Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
442 posty 4754 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

„Podróż do domu” Lee Carroll

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozmowa z czanelerem Lee Carroll

W maju 2016 roku odbyło się w Krakowie seminarium z udziałem czanelera Lee Carroll'a, który od lat publikuje przesłania od duchowej istoty (bytu) o imieniu Kryon. Korzystając z okazji i pośrednictwa Janusza Grabowskiego, który organizował pobyt i seminarium w Polsce Lee Carroll'a nagraliśmy obszerną rozmowę o dość szerokim spektrum zagadnień. Roli prowadzącego i tłumacza podjął się Janusz Grabowski, a za kamerą stanął Janusz Zagórski.

https://vimeo.com/184479687

 

KOMENTARZE

 • Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !
  Badanie starożytnych cywilizacji jest bardzo ciekawym zajęciem. Z budowli megalitycznych, tajemniczych ruin, można wyczytać rzeczy niebywałe. Na ich podstawie badacze udowodniają globalną katastrofę, która w większej części była potopem na skalę kosmiczną. Stwórca tego świata ma możliwości kontroli istot nieposłusznych, jedną z nich jest przyroda.

  http://innemedium.pl/wiadomosc/nowi-emisariusze-wszystkich-krajow-laczcie-sie
 • PROJEKT BLUE BEAM – MANIPULACJA WSZECHCZASÓW JUŻ DZIAŁA
  http://www.tajemnice-swiata.pl/wp-content/uploads/2016/09/bluebeam-890x395_c.jpg


  Pomimo iż od pierwszych zajawek na temat Projektu Blue Beam minęło dwadzieścia kilka lat – a informacje te były porażające – dziś, u schyłku 2016 roku, nadal oficjalnie wiadomo niewiele. Garść niepotwierdzonych hipotez, opartych na solidnych podstawach naukowych. Jednakże raz po raz przez „papkę informacyjną”, którą karmiony jest świat każdego dnia, przedostają się kluczowe obrazy i jeśli tylko potrafimy je zauważyć – nie sposób oprzeć się wrażeniu, że nie jest to już jedynie projekt, jakiś wirtualny plan – ale realna rzeczywistość.

  http://www.tajemnice-swiata.pl/projekt-blue-beam-manipulacja-wszechczasow-juz-dziala/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY