylko i wyłącznie, dla tych uzurpatorów do własności tego świata, którzy policzyli na tych swoich komputerach, że tak taniej pracy jaką można wyciągnąć od pięcioletnich dzieci w tak masowych ilościach, nie wyciągnie się nigdzie na świecie. Jak musi to być zyskowne, skoro opłaca im się wybudować, jakąś tam linię komunikacyjną przez pół kuli ziemskiej.
  WIDZISZ JAKIŚ INNY SENS, BO JA NIE.
 • @Oświat 15:49:33
  Oświeć nas, jakie to korzyści z tego wynikną.
  Z doświadczenia wiemy, że rządy okupacyjne działają na niekorzyść Polaków, zawsze pod pozorem działania dla ich dobra, dobrobytu i dla polskiej racji stanu.
  Ot, znaleźli jeszcze jedną drogę, aby łudzić Polaków nigdy nie osiągalnym dobrobytem by uśpić ich czujność: jedwabny szlak.Zielona wyspa, druga Japonia, a teraz jedwabny szlak, a Polacy coraz biedniejsi, coraz bardziej wywłaszczeni i coraz bardziej zniewoleni.
  Czy Chińczycy traktujący swoich pracowników jak niewolników, których maleńkie dzieci bywają przywiązane całymi dniami łańcuchami w fabrykach rodziców, bo nie ma się nimi kto opiekować, którzy muszą np. uszyć podkoszulek w 6 sekund, zainwestują w Polsce i będą Polaków traktować godziwym wynagrodzeniem i warunkami pracy? Bardzo wątpię. Jeśli Polacy nie będą chcieli niewolniczo pracować, to sprowadzą biedotę z całego świata jako robotników najemnych i tyle będzie korzyści dla Polski i Polaków. O odpadach, dewastacji środowiska i zanieczyszczeniach nie wspominając.
 • @Andrzej Tokarski 10:14:50
  Oni się tak bardzo z tym nie kryją, więc wcale nie byłabym zdziwiona, gdyby ten skrót nie był zamierzony.
 • @Andrzej Tokarski 16:12:02
  Iluminaci dobrze wiedzą na jakiej zasadzie funkcjonuje świat i to wykorzystują. Wiedzę mają od starożytnych cywilizacji Egipcjan, Sumerów, Majów, Atlantów...
 • Patrząc na to z drugiej strony, to...
  nie róbmy z tych całych uzurpatorów, jakiejś tam wszechmocnej wyroczni nad naszym już niby przesądzonym losem i nie wrzucajmy do jednego worka Putina i tych uzurpatorów. M.in Syria pokazała, że nie ma miejsca miedzy nimi żadnej zmowy w zniszczeniu tego świata, wg scenariusza uzurpatorów.
  Putin wydaje się, że widzi, KTO tutaj na tej Ziemi ma decydujący głos.
  Mnie się wydaje, że wybrał się na lot MIG-iem 29 daleko w Stratosferę i zobaczył z tak wysoka, gdzie widać już bardzo wyraźnie krzywiznę kuli ziemiskiej, jakimi cieńkimi bolkami my tu wszyscy na tej Ziemi jesteśmy, niezależnie od tego czy uzurpujemy sobie prawo do własności całej kuli ziemiskiej, czy tylko do tego jej fragmentu, jaki mamy aktualnie pod naszymi stopami.
  Jednym słowem, wydaje się że Władimir Putin jest KGB-istą, ale jest także osobą wierzącą w Boga w Trójcy Przenajświętszej.
  Czy jedno drugiemu jakoś przeczy?
 • @Jan Paweł 16:32:52
  Polecam wszystkim lot MIG-iem 29 w Stratosferę:
  https://www.youtube.com/watch?v=hQf4m6rew7c
  Żeby zobaczyć jakimi cieńkimi bolkami, my tu na Ziemi jesteśmy
 • W przekładzie na Ruski, „moskwa” oznacza…
  https://treborok.wordpress.com/w-przekladzie-na-ruski-moskwa-oznacza/?preview_id=15129&preview_nonce=0d5c85225e&preview=true
 • @Jan Paweł 16:32:52
  Także napuszczenie Polaków na Rosjan, nie za bardzo pasuje mi do tej teorii zmowy Putina z uzurpatorami.
 • @Jan Paweł 16:32:52
  I nie popadajmy w apatię, bo Jezus Chrystus przynosi nam radość Dobrej Nowiny wyzwolenia ze szponów szatana a my Go nie słuchamy i popadamy w apatię.
 • @Lotna 16:20:40
  też uważam, że to celowe- mają zwyczaj zostawiać znaki
 • @Lotna 16:17:31
  ...maleńkie dzieci bywają przywiązane całymi dniami łańcuchami w fabrykach rodziców, ...., którzy muszą np. uszyć podkoszulek w 6 sekund,....

  Czyli według ciebie 216 tyś koszulek rocznie, razy milion takich dzieci to wychodzi 216 000 000 000 (dwieście szesnaście miliardów koszulek?)
  Mój Boże, jak to wyślą do Polski, to Polski już nie będzie.
  Ale zapomniałaś dodać, że po dwa tygodnie nie dostają nic do jedzenia.
  i że tam byłaś, widziałaś i opisałaś.
  Lotna jesteś.
 • @Jan Paweł 16:17:28
  ...WIDZISZ JAKIŚ INNY SENS, BO JA NIE.

  Janie Pawle z jasnej góry Synaju we wszystkim jest ręka Boga wszechmogącego i wszystko wiedzącego i wszystko kalkulującego, wiec przyjmij jego wolę z pokorą i dawaj innym świadectwo wiary w jego dzieło.
  ...WIDZISZ JAKIŚ INNY SENS…
  Bóg widzi wiec i ty zobacz i nie krocz drogą ciemności.
 • A na Onecie pisalo ze najbogatrzym czlowiekiem jest Putin
  a po nim Ojciec Rydzyk.
 • @staszek kieliszek 23:07:44
  //najbogatrzym - czlowiekiem jest Putin//
  wontpiem 8-)))
  Pozdr.
 • "Pytanie czy inwestorzy z dalekiego wschodu to nie ci sami..... ?
  Bez wątpienia, a domyślają się tego nawet sami Rosjanie. Na pytanie kto popchnął Rosjan w objęcia nieprzyjaznych im Chińczyków wszyscy znamy odpowiedź.


  SREB( Silk Road Economic Belt) - Ekonomiczny Pas Jedwabnego Szlaku
  Kommersant -rosyjski dziennik o tematyce polityczno-gospodarczej


  "Rosyjscy eksperci także nie ufają SREB. Informator z Rosyjskich Kolei dla Kommersanta powiedział, że wejście chińskich przedsiębiorstw w projekty infrastruktury kolejowej Rosji nie jest prawdopodobne w najbliższej przyszłości.

  'SERB jest projektem zniewolenia Azji Centralnej przez Chiny , a długoterminowo – Rosji', mówi informator. 'Jedyną rzeczą jaką osiągneliśmy poprzez podpisanie tego ‘połączenia’ jest fakt, że posuneliśmy się naprzód w kolejce do przejęcia'.

  Źródło dodaje, że Rosyjskie Koleje nie mają zamiaru korzystać z pieniędzy z Funduszu Jedwabnego Szlaku. 'To jest stanowisko wynikające z zasad', mówi informator. 'I nie tylko dla nas lecz dla innych rosyjskich przedsiębiorstw również'."

  http://rbth.com/business/2016/05/27/logistics-mistrust-hinder-extension-of-silk-road-into-eurasia_597475
 • @Oświat 20:24:30
  Czytaj ze zrozumieniem, pisałam o dzieciach przywiązanych w miejscu pracy rodziców i o szyciu koszulek przez rodziców. Zamiast się wysilać na kpinę, podaj jakieś konkretne argumenty na poparcie swojej tezy.
 • @Jan Paweł 16:38:56
  Ziemia jest tak samo zakrzywiona w tej kamerze jak płyty lotniska, z którego ten Mig startuje.
  Czytaj bardziej uważnie Pismo Święte, Janie Pawle.
 • "Polska bedzie siegac od morza do morza a zolta rasa zaleje caly swiat."
  Zolta rasa zalewa juz swiat towarem i pojdzie za nim.Ukraina na krawedzi i ktos bedzie musial sie nia zaopiekowac.Przepowiednia sie wypelnia.
 • @Lotna 03:06:19
  Szanowna Pani Lotna, być może ten mój, niby nachalny, ton narracji o podłożu katolickim, wydaje się naiwnym, ale chciałbym zwrócić uwagę na pewien fakt (albo raczej fakty), widoczne nawet w tym artykule. Proszę zwrócić uwagę, że tzw (przeze mnie:-) uzurpatorzy, jakby pełną garścią czerpią z sił satanistycznych. Mamy tutaj np nazwę kompanii (pewnie bankowej) Rotschildów która mniej więcej wygląda tak:
  L u C i F e R.
  Wiemy już np z filmów Alexa Johnsa, że oni bardzo poważnie czczą szatana np w Bohemian Growe (otoczona kordonem ochrony, rozległa farma, gdzie odbywają się satanistyczne msze ze składaniem ofiar z ludzi i prośbami o moc szatana), chyba nie jest już tajemnicą, bo jest całe już mnóstwo zdjęć w necie, gdy oni (ci uzurpatorzy i ich marionetki) stosują cały zastaw znaków i symboli satanistycznych w życiu codziennym, które dla nich mają chyba jakieś ważne znaczenie, itd, itp...
  Jak Pani myśli, gdyby to nie miało żadnego znaczenia, nie dawało żadnej siły, czy ci ludzie by się w to bawili?
  I teraz, jak Pani myśli, jak chce Pani się ustrzec przed tymi mocami zła sama w pojedynkę?
  I teraz, Kto już nieraz stawiał czoła tym siłom i na kogo możemy liczyć w tej walce, bo chyba nie ulega wątpliwości, że jesteśmy skazani na walkę i jest to walka o nasze życie.
  Chyba Pani to widzi i nie Pani wątpliwości co do tego?
 • @Jan Paweł 16:23:35
  Oczywiście, że to widzę i nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.

  W mojej uwadze nie było podtekstów; miałam na myśli Genesis.
 • @Lotna 16:50:41
  Ok, dzięki:-) Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY