Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
703 posty 5930 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

CERN szuka światów równoległych?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Może iluminaci już znależli....

 

CERN i Giza

 

 

CERN to niezwykłe osiągnięcie naszej cywilizacji. Wciąż nie zdajemy sobie sprawy z tego czym ono naprawdę jest i jaki ma potencjał. Tak samo jak nadal nie rozumiemy czym była Wielka Piramida w Gizie. To rodzi przypuszczenie, że być może oba te miejsca łączy silniejsza nić, niż się to pozornie wydaje.

CERN – tworzy ogromną ilość danych. Urządzenie napędzają potężne pola magnetyczne, co tworzy efekt planetranego – a kto wie, może nawet międzyplanetarnego – rezonansu. W ostatnich latach jesteśmy świadkami niesłychanego rozwoju technologicznego, którego nie da się porównać do czegokolwiek co wydarzyło się w naszej historii. Na dodatek nie o wszystkich wynalazkach i odkryciach jesteśmy informowani. Nikt dokładnie dziś nie wie, jak działała wieża Tesli, która mogła przesyłać bezprzewodowo elektrycznośc na ogromne dystanse. Nikt też nie jest w stanie powiedzieć czy UFO, które coraz częściej obserwujemy na niebie, to pojazdy pozaziemskie czy też może przejaw zaawansowanej, tajnej , ziemskiej technologii. Kontroluje je być może niewielka grupa, która kontroluje także układ sił na swiecie. Taką zaawansowaną, trudną do zrozumienia technologię reprezentuje CERN.

cern-logo

 

Już samo logo CERN wzbudza niepokój. Tworzą je liczby 666, które uważane są za symbol szatana. Jednak patrząc okiem fizyka można je zinterpretować jako ezoteryczny, hermetyczny kod: 999. Grecki filozof Plotyn napisał serię ksiąg nazywanych Enneadami czyli dziewiątkami. Mało kto je dziś czyta, ale w oczach ekspertów uważane są za szczytowy przejaw filozofii neoplatońskiej zapominając, że to, o czym pisał Plotyn było próbą zrozumienia egipskiej religii. Plotyn żył i mieszkał w Aleksandrii, która była wówczas centrum kultury swiata. Liczba dziewięć nawiązuje do dziewięcu najważniejszych egipskich bóstw, wyznaczających egipską kosmologię. Rządzi nimi moc zwana Maat, uważana za boginię praw i porządku kosmosu. Jest to ta sama moc, której życzą sobie Jedi w Gwiezdnych Wojnach. Jest ona kwintesencją kamienia filozoficznego i CERN doskonale wpisuje się w tą tradycję ezoteryczną dlatego w logo instytucji trzeba raczej widzieć dziewiątki niż szóstki. Ich ułożenie symbolizuje także pięć przyspieszaczy, które są częścią maszyny i wiodą prost do Wielkiego Zderzacza Hadronow. Jest to uproszczony schemat CERN wkomponowany w jego logo. Ma to głęboki sens, bo oficjalnym celem CERN jest odtworzenie i udokumentowanie podstawowych elemnetów z których zbudowany jest Kosmos.

To szlachetne poszukiwanie zasady na jakiej działa Kosmos jest także przykrywką dla innej działalności CERN – okrytej głęboką tajemnicą. Nawet dla laika urządzenie wygląda na coś znacznie więcej niż tylko miejsce, gdzie prowadzi się doświadczenia z dziedziny fizyki. Niezwykle potężne pole elektormagnetyczne jakie ono wytwarza jest w stanie wejść w rezonans z całą naszą planetą (poprzez metalowe jądro Ziemi). CERN jest też największm użytkownikiem internetu na świecie. Uzyskane dane są wysyłane poprzez internet na cały świat do różnych placówek naukowych, gdzie podlegają one weryfikacji. Dane są selekcjonowane poprzez algorytm matematyczny. Każde zderzenie cząstek tworzy ogromną ilość danych matematycznych. Jest to – za każdym razem – ok. 3 miliardy bajtów informacji. Podczas pojedyńczego eksperymentu dochodzi do milionów zderzeń. Pierwszej selekcji danych dokonuje komputer i dopiero wtedy rozsyłane są do naukowców. Jednak część danych, które zazwyczaj wykraczają poza fizykę kwantową trafia do tych naukowców, którzy pracują w tajnych, często czarnych programach naukowych. Do tej lawiny informacji dodać trzeba także efekty uboczne do jakich dochodzi podczas prowadzonych w CERN eksperymentów, które również są brane pod uwagę, takie jak oddziaływanie planetarnego rezonansu na ludzi czy zwierzęta. Istnieje cała, osobna grupa naukowców, która bada korelacje pomiędzy doświadczeniami w CERN a zachowaniem się Słońca. Dzięki temu zaszufladkowaniu rozmaitych badań można ukryć ogromny projekt oparty na anomaliach jakie w danych odnajduje logarytm na podstawie którego pracuje CERN i koordynować go z różnymi innymi elementami. Można mieć pewność, że tak się dzieje, bo za każdym razem kiedy w CERN dokonuje się eksperymentów, rejestrowane są poważne zmiany w polu magnetycznym Ziemi. Jest to więc maszyna na skalę planetarną z magnetycznym polem wkomponowanym w skałę na której stoi CERN. Daje to efekt, który daleko wykracza poza fizykę stosowaną we współczesnej nauce.

cern_colider

Internet jest jednym z kluczowych komponentów CERN. Stworzyła go DARPA budując najpierw ARPANET (5 sezon “X-files” %uD83D%uDE42 ) po to aby stworzyć komunikację pomiędzy centrami dowodzenia armii amerykańskiej podczas wojny nuklearnej. Twórcy CERN szybko zorientowali się, że internet idealnie nadaje się do przekazywania danych pomiędzy grupami naukowców rozsianymi po całym świecie. Kształt obecnego internetu jaki używamy na codzień jest wynikiem działania i potrzeb CERN i dostosowywania globalnej sieci do potrzeb tej instytucji.

gizadeathstar_farrell

Następnym etapem rozwoju CERN ma być integracja sztucznej inteligencji w proces tworzenia danych. Jest to Puszka Pandory. Być może jej przejawem był Flash Crash w 2010 r., gdy giełda w Nowym Jorku w ciągu pół godziny spadła o 9%, by powrócić nagle do poprzedniego stanu. W tym czasie dokonano ok. 15 tys. transakcji na których ktoś zarobił setki milionów dolarów. Nikt też nie potrafił do końca wyjasnić co się tak naprawdę wówczas stało. Obecnie giełda działa wg reguł stworzonego dla niej matematycznego algorytmu. Nikt juz nie wymachuje na parkiecie plikami zamówień, bo wszystkie te działania przejął komputer. Sztuczna inteligencja, która przejmuje światowe rynki i nimi manipuluje była do tej pory wytworem sci-fi. Obecnie istnieją podstawy aby sądzić, że jest ona czymś realnym. Sztuczna inteligencja jest wstanie stworzyć chaos wszędzie tam, gdzie stosuje się komputery. Może zmieniać dowolnie światła na skrzyżowaniu, ale także wyłączać prąd, elektrownie atomowe a nawet uruchamiać wyrzutnie pociskow nuklearnych. Aby ogarnąć ogromną ilość danych jakie napływaja po każdym doświadczeniu, CERN został zmuszony stworzyć algorytm, który jest bardzo zbliżony do sztucznej inteligencji. Oznacza to, że niektóre informacje niekoniecznie muszą być przekazywane naukowcom i być może są przetrzymywane przez sztuczną inteligencję. Może to jest prawdziwy powód dla którego światowe banki tak zażarcie walczą z każdą próbą stworzenia nad nimi mechanizmu kontroli? Być może same nie panują nad monstrum, które stworzyły. Albo… strzegą tajemnic ukrytego clearingu pieniędzy, których system nie jest już oparty na elektronicznym przekazie danych a na jakieś określonej fizyce. Byłaby to podstawa funkcjonowania jakiejś Odrywającej sie cywilizacji, która dzięki temu mogłaby sie doskonale ukryć, będąc na publicznym widoku. W dzisiejszych czasach rada: “follow the money” jest przez to niezwykle trudna do zastosowania, a CERN tak samo jak Wielka Piramida w Gizie – mimo, że widoczny dla wszystkich – skutecznie strzeże swoich tajemnic.

giza

 

Joseph Farrell w swoich pierwszych ksiażkach (wydanych także po polsku) stwiorzył hipotezę, że Wielka Piramida w Gizie być może była bronią i to bronią masowego rażenia. Piramida nie została z pewnością stworzona w prymitywny i pracochłonny sposób jak chcą egiptolodzy. Jest niezwykle precyzyjnie zorientowana wg stron świata. Ktokolwiek ją zbudował był w posiadaniu nie tylko zaawansowanej technologii, ale miał także ogromną wiedzę fizyczną i matematyczną. W budowlę wkomponowane są rozmaite dane takie jak średnica Ziemi, odległość Ziemi do Księżyca, masa Ziemi, odległość Ziemi do Słonca co oznacza, że wpisana jest w nią także prędkość światła. Taki olbrzymi obiekt był także bardzo chrisdunn_giza

kosztowny i kogoś, kto zlecił jego stworzenie – o czym zazwyczaj się zapomina – musiało być na to stać. Brytyjczyk: Chris Dunn napisał książke pt. “Giza Power Plant”. Jest on inżynierem i zbadał piramidę okiem budowniczego maszyn – bez brania pod uwagę teorii egiptologów. W swoich wnioskach uznał, że piramida była maszyną a jej zadaniem była produkcja energii. Kiedy zmierzyć to wszystko w brytyjskim systemie miar tworzą się pełne liczby. Jeśli więc zalożyć, że ma rację i że była to elektrownia, to z dzisiejszego doświadczenia wiemy, że kształt i bryłę takiej budowli z pewnością nie komponuje się w taki sposób aby zawierała ona w sobie wszystkie informacje na temat naszej planety a także lokalnej przestrzeni kosmicznej. Coś takiego w fizyce nazywa się sprzężonym oscylatorem harmonicznym. Działa on jak struna w fortepianie, w harmonii z resztą strun w instrumencie. Piramida (podobnie jak CERN) – tak jak struny fortepianu ma wchodzic w rezonans w harmonii z otaczającym ją kosmosem. Oznacza to także, że manipulując drganiami takiej struny można zmanipulować cały system. Po co? Choćby po to, aby go zniszczyć jeśli zajdzie taka potrzeba. Jeśli np. żolnierze albo marsz feministek w obronie macicy wmaszeruje równym krokiem na most, to spowoduja drgania harmoniczne, które są zdolne zniszczyc ten most. Czymś takim była właśnie Wielka Piramida a obecnie jest CERN. Zbudowano ją z kamienia (CERN stworzono w skale), bo taki materiał jest wstanie przyjąć zewnętrzną energię elektromagnetyczną i odbić ją od siebie w sposób koherentny z pominięciem prawa odwrotnych kwadratów, co fizycy czasem nazywają odwracalną strzałką czasu. Skała, z której jest zbudowana piramida ma właściwosci bycia takim lustrem. Kiedy dokładnie przyjrzeć się ścianom piramidy nie są one płaskie i są one w swoim centrum lekko wklęsłe, tworząc paraboloiczne ekrany. Taki kolektor przejawia wszelkie oznaki wyrafinowanego systemu broni. Sciany piramidy stoją pod kątem 51 stopni co odzwierciedla kąt budowy kryształu, który jest taki sam. Dzięki temu piramida sama staje się gigantycznym kryształem. Jeśli przeczytać starożytne teksty opisujące wojny bogów to zazwyczaj rozgrywają się one nad górami. Góra w języku staroegipskim czy sumeryjskim oznacza to samo co piramida.

Pytanie więc brzmi: skąd pochodziła ta niezwykle wyrafiniowana wiedza? Ale o tym i dalszych związkach CERN z Wielką Piramidą w Gizie w przyszłych wpisach na NA…

Written by chrismiekina

KOMENTARZE

 • Wielki Zderzacz Hadronów może wkrótce potwierdzić istnienie wszechświatów równoległych
  Największy akcelerator cząstek zwany Wielkim Zderzaczem Hadronów (LHC) został niedawno udoskonalony tak, że obecnie działa z jeszcze większą energią niż wtedy gdy szukano bozonu cechującego Higgsa. Teraz jednym z celów pracy urządzenia ma być potwierdzenie istnienia wszechświatów równoległych.  Niektórzy fizycy od dawna sugerują, że to co dzieje się w CERN w Genewie, gdzie zlokalizowano LHC, może być niebezpieczne dla Ziemi, a nawet całego Wszechświata. Jest tak ponieważ konsekwencje prowadzonych tam eksperymentów mogą być trudne do przewidzenia i potencjalnie katastrofalne.  Obecnie urządzenie usiłuje stworzyć miniaturowe czarne dziury. Jeśli to się powiedzie, może uda się też potwierdzić istnienie innych wszechświatów. Ten eksperyment szczególnie niepokoi krytyków LHC, z których wielu od dawna ostrzega, że stworzenie czarnej dziury w LHC spowoduje zniszczenie naszego Wszechświata.

  Naukowcy pracujący w CERN uspokajają, że nic takiego nam nie grozi, a celem badań prowadzonych w największym akceleratorze cząstek na świecie jest właśnie pogłębienie naszej wiedzy o fundamentach istnienia. Fizycy spodziewają się, że grawitacja może "wyciekać" do światów równoległych, a jeśli tak to miniaturowe czarne dziury mogą powstać również w LHC.
  https://www.youtube.com/watch?v=GFVgHuGTFJc
 • A to ciekawe
  5+
  Pozdrawiam
 • @Autor
  5* za przywołanie imienia Plotyna - kto dziś pamięta o Plotynie...

  CERN uważany za szczytowe osiągnięcie naszej cywilizacji - w mojej subiektywnej ocenie jest raczej symbolem i pomnikiem jej upadku.

  Do tych samych, lecz dalej idących wniosków i wiedzy dochodzili ludzie w innych cywilizacjach na drodze zgłębiania tajemnic swojego umysłu, czy szerzej tajemnic istoty ludzkiej. Ponieważ nie wszędzie na szczęście dotarły obłąkane hordy chrześcijańskich barbarzyńców, więc nie zdołały zniszczyć wszystkich starożytnych źródeł wiedzy. Więc ona ocalała i niektórzy - nieliczni - kultywują ją do dziś.

  Poszukiwane tej samej wiedzy na drodze tzw rozwoju technicznego jest jedyną drogą pozostałą po zatraceniu duchowego bogactwa człowieka. Można by powiedzieć: wszystkie drogi prowadzą do celu - ale to niestety nieprawda. Droga postępu technicznego została okupiona tak ogromnym zniszczeniem planety (raju - jaki został nam dany? i zostanie utracony?), że obecnie balansujemy na granicy zagłady ludzkości wraz z cała Ziemią. Prawdopodobnie jest to proces nieodwracalny - co najwyżej jakaś grupka zdoła się ewakuować jakimś statkiem - najprawdopodobniej w całkowicie nam wrogi, lodowato obojętny Kosmos. I tam się to wszystko dopełni.

  Świat, zgodnie z tym co napisał zapomniany poeta, skończy się nie dumnym rykiem - lecz cichutkim przerażonym gasnącym skomleniem - gdzieś w bezkresie - i nie będzie nikogo, kto by je choćby usłyszał

  Utrata raju powinna kosztować
 • CERN
  https://www.youtube.com/watch?v=Tmgmp0fOvQc

  Ofiary z ludzi w instytucie fizycznym CERN? Dziwny film poruszył opinię publiczną
  http://innemedium.pl/wiadomosc/ofiary-z-ludzi-w-instytucie-fizycznym-cern-dziwny-film-poruszyl-opinie-publiczna
 • @Nibiru 17:37:33
  "geodeta radzi;
  Z geometrii mi wychodzi,"

  Z jakiej geometrii - ze Świętej Geometri tak wychodzi geodecie?
 • @Nibiru 19:14:08
  SPOKO
  - zrozumiałem ten niuans z geodetą.
 • @Nibiru 21:57:54
  https://s3.amazonaws.com/lowres.cartoonstock.com/-einstein-neutrinos-faster_than_light-lhc-theory-twln677_low.jpg
 • @Nibiru 22:25:13
  Szansę zawsze są 8-)))
 • @prof.doc.hab.inka1 17:45:50
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/12/youtube-benjamin-fulford-5122016.html
  W materiale drastyczne zdjęcia.
  A tu
  materiał Grzegorza brauna:
  https://www.youtube.com/watch?v=pw2udseDnIo

  Proceder trwa od setek, jak nie tysięcy lat...
 • @rysio 23:19:29
  Grzegorza Brauna, Jak wyedytować post, żeby usunąć błąd?
 • szokujący wywiad z rabinem Abe Finkelsteinem
  https://www.youtube.com/watch?v=sTRbTcO-Qsk
 • @rysio 23:25:02
  "Grzegorza Brauna, Jak wyedytować post, żeby usunąć błąd?"

  Nie wiem czy jest opcja edycji, ale możesz zaznaczyć całość swojego komentarza i kliknąć "kopiuj". Potem możesz swój komentarz pod wpisem usunąć klikając opcję "usuń" i potwierdzić "na pewno". Wyświetli się komunikat, że komentarz został usunięty i zniknie ze strony w ciągu kilku minut. Z reguły znika po odświeżeniu, czasem minucie. Wtedy może komentarz wstawić jeszcze raz, a treść wklejasz opcją "wklej". To co wkleiłeś możesz edytować w oknie komentarza.

  Mam nadzieję, że pomogłem, chociaż to opis jest bardziej skomplikowany niż sama czynność.

  Pozdro!
 • @ Autor
  Dzięki za wstawkę - 5*

  Ukłony.

  I nie atakuj Ruskich. Mogą stracić cierpliwość i się wk.....ić. A wk...y Ruski może być groźny.
 • @Jasiek 14:18:54
  Ruskich nie atakuję, tylko rosyjskich żydów urzędujących na Kremlu.
  Ruscy to nasi bracia Słowianie.
 • Chris miekinia macia az niedobrze.
  : )))
  Uzywa sformulowan naukowo-paranaukowych po to by tezy ktore stawia brzmialy prawdopodobniej.
  Wielka piramida nie byla zadna bronia a gora i piramida nie sa jednoznaczne w zadnym tlumaczeniu.
  'Kamien' nie odbija tez energii elektromagnetycznej.
  Ogolnie stek bzdur.
  : )))

  Wielka piramida zeczywiscie byla dzialajaca maszyna.
  Z jednej strony generowala energie a z drugej uzywala ja do otwierania przejscia w strukturze czasoprzestrzennej.
  Nie chodzilo tez o transport pomiedzy rownoleglymi wszechswiatami a bardziej przyziemnie, o transport miedzy gwiezdny.
  Transport dotyczyl duszy, ktora oparta jest o struktury subatomowe i pole energetyczne im towarzyszce.
  Elektromagnetyzm jest niezbedny do otwierania tuneli i utrzymywania ich przed zapadnieciem sie.
  A protoplasci egipcjan przesylali owego 'weza' ktorego pokazywali na czole, tak jak hindusi pod postacia kropki.
  Ten boski pierwiastek zycia, symbolizoany miedzyinnymi przez szyszke ofiarowac mieli cialu ludzkiemu bogowie rzezbieni na tabliczkach sumeryjskich tak jak i wszyscy 'inni' we wszystkich pozostalych kulturach.
  Zastanawiliscie sie skad obsesja egipcjan dotyczaca podrozy do zaswiatow, i zwiazane z tym rytualy mumifikacyjne, amulety klatwy, kontr klatwy itd?
  Wedlug wielu starozytnych przekazow, poslancy zstepowali z niebios na szczyty wybranych 'gor'...
  Wlasciwosci izolacyjne wapnia ktory stanowil zewnetrzna powloke piramidy, zawartosc magnetytu w granicie ktory stanowi rdzen piramidy wraz z sarkofagiem, magnetyt zawarty w mozgach wielu gatunkow zlozonych zwierzat, w tym ludzi...pole eleltromagnetyczne gwiazd, planet...promieniowanie eleltromagetyczne mozgow...
  Wiedzieli jak uzyc wszechobecnej energi ktora stanowi jedna z 4 wielkich sil budujacych wszechswiat.
  Jest ona zaprojektowanym elementem miedzyinnymi niezbednym do pokonywania bariery pozornienniendo pokonania...odleglosci miedzygwiezdnych.
  Dusza oparta o struktury subatomowe to idealny element nadajacy sie do transportu.

  Nadszedl czas ze moge juz to wszystko udowodnic w oparciu o dowody, poszlaki i logike.
  Pisze o tym od lat w komentarzach, to jednak jest nie wporzadku.
  To za malo.
  : )

  P.s.
  Nawiazujac do szmartykulu powyzej, wielka piramida to bron, a ten pusty sarkofag w jej centrum i caly kontekst kulturowy starozytnego egiptu pasuja do siebie jak ulallll.
  : ))))))))

  Cern to zapowiadane 21 wieczne gwiezdne wrota.
  Sa niezbedne do otwarcia przejscia po tej stronie.
 • @eonmark 18:44:13
  Ps.
  Cern, tak jak wp sa tym samym co biblijna wieza babel czy schody jakuba.
  Oni nie tylko zodtawili cala mase materialnych dowodow oraz wskazowek ale w dodatku pozostawili wszedzie przewijajacy sie ten sam adres.
  Ludzie sie patrza i nie widza.
 • @eonmark 18:50:50
  Miekina nie jest naukowcem, tylko żeglarzem-podróżnikiem.
  On pisze swoje teorie, a nie traktaty naukowe.
 • @Talbot 20:19:44
  Zauwazasz gdzies w moim komentarzu zarzut do miekiny jakoby nie byl naukowcem?

  Jestes zdania ze predzej pasjonat co macha na co dzien lopata odkryje wiecej w interesujacym go temacie niz urzednik zhierarchizowanych katedr stawiajacy na pierwszym miejscu dobro swojej 'kariery'.

  Zarzucam natomiast czlowiekowi ktory stawia tezy, wcale nie oryginalne, posilkujacemu sie stwierdzeniami: "...nazywa się sprzężonym oscylatorem harmonicznym." belkot prowadzacy do nikad.
  Wp mialaby byc bronia, ok, co wiec robi w jej centralnym punkcie pusty sarkofag?
  Czyzby pan chris uwazal ze skoro wymiary sarkofagu z wp pasuja do tych ktore opisuja arke przymierza, a ta byla 'tajemniczym urzadzeniem' razacym smiercia laikow ktorzy zblizali sie zbyt blisko, to cala piramida byla bronia?

  Co z opsesja starozytnego egiptu, taka ktora wrecz dyktowala styl zycia?
  Wszechobecne mumifikacje ludzi i zwierzat, grobowce, rytualy, ksiegi z zakleciami niezbednymi do podrozy w zaswiaty, malowidla nascienne, plaskorzezby.
  To byla ideologia, przemysl, styl zycia.
  Pan miekina pewnie nalezy do tych co to w denderze widza zarowke podlaczona do kabla i podtrzymywana transformatorem...
  Jakies pojecie o wierzeniach egipcjan?
  Moze warto postudiowac czym saminsie zajmowali, co mowili?
  Chociazby o 'ka' i 'ba' ...( kaba )
  : )))

  Pan miekina i jego nowa atlantyda to taki typowy prymitywny belkot wynikajacy z wrzucania wszystkiego do jednego worka bez odpowoedniej wrazliwowci, takiej ktora skupia sie na dokladnosci, szerokim spektrum analizy, wiedzy historycznej...logice.
  U niego co najwyzej, niektore rzeczy zgadzaja sie tylko do pewnego momentu.
  Tylko tyle Talbot.
  Gdybym mial troche czasu paroma pytaniami obnazylbym kompletny brak logiki indowodow na teze o wp jako broni.
  Nie mam jednak czasu brnac w dyskusje, mam lepszy pomysl na przyszlosc w tym kontekscie : )
  Aczkolkiwek, widelec tez moze posluzyc jako bron, i jak ktos nalega na ten akcent to nic go nie przekona.

  : )))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY