Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
678 postów 5806 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Kuba Rozpruwacz ojcem Winstona Churchilla

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Elity władzy...

 

 

Według Johna Hamera, masońskie i rytualne morderstwa czterech prostytutek dokonane zostały przez ojca Winstona Churchilla, lorda Randolpha Spencera Churchilla (1849-1895). Prostytutki te szantażowały rodzinę królewską.

jacktheripper-e5cb5751f6a44093e6730000

„Churchill był nie tylko mózgiem całej operacji, był również osobiście odpowiedzialny za wycinanie na ich ciałach masońskich symboli i znaków, podczas gdy usuwaniem organów zajmował się chirurg William Gull.”

John Hamer, lat 59, prowadzi biznes, organizuje wyścigi konne w Yorkshire. Poniżej zamieszczamy fragment jego książki „The Falsification of History – Our Distorted Reality” (Fałszowanie Historii – Nasza Zniekształcona Historia) która ma zostać opublikowana w połowie roku 2012. Kontakt do Johna: john@pegasusracingclub.com

Historia ta zaczyna się późnym latem roku 1888, w szczytowym okresie rządów Królowej Victorii. Na oświetlanych przez lampy gazowe ulicach Londynu, w slumsach Whitechapel we wschodnim Londynie znaleziono straszliwie okaleczone ciała kobiet.

Ciało prostytutki Mary Ann Nicholls znaleziono na chodniku wieczorem 31 sierpnia 1888. Miała poderżnięte gardło, całe jej ciało było brutalnie pocięte. Potężne ciosy w klatkę piersiową odsłoniły jej organy wewnętrzne. Była pierwszą z pięciu ofiar legendarnego już dzisiaj Kuby Rozpruwacza (Jack the Ripper).

Dochodzeniem w sprawie Rozpruwacza zajęła się London Metropolitan Police Force oraz inspektor Frederick George Abberline.

Pamiętniki Fredericka Abberline ujrzały światło dzienne dopiero w 70 lat po nigdy nie rozwiązanej sprawie morderstw. Były one w posiadaniu Waltera Sickerta, nauczyciela sztuki księcia Alberta Victora, Duka Clarence, znanego też pod bardziej znaną ksywką „Księcia Eddiego”.

Eddy był najstarszym synem Alberta Edwarda, księcia Walii (później znanego jako król Edward VII) i księżnej Alexandry (później królowej Alexandry), oraz wnukiem rządzącej monarchini królowej Victorii, a także starszym bratem przyszłego króla Anglii, Jerzego V. Eddy jako starszy brat był pierwszy w linii do objęcia tronu.

Na jego nieszczęście, z powodu długoletniego rozmnażania się rodu królewskiego w swoim własnym gronie, Eddy był częściowo głuchy i zdecydowanie poniżej średniego ilorazu inteligencji, co za tym idzie był raczej unikany przez większą część swojej nieczułej rodziny.

Królowa Victoria była w tamtych czasach wielkim zwolennikiem i oczywiście patronem masonerii, tak samo zresztą jak wszyscy mężczyźni z rodu królewskiego (zarówno wtedy jak i dzisiaj). W rzeczywistości to właśnie rodzina Saxe-Coburg-Gotha (obecnie znana jako Windsorowie) sponsorowała Adama Weishaupta, założyciela Bawarskich Illuminati, odgałęzienia masonerii w XVIII wieku. Weishaupt urodził się i wychował w bawarskim mieście Gotha.

W pałacach rodziny królewskiej znajduje się kilka lóż masońskich, najważniejszą wydaje się być Royal Alpha Lodge w pałacu w Kensington. Na rozkaz ojca, książe Eddy przeszedł inicjację w Królewskiej Loży Alpha w roku 1885.

7462_1169201531461
KSIĄŻE EDDY

Oprócz bycia członkiem loży, Eddy był również dobrym klientem homoseksualno-pedofilskiego burdelu na Cleveland Street w Londynie i prowadził niedyskretną korespondencje listową z młodym chłopcem zatrudnionym w tym nikczemnym miejscu.

Wiemy że słynny Aleister Crowley był w posiadaniu tych listów przez wiele lat, zostały one jednak zagubione lub, co bardziej prawdopodobne, zniszczone. Nasz Eddy zrobił też dziecko pewnej młodej, irlandzkiej katoliczce imieniem Annie Elizabeth Crook, tzw. człowiekowi z ludu.

Nierozważny Eddy potajemnie ożenił się z nią, tym samym ostatecznie grzebiąc swoje szanse na elekcję, gdyż członkowie rodziny królewskiej nie mogą żenić się z katolikami, a już tym bardziej z kobietą z pospólstwa noszącą nieślubne dziecko.

W roku 1883 matka Eddiego, księżna Alexandra, poprosiła młodego malarza Waltera Sickerta by ten przedstawił Eddiemu artystyczny i literacki światek Londynu.

Studio Sickerta znajdowało się na 15 Cleveland Street, blisko Tottenham Court Road w północnym Londynie. Przedstawił on młodego księcia członkom bohemy, w tym także swoim przyjaciołom z teatrów których poznał w czasach gdy należał do Lyceum Company.

Sickert zapoznał również Eddiego z jedną ze swoich modelek, śliczną irlandzką katoliczką, wspomnianą wcześniej Annie Crook, która mieszkała niedaleko na 6 Cleveland Street, a która pracowała za dnia w lokalnym sklepie z tabaką.

Zapałali do siebie uczuciem i, według Sickerta, przeszli przez dwie sekretne ceremonie zaślubin, jedną katolicką, drugą anglikańską. Zaraz po tym jak Annie zaszła w ciąże, jej pracodawca zaczął szukać kogoś do zastąpienia jej na czas połogu.

Zapytał się Waltera Sickerta czy zna może kogoś odpowiedniego. Ten po kilku rozmowach znalazł odpowiednią dziewczynę, młodą Mary Jean Kelly z nocnego schroniska dla kobiet (Providence Row Night Refuge for Women) w Whitechapel.

Przez kilka miesięcy Mary pracowała w sklepie razem z Annie Crook i zaprzyjazniła się z nią. 18 kwietnia 1885 w przytułku Marylbone, Annie urodziła córkę Eddiego, Alice Margaret.

Gdy powróciła do domu jej nowa przyjaciółka, Mary Kelly wprowadziła się razem z nią jako opiekunka dla dziecka. Mary pracowała też wieczorami jako prostytutka by dorobić sobie do marnej wypłaty.

Naturalnie Eddy doprowadził establishment do wściekłości swoim małżeństwem, które groziło nawet powstaniem wielkiego kryzysu. Jak zawsze w takich wypadkach monarchia postanowiła zatuszować niewygodny problem.

Annie została porwana ze sklepu w którym pracowała, a Eddiego wezwano do pałacu Buckingham.

Annie przeczuwała jednakże, że może stać się coś złego, dlatego oddała córkę Alice na opiekę dla Waltera Sickerta. Niedługo później została porwana i trzymana pod przymusem w szpitalu Guy’s Hospital w Londynie.

Pozostawała tam przez 5 miesięcy. Osobisty lekarz królowej, sir William Gull przeprowadził na Annie zabieg częściowej lobotomii – zabieg uczynił ją posłuszną i zakończył jej narzekania, dzięki czemu nie sprawiała już kłopotów dla więżących ją potworów w ludzkiej skórze.

Gull orzekł, że kobieta jest szalona, resztę swego życia spędziła w różnych domach dla wariatów, ostatnie dni na obserwacji w przytułku St George’s Union Workhouse w londyńskiej Chelsea, gdzie zmarła w zapomnieniu na początku 1920 w wieku 57 lat.

SZANTAŻ MARY KELLY

Na tym historia mogłaby się zakończyć, gdyby nie chciwość Mary Kelly. Po powrocie do Whitechapel, Mary zaprzyjaźniła się z trzema innymi prostytutkami którym mówiła o swoich „arystokratycznych powiązaniach”. Na wiosnę roku 1888 kwartet uknuł plan szantażu i wyłudzenia pieniędzy od Waltera Sickerta. Groziły one, że cała historia wyjdzie na jaw jeśli nie otrzymają pieniędzy.

Nie rozumiała ona najwyraźniej, że nie tylko porywa się na szantaż rodziny królewskiej, ale również stwarza zagrożenie dla ich masońskich sprzymierzeńców, wśród których znajdowała się grupa psychopatycznych morderców gotowych na wszystko i cieszących się z protekcji wysokich sfer.

Sickert błyskawicznie poinformował o szantażu Eddiego, ten natomiast przekazał to ojcowi. Książę Walii przedyskutował sprawę ze swoimi zaufanymi braćmi masonami z Loży Alpha. Zaaranżowano specjalne zebranie królewskiej braci masońskiej w Loży, grupy znanej jako Księciowie Krwi Królewskiej. Postanowili zorganizować grupę łowiecką, dosłownie upolować nierozważne kobiety i zabić je. Miała to być kara za ich zuchwałość, miały też posłużyć jako ofiary w masońskiej ceremonii.

„Grupa łowiecka” została złożona z członków Royal Alpha Lodge: sir Williama Gulla (lekarza i chirurga królowej), byłego wykładowcy Eddiego z Uniwersytetu w Cambridge- J.K.Stephena oraz sir Charlesa Warrena, komisarza Metropolitan Police (który nie brał udziału w zabijaniu, lecz pomógł ułożyć plan i zatuszować całą sprawę). Dopuścili też do drużyny Johna Netleya, woźnicę który zdradził wcześniej sekret księcia Eddiego, a który miał teraz transportować całą grupę.

Warren wykorzystał swoją pozycję i dostarczył informacji o miejscu pobytu dziewczyn. Sir William Gull przygotował winogrona nasączone opium, które miano zaoferować ofiarom w celu zmniejszenia ich oporu.

Woźnica i wyjątkowo paskudny charakter John Netley miał na nich czekać po wykonaniu zadania. Na „czatach” stanął J.K.Stephen, kuzyn Virginii Woolf i kolejny mason z królewskimi powiązaniami. Morderstwa miały zostać przeprowadzone w powozie Gulla, z dala od ciekawskich oczu.

Pamiętniki Abberline’a wyraźnie potwierdzają, że morderstwa miały być przeprowadzone przez więcej niż jednego sprawcę i posiadały one charakter rytuału masońskiego, podobnego trochę do polowania na lisa. Były to informacje które nie miały nigdy ujrzeć światła dziennego.

randolph-churchill-1-sized
LIDER

Nie wspomnieliśmy jednak o jeszcze jednym członku tej grupy, bardzo zresztą ważnym. Kto był przywódcą tego morderczego gangu? Był to prominentny mason, Sekretarz Stanu Indii, przewodniczący Izby Gmin i sekretarz Skarbu Państwa, Lord Randolph Spencer-Churchill, ojciec przyszłego premiera Winstona Churchilla.

Churchill był nie tylko mózgiem całej operacji, był również osobiście odpowiedzialny za wycinanie na ich ciałach masońskich symboli i znaków, podczas gdy usuwaniem organów zajmował się chirurg William Gull.

Zabójcy dzięki pomocy Warrena odnaleźli miejsca zamieszkania szantażystek, następnie przystąpili do planowania ich egzekucji. Rytualna seria rozpoczęła się 31 sierpnia 1888 od Mary Ann Nichols. 8 września zginęła Annie Chapman.

Każda z kobiet była zwabiana do powozu, następnie mordowana i okaleczana w rytualny sposób. Miał on być podobny do sposobu zabicia legendarnych „Juwes” (inna wersja angielskiego „Jews” , Żydów -znaczenie słowa wyjaśnione później), Jubela, Jubelo i Jubeluma, morderców budowniczego I Świątyni Jerozolimskiej Hirama Abiffa, wielkiego bohatera masońskich opowieści. Ich gardła zostały podcięte poprzecznie, ciała otwarte a organy wyrzucone przez lewę ramię.

30 września dokonano 2 kolejnych morderstw, lecz tej nocy nie wszystko poszło tak jak należy. Podczas przenoszenia ciała pierwszej ofiary Lizzie Stride na Berner Street ktoś ich zobaczył, więc musieli porzucić ciało przed ukończeniem rytualnego okaleczania.

Według Sickerta druga ofiara tej nocy, Catherine Eddowes, została zabita w wyniku pomyłki. Dopiero po czasie dowiedzieli się, że biedna Catherine żyła przez jakiś czas z mężczyzną imieniem John Kelly i często używała jego nazwiska, przez co mordercy zidentyfikowali ją błędnie jako przywódczynię szantażystek Mary Kelly.

Ta pomyłka mogła drogo kosztować całą grupę. Wierząc, że jest to koniec ich misji, odpowiednio zajęli się ciałem Catherine (okaleczając ją mocniej niż poprzednie ofiary) i porzucili ją na Mitre Square naprzeciwko loży masońskiej, w pobliżu Whitechapel Road.

Na pobliskiej ścianie napisali kredą masoński slogan mający być postscriptum do całej ich obrzydliwej misji. Jeden z policjantów skopiował ten napis do swojego notesu:

„The Juwes are %u2028the men that %u2028will not %u2028be blamed %u2028for nothing.”

(„Żydzi” są tymi których nie obwini się o nic)
ripp
Gdy na scenę morderstwa przybył sir Charles Warren, ku kompletnemu zaskoczeniu jego ludzi rozkazał zmyć kredowy slogan ze ściany. Jako powód podał to, że nie chce on prowokowania zamieszek wymierzonych w społeczność żydowską (lokalna społeczność już wcześniej zdążyła obwinić o morderstwa Żydów), lecz według Sickerta chodziło o to, że zbyt wielu obserwatorów mogło rozpoznać prawdziwe przesłanie napisu i zidentyfikować słowo „Juwes” nie jako zwykłych Żydów (Jews), lecz trzech Żydów z masońskiej legendy o budowniczym, a przez to powiązano by morderców z masonami.

Po tym wydarzeniu minęło prawie półtora miesiąca, była to najdłuższa przerwa w serii zabójstw podczas których grupa łowcza szukała prawdziwej Mary Kelly. W międzyczasie plotki o udziale w morderstwach masonerii i rodziny królewskiej przybierały na sile. 9 listopada w końcu wytropiono Mary. Ponowne użycie powozu było zbyt ryzykowne, dlatego Mary zabita została w swoim mieszkaniu na Dorset Street i okaleczona znacznie mocniej niż poprzednie ofiary. Jej gardło poderżnięto, ciało pocięto na części, a organy wewnętrzne porozrzucano w rytualny sposób po całym pokoju.

Istnieje pewien policyjny portret pamięciowy ostatniej osoby widzianej z żywą Mary i przedstawia osobę niezwykle podobną do samego lorda Randolpha Spencer-Churchilla. Oczywiście ten trop został szybko odrzucony przez policję kontrolowaną przez masońskich zwierzchników.

Historia jest tym ciekawsza, że według pamiętników Abberline’a, J.K. Stephen sam zgłosił się na policję, wyjawił wszystko i zgodził się przyjąć na siebie część winy. Nie zastosowano jednak aresztu wobec Stephena, został zwolniony i nie postawiono mu żadnych zarzutów. W tym momencie Abberline zrezygnował ze stanowiska w policji i odszedł na emeryturę w proteście przeciwko nie podjęciu żadnych działań i korupcji części policjantów. W archiwach Scotland Yard ciągle istnieją utajnione dokumenty związane ze sprawą a które nie mają prawa ujrzeć światła dziennego.

Gdy książe Eddy dowiedział się o lobotomii swej żony, załamał się nerwowo i nigdy nie był już tą samą osobą.

Gdy o lobotomii tej dowiedział się Sickert, uciekł z kraju i kupił rezydencję we francuskim Dieppe w celu ochrony dziecka Annie, Alice. Gdy Alice dorosła została kochanką Sickerta i urodziła mu dziecko imieniem Joseph Sickert – to właśnie Joseph przetrzymywał pamiętniki inspektora Abberline’a przez 50 lat, po tym jak dostał je od ojca.

NIEZWYKŁY LOS KSIĘCIA EDDIEGO

W międzyczasie zdrowie psychiczne Eddiego było już w bardzo złym stanie, a on sam oddany został w opiekę hrabiemu Strathmore, właścicielowi zamku Glamis w Szkocji. Rodzina królewska skłamała obwieszczając światu, że Eddy zmarł w wieku lat 28, 14 stycznia 1892 z powodu grypy, podczas gdy Eddy żył i przetrzymywany był w Balmoral Castle, aż zdecydowano się wysłać go do Glamis.

Balmoral leży na wysokości ok. 1000 stóp (300 metrów) nad poziomem morza i otoczony jest przez klify. Miejsce to wybrano nie bez przypadku, gdyż zaplanowano tam morderstwo Eddiego. Został zabrany na spacer przez Randolpha Churchilla i woźnicę Johna Netleya, a następnie zepchnięty ze szczytu klifu [jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało, tłumacz tego tekstu też „spadł” kiedyś z klifu w North Yorkshire – przyp. Rad]. Ku zaskoczeniu wszystkich, książę przeżył i po upływie dwóch dni doczołgał się z powrotem do Balmoral, gdzie znaleziono go pod drzwiami.

Zdecydowano, że najlepszą opcją będzie trzymanie go przez resztę życia u hrabiego Strathmore, który chciał w zamian tylko jednego- by jedna z jego córek mogła ożenić się z przyszłym królem Anglii.

Eddy zmarł w roku 1933, 41 lat po jego śmierci „oficjalnej”. Przez ten czas matka odwiedziła go tylko raz, zrobiła mu jednak fotkę którą wysłała swojej kuzynce. Fotografia ta ciągle istnieje i pokazuje znacznie starszego Eddiego malującego obraz.

Życzenie hrabiego Strathmora zostało spełnione w 1923 roku, gdy lady Elżbieta Bowes-Lyon (córka hrabiego, ur. 1900) poślubiła przyszłego króla Jerzego VI, który wstąpił na tron po abdykacji swojego brata Edwarda VIII.

Jerzy przejął tron w 1936, a Elżbieta została królową. Elżbieta oczywiście znana jest bardziej jako Królowa Matka, matka obecnej królowej Elżbiety II. Zmarła w 2002, nigdy nie wyjawiając historii księcia Eddiego.

Księżna Diana również należała do rodu „Spencerów”, rodziny która służyła monarchom od wielu pokoleń. Miała wspólnych przodków z lordem Randolphem i Winstonem Churchillem. Randolph znany był również jako wprawny praktykant okultyzmu. To on miał przerzucać organy wewnętrzne ofiar przez lewę ramię, zgodnie z protokołem masońskiego rytuału.

Tak wygląda historia prawdziwego Kuby Rozpruwacza. Historia ta musi być znana obecnemu establishmentowi, lecz jak zawsze, wspierają się nawzajem w celu ukrywania prawdy. Wszystkie teorie które wyrosły wokół tego tematu, wszystkie filmy, dokumenty i programy TV mające podobno zajmować się poszukiwaniem prawdy, są jedynie zasłoną dymną, mającą na celu dalsze zaciemnianie i komplikowanie sprawy morderstw i tuszowanie udziału w nich przedstawicieli elit. Jest to kolejny przykład na to, z jaką łatwością zniekształca się zarówno przeszłość jak i obecną rzeczywistość.

Spuścizną udziału w tych rytuałach Spencerów była funkcja premiera dla syna Randolpha, Churchilla, oraz małżeństwo lady Diany Spencer z księciem Walii Karolem III. Urodziła ona później następcę tronu Williama V i jego brata Harrego, następnie pozbyto się jej w roku 1997, gdy została rytualnie zamordowana w Paryżu.
Książka z 1999„The Ripper and the Royals” Melvyna Fairclougha również zajmuje się tymi pamiętnikami. John Hamer jest wdzięczny dla Chrisa Everarda i jego badań. Chris jest brytyjskim reżyserem alternatywnym, twórcą filmu o deprawacjach popełnianych przez rodzinę królewską na przestrzeni wieków.
c.2011 John Hamer
John Hamer (henrymakow.com), tłum. Radtrap (11.11.2011)
Źródło: https://radtrap.wordpress.com/2016/12/07/kuba-rozpruwacz-ojcem-winstona-churchilla/

 

https://www.nwo.report/nwo/kuba-rozpruwacz-ojcem-winstona-churchilla.html

KOMENTARZE

 • Tajemnica sławy Marilyn Monroe
  Nieliczni wiedzą o sekrecie oszałamiającego sukcesu Marilyn Monroe na niwie światowego kina. Jak udało się wzlecieć na Olimp sławy Hollywood nijakiej dziewczynie? Sekret jest prosty – żydostwo.

  Nie, nie, urodzona jako Norma Jean Mortenson (wymyślone imię i nazwisko Marilyn Monroe) była gojką ale 1 lipca 1956 roku przyjęła judaizm. Jej świadectwo konwersji było podpisane przez Miltona Greena, Arthura Millera i rabina Goldberga.
  https://www.nwo.report/wp-content/uploads/2016/12/a-23.jpg


  Rzecz cała polega na tym, że 29 lipca 1956 roku wyszła ona za mąż za żydowskiego dramaturga Arthura Millera.

  https://www.nwo.report/wp-content/uploads/2016/12/a-24.jpg

  Ślub odbył się według wszelkich kanonów judaizmu. Pan młody i panna młoda stali pod huppah. Po to ażeby małżeństwo mogło być zawarte Marilyn przyjęła judaizm. Rzecz w tym, że żydowski ślub może być zawarty jedynie w tym wypadku kiedy pan młody i panna młoda są oboje żydami.

  Właśnie po tym zdarzeniu zaczęto ją w Hollywood uważać za swoją. I właśnie po tym wydarzeniu zaczynają ją promować i tworzyć jej medialny wizerunek. Szybciutko poprawiono jej mordkę, poprawiono kinol i dodano pewne rysy plastyczne.

  https://www.nwo.report/wp-content/uploads/2016/12/a-25.jpg

  Norma Jean Mortenson czyli Marilyn Monroe, przed i po operacjach plastycznych.

  Szybko ulepili z niej „symbol seksu” dla gojów i tak już poleciało. Do tej pory żaden z reżyserów nie uważał jej za aktorkę. Tym można wyjaśnić repertuar filmów Monroe o których mówią same ich tytuły: „Miłosne gniazdko”, „Pobierzmy się”, „Nie jesteśmy małżeństwem”, „Można wchodzić bez pukania”, „Mężczyźni wolą blondynki”, „Jak poślubić milionera”, itd.

  Monroe nawet zapisała się na kursy aktorskie u żydów Lee Strasberga i Elie Kazana. Ale jej próba żeby zostać prawdziwą, profesjonalną aktorką wywoływała tylko śmiech. W jednym z wywiadów przyznała się, że chce grać w poważnych filmach ale otrzymuje propozycje pracy tylko w melodramatach, komediach z rolami głupiutkiej i uwodzicielskiej ślicznotki (w 1954 roku film „Nie ma jak show biznes”, w 1955 roku „Po siedmiu latach małżeństwa” a w 1957 roku „Książę i aktoreczka”).

  Po przyjęciu przez nią judaizmu wszystko się zmieniło. W 1959 roku na ekrany wchodzi film „Pół żartem pół serio”, który wypromowano na niewiarygodną skalę i który przyniósł jej światową sławę. A 8 marca (w wigilię żydowskiego święta Purim) 1960 roku Marilyn Monroe została uhonorowana gwiazdą w Hollywoodzkiej „Alei Sławy”.

  Ale jej sława nie trwała długo bo w 1962 roku 5 sierpnia żydzi zdecydowali się ukatrupić ją czyniąc ją tym samym wiecznym „symbolem seksu”. Po jej śmierci rozpoczęła się fala „marilynizacji”, rozpuszczono pogłoskę o przedawkowaniu przez nią narkotyków w wyniku czego setki Amerykanów poszły za przykładem Monroe. W Ameryce i w Europie wydano wiele książek i napisano wiele artykułów poświęconych jej twórczości. Taki oto jest przykład pokręconej linii sukcesu po żydowsku.
  https://www.nwo.report/wp-content/uploads/2016/12/a-26.jpg

  „Para” skojarzona w Izraelu? „…Mickey Cohen wykorzystywał kochankę JFK, aktorkę Marilyn Monroe, jako przekaźnik w próbie poznania zamiarów prezydenta w stosunku do Izraela” – Michael Collins Piper – „Final Judgment”

  Źródło: http://judastruth.livejournal.com/277757.html

  Data publikacji: 14.03.2015

  Przekład: RX (wolna-polska.pl)
 • @Talbot 14:20:26
  No widzisz? Nie wystarczy mieć blond włosy i zgrabne niunie, potrzebny jeszcze kosher sponsor :)

  Talbot, bandyto neonowy, wszystkiego najlepszego i Gwiazdora z rózgą :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:32:58
  Ja nie jestem ładną blondynką, dlatego nie mam żydowskich sponsorów.
  Wielka szkoda, może po reinkarnacji się coś zmieni?
  Potem będziesz mnie podrywał...
 • @Talbot 14:42:48
  Ha, ha, ha, ha, ha! No to teraz wiemy, o czym Talbot marzy: o zalotach Ruszkiewicza...! :))))) Jestem pewna,,że byłaby z Was ładna para, obojętnie w którym życiu.:))
 • @Lotna 14:53:31
  No cio...
  Idziemy z duchem czasu, teraz bycie hetero to obciach :))))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:05:32
  Czegóż to ludzie nie robią dla postępu... (zamyśliła się głęboko nad naturą takich postępków) :D
 • @Lotna 15:39:26
  Tylko za dużo nie myśl bo Ci się jeszcze sąsiadka spodoba :)))))))))))
 • ...
  Ta zbrodnia z konca 19 wieku ma znacznie glebsze znaczenie niz sie prezentuje w rzoznych teoriach.
  Jest inscenizacja biblijnego proroctwa ktorego wypelnienie sie zbliza.
 • ...
  Warto wymienic kto jest autorem ryciny, bo nie lubi jak sie umieszcza jego prace bez zgody - Henrik Rehr.
 • @
  czyli te kobiety zginęły tylko po to by przy ostatniej z ofiar pozostawić ślad // „Żydzi” są tymi których nie obwini się o nic //, przy czym sama specyfika zapisu "żydzi "miała wskazywać, że właściwie chodzi o masonów jako sprawców tej zbrodni ale jakoś ta informacja dla której podjęto tyle wysiłku nie dotarła do zbyt wielu osób i gdyby nie ten zapobiegliwy policjant , to nawet nikt by się o tym nie dowiedział, w takim razie co osiągnęli na tych zbrodniach sami masoni ? co im przyniosła ta deklaracja ,że są bezkarni ?
 • @puuuq 22:38:11
  //czyli te kobiety zginęły tylko po to by przy ostatniej z ofiar pozostawić ślad // „Żydzi” są tymi których nie obwini się o nic //, przy czym sama specyfika zapisu "żydzi "miała wskazywać, że właściwie chodzi o masonów jako sprawców tej zbrodni ale jakoś ta informacja dla której podjęto tyle wysiłku nie dotarła do zbyt wielu osób i gdyby nie ten zapobiegliwy policjant , to nawet nikt by się o tym nie dowiedział, w takim razie co osiągnęli na tych zbrodniach sami masoni ? co im przyniosła ta deklaracja ,że są bezkarni ?//

  Wiesz na czym polega fenomen kuby rozpruwacza?

  Na tym ze jest to fenomen.
  Dzieki mediom z tamtego okresu, udalo sie stworzyc wielka legende seryjnego rozpruwacza.
  jakub rozpruwacz stal sie synonimem najgorszego typu zbrodni i jest 'pierwowzorem' funkcjonujacym w randze symbolu nowoczesnego swiata.
  To nie przypadek, wynik spontanicznych wydarzen ktore nakladaly sie jedne na drugie a przemyslany proces tworzenia symbolu.

  Haslo na scianie odnosi sie do biblijnych zydow, narodu wybranego ktory mial dokonac kary na babilonie wyrzynajac go za winy jakie na nim spoczywaja.
  Masoni jako jedno z ramion, pelnia funkcje wypelniania biblijnego scenariusza.
  Jakub to biblijny zalozyciel 12 plemion, nazwany pozniej izraelem, jest symbolem narodu wybranego.
  Jak przeczytasz ksiege jeremiasza naprzyklad, to byc moze zauwazysz scenariusz ktory tam nakreslono.
  Jakub rozpruwacz jest symbolem narodu wybranego ktory rozprawia sie z babilonem, ktory byl w rekach biblijnego boga mlotem na narody.
  Jak wejdziesz glebiej w lekture to zauwazysz ze babilon to tak naprawde wedlug opisu biblijnego w 'dniach ostatecznych' grupa 'prostytutek'...prostytutki te maja byc odpowiedzialne za zbudowanie dzieki ich przepychowi, ktorym jest ropa, nowoczesnego, zglobalizowanego piekla ktore jest antyteza harmonijnego swiata bozego.
  Wedlug opisu proroctw biblijnych, owe prostytutki mialy trzymac w reku puchar obrzydliwosci i rozlewac z niego na caly swiat wino zniszczenia.
  Tym winem jest ropa a pucharem organizacja opec.
  Jak sprawdzisz kto i w jakiej liczbe powolal do zycia opec, to zauwazysz ze bylo tych panstw 5, tyle ile prostytutek z ktorymi rozprawil sie jakub.
  Najpierw je 'dusil' a pozniej dokonywal reszty dziela.
  W wymiarze geopolitycznych posuniec, powiniienes umiec sobie wyobrazic co to znaczy zadusic kraj.
  Zobacz na wenezuele, albo na irak...
 • @eonmark 23:17:32
  wszystko się nawet fajnie "zazębia" tylko ,że te biblijne prostytutki to chyba dotyczą "apokalipsy" wg Jana czyli tekstu chrześcijańskiego , nie wiem czy dla żydów ma ten tekst jakąś wartość , dla ortodoksyjnych na pewno nie ma żadnej , z kolei "opec" to jednak tylko 40 % kontroli światowego wydobycia ropy ,założycieli było 5 ale teraz jest 14 , przy czym ta liczba się zmienia , gdyby założyć ,że tę "piątkę " należy wyeliminować tylko dlatego by przejąc złoża ropy, co w przypadku Wenezueli jest szczególnie opłacalne bo tam ropy ma być jeszcze na ponad 300 lat , to nie ma w tym nic dziwnego, każda inwazja na jakiś kraj ma przynieść zysk agresorowi , tak było zawsze i dlatego wg mnie "sprawa Jacka R" nie musi tu być żadnym zapowiedzianym wydarzeniem z przyszłości,nawet jeśli jutro te pięć założycielskich krajów utraci niepodległość , co się raczej nie stanie bo Ameryka , Rosja czy Chiny z pewnością tego nie uzgodniły ,jeśli sam to wymyśliłeś , to gratuluję pomysłowości bo sam U. Eco by tego tak zgrabnie nie skojarzył , i jeszcze jedno , czemu ropa ma zakłócać "bożą harmonię " ? bo gdyby się trzymać "biblijnej narracji" to chyba wszystko co jest na Ziemi pochodzi od samego stwórcy czyli z samej definicji powinno być dobre , służyć i ułatwiać ludziom życie , oczywiście jako sam powód do walki o nią może też być brana pod uwagę ale ludzie od zawsze o coś walczą , tym razem może być to ropa ,co wcale nie przesądza losów wszystkich ludzi , wojny zawsze były ulubionym zajęciem ludzi , to właśnie ten względny pokój ,przynajmniej w Europie jest czymś wyjątkowym w dziejach tego kontynentu
 • @puuuq 09:27:22
  //wszystko się nawet fajnie "zazębia" tylko ,że te biblijne prostytutki to chyba dotyczą "apokalipsy" wg Jana czyli tekstu chrześcijańskiego , nie wiem czy dla żydów ma ten tekst jakąś wartość , dla ortodoksyjnych na pewno nie ma żadnej//

  Chrzescijanskie teksty zdominowaly kulture w ktorej zyjemy.
  Zachod z koleji zdominowal caly glob.
  Literatura, przemysl rozrywki, technologia, geopolityka.

  Nie zydzi poruszaja sprawami globu, sa tylko jednym z waznych elementow, tak jak masoni, budowniczy, ktorzy wspolrealizuja biblijne zapowiedzi.
  Proroctwa nowo testamentowe sa tylko rodzajem precyzyjnego uzupelnienia starotestamentowych zapowiedzi, i zapewniam ciebie ze czesc zydow, wie co oznaczaja zapowiedzi z ksiegi jeremiasza na przyklad.
  Rozumieja co to oznacza kiedy izrael ma wypelnic misje zniszczenia babilonu a jednym z proxy tego procesu ma byc iran - duch medii.


  //z kolei "opec" to jednak tylko 40 % kontroli światowego wydobycia ropy ,założycieli było 5 ale teraz jest 14...//


  Widzisz, na ziemi wszystkim sie manipuluje, a najlepiej nadaje sie do tego informacja.
  Jedne zrodla podaja ze opec to 42% i opieraja swoje dane o prawdopodobne zrodla, czesto celowo zanizane lub zawyzane, co czyni sie w celach spekaulacyjnych, czasem propagandowych.
  Jezeli zachod podaje 42% a opec mowi o tym ze z udokumentowanych zrodel posiada kontrole nad ponad 80%, to spokojnie mozna zakreslic linie po srodku tych cyfr.
  Wychodzi wtedy lekko powyzej 60% swiatowych zasobow ropy, a to juz jest gigant.
  Warto zauwazyc jeszcze dwie rzeczy.
  Czesto w sklad zasobow rozne strony wliczaja rope slabej jakosci, ktora ciezko wydobyc, ciezej rafinowac, ktorej koszty przerobki sa niezmiernie wysokie a koszty ekologiczne potencjalnie druzgoczace.
  Pisaki bitimiczne, wydobywanie z dna oceanicznego z glebokosci kilometrow...Pamietamy chociazby katastrofe z zatoki meksykanskiej sprzed paru lat, tam sie nadal wydobywa ropa zanieczyszczajac dno.

  "ktos tymi danymi steruje' bo nagle okazuje sie ze ma byc ropy wszedzie w brod...moim zdaniem to blef.

  Fakty sa jednak takie ze ropa z bliskiego wschodu jest najlepszej jakosci, wydobywa sie ja stosunkowo latwo, i to ona uksztaltowala swiat jaki widzimy w najwiekszym stopniu.
  Nastepnym faktem jest to ze 60% swiatowego handlu ropa pochodzi z opec a polwysep arabski stanowi korone tej orgaznizacji.

  Kuba rozpruwacz mial zabic 5 prostytutek, w kolejnosci, i tyle jest krajow zalozycielskich, choc glownym krajem ktory zainicjowal proces i posiada najwieksze zloza, jest arabia saudyjska, dom drugiej najwiekszej i jednoczesnie przeciwnej chcrescijanstwu i judaizmowi religii.
  Oto owy przeciwnik o ktorym biblia wspomina.
  Gdzie mial stanac przeciwnik?
  Na piasku.
  Gdzie wyniesli dziewczyne w dzbanie?
  Na pustynie.
  Gdzie arab wiecej nie rozstawi namiotu jak spadna plagi na wielka nierzadnice?
  Na pustyni.
  Gdzie isnial stary babilon, w obrebie polnocnych rubierzy polwyspu arabskiego.
  Gdzie ratyfikowano umowe zalozycielska opec?
  W iraku.

  Teraz, piszesz ze uzywanie ropy to naturalna sprawa zgodna z harmonia bozego swiata.

  Otoz jest dokladnie przeciwnie.

  Jak pojedziesz na ktoras z wysp tropikalnych i zboaczysz jak zyja ludzie, jak skromnie, wrecz prymitywnie, i jak sa szczesliwi, a pozniej porownasz to z zanieczyszczonymi miastami, sciekami, ginacymi rafami, rzekami ktore przenosza metale ciezkie, resztki pestycydow, herbicydow ktore splywaja z pol, fabrykami w ktorych tuczy sie kury, swinie, dmuchajac je antybiotykami, faszerujac hormonami wzrostu, farmami ryb ktore sa karmione maczka rybna zawierajaca dioksyny, kartelami farmaceutycznymi, korporacjami chemicznymi, systemami bankowymi, siecia globalnego transportu, systemami komputerowymi ktore caly ten bajzel nadzoruja, armiami swiata wypsazonymi w statki, samoloty, samochody, wyrzutnie, rzeczami z ropy, lekarstwami z ropy, zabawkami z ropy, kosmetykami z ropy, to zauwazysz ze swiat gnieje czego dowody widac wszedzie.
  Ludzie choruja juz tak nagminnie na choroby krazenia, raka czy autoagresji, ludy prymitywne juz tak czesto goszcza ekipy z kamerami i narzekaja jak bardzo ich pierwotne srodowisko sie kurczy i jest zaneczyszczane, ze tylko prawdziwi idioci moga mowic ze nie jest zle.
  Ludzie zawriowali goniac swoje ogony w celu zdobycia kasy zeby wymienic ja na pralki, lodowki, telewizory, samochody, zmywarki, tablety, smartfony, ciuchy, meble...
  Zyjemy szybko, agresywnie, jestemy nadeci, bezwzgledni, rozpychamy sie lokciami, nie zauwazamy prostych zaleznosci, nie widzimy sygnalow ostrzegawczych i znakow, nie rozumiemy tez jako masa jak jestesmy przez ten sam system ktory stoi za tymi globalnymi przemianami, ostrzegani.
  Ci ktorzy przeprowadzaja tutaj proces nakreslili ramy wydarzen, podali plan nam przed nos, przez cala historie ludzkosci tworzyli nowe odnosniki tworzace jeden globalny obraz ilustrujacy dokad prowadza przemiany niezgodne z duchem natury.

  Arabia saudyjska zostala wyznaczona do roli 'mlota na narody' a ropa jest narzedziem ktorym upito wszystkie spoleczenstwa, narzedziem ktorym doprowadzono do inflacji liczby ludnosci w 20 wieku, co skutkowalo potrojeniem sie ludnosci w jeden wiek.
  Teraz nadchodzi nieublaganie, moment, w ktorym pociagniete zostana wszelkie sznurki prowadzace do zniszczenia polwyspu, zakonczenia epoki ropy, a wraz z nia, bezboznej cywilizacji jakiej budowie, czlowiek bezmyslnie i bezkrytycznie ulegl.
  Wedlug mojej interpretacji, to rosja wraz ze sprzymierzencami dokona zniszczenia arabi saudysjiej i zarowno dzialania na krymie jak i te w syri sa preludium prowadzacym do ataku na kraje zatoki preskiej.
  Nie jest zbiegiem okolicznosci ze as trzyma sie z izraelem i usa a takze w pewnym stopniu z europa, a rosja zaczyna zblizenie z turcja, wpsolpracuje z iranem i bedzie sie sprzymierzac co juz czyni z chinami oraz pakistanem i byc moze indiami.
  Nie jest przypadkiem ze isis powstal dokladnie w takim momencie ludzkiej historii.
  Jest tam narzedziem niezbednym do istnienia pretekstu do budowania srodowiska sluzacemu gromadzeniu sil w regionie.
  Nie jest tez zbiegiem okolicznosci ze na swiecie hula kryzys gospodarczy ktorego chce sie wyleczyc poglebianiem dlugow.
  Nie jest wreszcie przypadkiem ze w tym samym czasie globalnie od dekad szykowano na zachodzie system totalnej kontroli.
  Kiedy wszystko bedzie zmierzalo ku chaosowi, ci ktorzy pociagaj za sznurki musza miec zabezpieczona kontrole do samego konca tak jak i przewage na nowy poczatek.
  Nie jest przypadkiem ze uszykowano w 20 wieku nuklearne arsenaly jak i to ze potrzeba bylo w tym celu stworzyc sztuczny podzial na dwa globalne bloki.
  Teraz graja na tej samej nucie, tylko ze bedzie to ostatnie rozdanie, dlatego ktos taki jak 'trump' symbolizujacy system, wygrywa dzieki cia wybory w stanach.
  Kuba rozpruwacz to akcja masonow ktorzy przeprowadzili sztuke edukacyjna, inormujaca podswiadomosc ludzkosci o nieuchronnosci wypelnienia planu dla swiata, co mialo oznaczac oczyszczenie go z zepsucia.


  //,jeśli sam to wymyśliłeś , to gratuluję pomysłowości bo sam U. Eco by tego tak zgrabnie nie skojarzył//

  Jezeli cos co podaje byloby autorstwa kogos innego, napisalbym.
 • @eonmark 18:39:35
  sama wojna o ropę nie zamknie "epoki ropy" nie walczy się o coś dla samej walki ale by to coś pozyskać ,mieć z tego korzyść , chyba ,że to ma być koniec cywilizacji jaką znamy ale w takim razie po co masoni ponad sto lat temu mieliby o tym zapowiadać ,i to w formie tak bardzo zakamuflowanej ? bo jeśli nie przetrwa nikt , t zn ,że nie ma sposobu uniknięcia zagłady , to sama wiedza o niej nic nie pomoże , chyba ,że jednak są już jakieś selekcje tych do uratowania , wtedy by to miało sens ale z kolei zaprzeczało teoriom ,że ktoś nas kontroluje bo wtedy ci kontrolerzy wykazaliby jeszcze większą "erozję etyki " niż sami ludzie , w każdym razie , udanych świąt :)))
 • @puuuq 20:53:06
  //sama wojna o ropę nie zamknie "epoki ropy" nie walczy się o coś dla samej walki ale by to coś pozyskać ,mieć z tego korzyść , chyba ,że to ma być koniec cywilizacji jaką znamy ale w takim razie po co masoni ponad sto lat temu mieliby o tym zapowiadać//

  Tak, to nie bedzie walka o rope a o koniec cywilizacji.

  Po co mieliby zapowiadac?

  Bo tak dzialaja.
  Wszystko zapowiadaja.

  Chodzi o to by zbudowac wielomilenijny schemat ktorego odnalezienie, precyzyjne przedstawienie w okreslonym czasie, odniesie zamierzony skutek.
  Dokladnie o co chodzi, nie mam nastroju w tej chwili mowic.

  http://i.imgur.com/TBVB75P.jpg

  ''16 A dziesięć rogów, które widziałeś,
  i Bestia -
  ci nienawidzić będą Nierządnicy
  i sprawią, że będzie spustoszona i naga,
  i będą jedli jej ciało,
  i spalą ją ogniem''


  ''9 I będą płakać i lamentować nad nią królowie ziemi,
  którzy nierządu z nią się dopuścili i żyli w przepychu,
  kiedy zobaczą dym jej pożaru. ''

  ''11 A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią,
  bo ich towaru nikt już nie kupuje: ''

  ''17 bo w jednej godzinie przepadło tak wielkie bogactwo!"
  A każdy sternik i każdy żeglarz przybrzeżny,
  i marynarze, i wszyscy, co pracują na morzu,
  stanęli z daleka
  18 i patrząc na dym jej pożaru''

  ''"Biada, biada, bo wielka stolica,
  w której się wzbogacili wszyscy, co mają okręty na morzu,
  dzięki jej dostatkowi,
  przepadła w jednej godzinie"''

  ''bo kupcy twoi byli możnowładcami na ziemi,
  bo twymi czarami omamione zostały wszystkie narody -''

  Zle dziewczyny

  https://www.youtube.com/watch?v=2uYs0gJD-LE
 • @puuuq 20:53:06
  //bo jeśli nie przetrwa nikt , t zn ,że nie ma sposobu uniknięcia zagłady...//

  Zaglady tej cywilizacji nie mozna uniknac, pisze o tym od niemal dekady.

  Nie badz takim pesymista : ))), wojna nuklearna nie usmierci wszystkich...
  Ludzie kiedy trzeba potrafia byc jak szczury.
  Pamietaj tez ze drobny odsetek ludzkosci, ale dostatecznie wystarczajacy dobrze sie przygotowuje do nadchodzacych wydarzen.

  Takich:

  ''17 Siódmy wylał swą czaszę w powietrze:
  a ze świątyni od tronu dobył się donośny głos mówiący:
  «Stało się!»
  18 I nastąpiły błyskawice i głosy, i gromy,
  i nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi,
  jakiego nie było, odkąd jest człowiek na ziemi:
  takie trzęsienie ziemi, tak wielkie.
  19 A wielkie miasto rozpadło się na trzy części10
  i miasta pogan runęły. ''  ''We have front row seats for this theatre of mass destruction. The demolitions committee of Project Mayhem wrapped the foundation columns of a dozen buildings with blasting gelatin. In two minutes primary charges will blow base charges and a few square blocks will be reduced to smoldering rubble. I know this, because Tyler knows this.''
  Fight Club, 1999

  Okreslona elita ma przednie siedzenia na ten teatr masowej destrukcji.
  Komitet odpowiedzialny za projekt zniszczenia opakowal gospodarki tuzina krajow wybuchowym dlugiem, w dwie minuty ( 2007, 2008 - zalamanie rynku hipotecznego, konsekwencja kryzys bankowy - usa ) poczatkowe ladunki tego kryzysu amerykanskiego, podpalily podstawowe ladunki uszykowane w gospodarkach wielu krajow na swiecie...czego efektem bedzie zamiana paru 'blokow' czytaj regionow, w spalony gruz.
 • @puuuq 20:53:06
  //to sama wiedza o niej nic nie pomoże , chyba ,że jednak są już jakieś selekcje tych do uratowania //

  System swietnie przygotowuje owieczki do nowego switu.
  Wysyp przez ostatnie dwie dekady jest efektem medialnej pracy.
  Zobacz sobie jak przyspieszyli przez ostatnie 10 lat.
  Ilosc programow poswiecona prepersom jest naprawde duza i nie ma zadnego zlozonego kraju w ktorym nie bylo by spolecznosci prepersow.

  Nie boj zaby, system wie co robi, bo zrodlo pochodzi z zewnatrz.

  Nasza planeta od poczatkow jest 'rozgrywana w ten sposob'.
  To rozdzielnia, tutaj sie rozpoczyna cywilizacje i je konczy, by znowu rozpoczynac.
  Nie trwanie cywilizacji, pieniadze i wladza sa celem nadrzednym, a doswiadczenia dla swiadomosci ktora sie tutaj ksztaltuje:

  'under this pressure, under this weight,
  we are dimonds, taking shape.'
 • @puuuq 20:53:06
  //ale z kolei zaprzeczało teoriom ,że ktoś nas kontroluje bo wtedy ci kontrolerzy wykazaliby jeszcze większą "erozję etyki " niż sami ludzie//

  To nie erozja etyki, to przeprowadzanie precyzyjnego procesu w swiecie na podobienstwo 'wirtualnego'.
  Nie martwia sie o cialo, bo to tylko momentum w czasoprzestrzeni.
  Daletgo wypalaja swiadomosc w tkance narodow bez skrupolow.
  Wiekszosc z nich nie wie w czym bierze w pelni, udzial, bo system dziala w oparciu o piramidalna strukture zabezpieczajaca pomyslnosc planu, natomiast jezeli wogole mozna mowic o jakiejkolwiek autentycznej grze, to chodzi o to zeby kolektywnie zbudowac swiadomosc ktora pozwoli zniszczyc 'mozg' systemu za co cena bedzie 'zmiazdona pieta'.
  Przy czym 'zniszczenie' mozgu, czyli glowy 'weza', nie oznacza zbrojnej rewolucji.
  Zeby zrozumiec jak niszczy sie system oparty o psychologie, trzeba uzyskac odpowiedni poziom swiadomosci, podobny do reprezentowanego przez literacka postac zwana jezusem, ale nie w pelni tozsama.
  Nawet w tej nauce potrzeba samodzielnie oddzielac ziarna od plewow.

  Calowanie sztandarow, przysiegi, musztra i szkolenie sie do zabijania 'wrogow' jest przeciwienstwem tej swiadomosci.
  Taki sposob nie niszczy systemu tylko go wzmacnia.
  Tak urusl, na strachu ktory umiejetnie jest kontrolowany przez operatorow.

  Upraszczajac, bawia sie nami zeby nas nauczyc, przeprowadzajac nas przez 'losy ludzkosci' w takim celu, zebysmy umieli zniszczyc ich kontrole nad nami...taki przyklad swiadomosci ma byc podtrzymywany na ziemi, zeby jak plomine nie zagasl, natomiast ci ktorzy zdali egzaminy, wracaja na zewnatrz, przy czym to zewnatrz, istnieje w naszej galaktyce, w skali kosmicznej, za rogiem.

  Pozdrowienia : )
 • @eonmark 22:00:30
  9 Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość!
  Siedem głów to jest siedem gór tam,
  gdzie siedzi na nich Niewiasta.
  10 I siedmiu jest królów:
  pięciu upadło,
  jeden istnieje,
  inny jeszcze nie przyszedł,
  a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać. //...........ten fragment "apokalipsy" jest na tyle jasny ,że można śmiało założyć ,że autor pisał dla jemu współczesnych , t zn na krótko po śmierci Nerona w roku 68 , Neron był tym piątym upadłym , po Oktawianie Auguście , Tyberiuszu , Kaliguli i Klaudiuszu , od czerwca 68 do grudnia 69 przewinęło się aż czterech kolejnych cesarzy o czym autor "apokalipsy" mógł nawet nie wiedzieć z uwagi na dynamikę tych upadków i awansów , w każdym razie "niewiasta" wśród tych siedmiu wzgórz to nic innego jak Rzym , ten cały tekst nie jest żadnym proroctwem , nie dotyczy przyszłości a jedynie tego co już miało miejsce , autor był z pewnością żydem bo często wykorzystuje całe fragmenty z księgi Daniela czy Ezechiela , wierzy w Jezusa , bliskość końca świata i w swoją misję uratowania współwyznawców, wpisuje się w ten sam nurt literacki co autor księgi Henocha , stąd należy , jak mi się wydaje , zachować daleki dystans w korzystaniu z tego tekstu dla jakichś wyjaśnień aktualnych czy przyszłych wydarzeń , tym bardziej ,że mógł pozostać apokryfem bo niektórzy "ojcowie kościoła " wcale się nie kwapili by go dołączyć do t zw kanonu
 • @puuuq 09:20:41
  //9 Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość!
  Siedem głów to jest siedem gór tam,
  gdzie siedzi na nich Niewiasta.
  10 I siedmiu jest królów:
  pięciu upadło,
  jeden istnieje,
  inny jeszcze nie przyszedł,
  a kiedy przyjdzie, ma na krótko pozostać. //...........ten fragment "apokalipsy" jest na tyle jasny ,że można śmiało założyć ,że autor pisał dla jemu współczesnych , t zn na krótko po śmierci Nerona w roku 68 , Neron był tym piątym upadłym , po Oktawianie Auguście , Tyberiuszu , Kaliguli i Klaudiuszu ,//


  Naprawde?

  Neron byl piatym cesarzem ktory istnial od poczatku cesarstwa rzymskiego?

  : )))

  A w czasie jaki 'zobaczyl w wizji jan', panowal 'szosty'?

  A kiedy to pryszedl 7, nastapil koniec cywilizacji globalnej?

  Nie, nie mozna tak prymitywnie operowac tesktem.
  Jak sie wczytasz w lekture proroctw biblijnych, to wyraznie widac ze mowa o czasach ktore znamionuja sie globalizmem, nowoczesnymi technologiami, korupcja spoleczenstw ludzkich, zanieczyszczeniem planety...

  Od kiedy arabia saudyjska powstala jako panstwo, czyli od roku 1932, istnialo 5 krolow, za czasow 6 kiedy jan mial wizje' jak wyglada rzeczywistosc i tak ja opisal, w tym momencie zostalo odczytane proroctwo, czego dowody sa w internecie, a teraz nastal siodmy krol i na krotko ma pozostac...
  Dlatego arabia saudysjka, krolowa nierzadnic, ta ktora ma najwiecej ropy z krajow polwyspu i jest glownym inicjatorem opec, owego pucharu z ktorego rozlewane jest wino oglupiajace agresywnym konsumpcjonizmem mieszkanocw ziemi ktorzy w ten sposob niszcza planete, oraz globalne spoleczenstwo, jest symbolicznie odziana w porpure.
  Purpura symbolizuje krolewskosc.
  A as rzadzona jest przez krolewska dynastie.
  Rzady obecnego krola, ostatniego z opisywanych krolow wielkiej nierzadnicy, sa momentum w ktorym zbiegna sie wszystkie globalne negatywne skutki aktywnosci ludzkiej opartej o bezbozny system, system ktory zyje dzieki ropie.
  Stad wszystkie kryzysy osiagaja swoje kulminacje.

  Przykro mi, jezeli nurze Twoja 'bezpieczna' wizje rzeczywistosci, ale odkrylem to juz 9 lat temu i pisze o tym konsekwentnie.
  Wszystko co sie dzieje przez te 9 lat, tylko krok po kroku potwierdza ze zniszczenie tej cywilizacji jest nieuniknione.

  Moge przytoczyc setki dowodow i poszlak ktore zazebiaja sie perfekcyjnie.
 • @puuuq 09:20:41
  //9 Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość!
  Siedem głów to jest siedem gór tam,
  gdzie siedzi na nich Niewiasta. //

  Na siedmiu wzgorzach rozlokowana jest rowniez mekka.
  Ale to nie jest element opisu, dlatego e polwyspe arabski, dom wielkiej nierzadnicy, tajemniczego babilonu, 'jezdzi na szkarlatenj besti', dosiada jej, jest przez nia noszona.
  Zeby dosiasc jakiegos zwierzecia, z reguly warto miec siodlo.
  Takim naturalnym geograficznym siodlem ktore oddziela polwysep arabski od eurazji, gdzie zachacza poludniowymi granicami szkarlatna bestia czyli rosja, jest siedem lancuchow gorskich:

  1.dżabal al-hidżaz
  2.gory taurus
  3.gory pontyjskie
  4.gory kaukaz
  5.gory kopet-dag
  6.gory elburs
  7.gory zagros

  To jest naturalne 'siodlo' w ktore osadzony jest polwysep arabski.
 • @puuuq 09:20:41
  ''«Chodź, ukażę ci wyrok na Wielką Nierządnicę1,
  która siedzi nad wielu wodami,''


  //«Wody, które widziałeś,
  gdzie Nierządnica ma siedzibę,
  to są ludy i tłumy,
  narody i języki. //


  Polwysep arabski jest wtloczony pomiedzy afryke, europe i azje, jest w samym sercu najwiekszego skupiska ludow,tlumow, narodow i jezykow.
  Symboliczne miejsce na jej dom wybrano.
 • @eonmark 18:54:47
  Oktawian August (27 p.n.e.-14 n.e.)
  Tyberiusz (14-37)
  Kaligula (37-41)
  Klaudiusz (41-54)
  Neron (54-68) ............//18 A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto,
  mające władzę królewską nad królami ziemi"..............takim miastem mógł być w czasie redakcji tekstu tylko Rzym , może dla Ciebie jest to prymitywna interpretacja bo bardzo banalna i prosta ale prawie wszystko takie jest , tylko ludzie w swoich poszukiwaniach przekraczają granice banału by w ten sposób świat sprowadzić do tajemnicy , OK , nie kwestionuję Twoich badań czy przemyśleń ale zwyczajnie wolę pozostać przy swoim zdaniu
 • @puuuq 20:21:19
  Faktycznie umknelo mi ze neron byl piatym cesarzem, to oznacza ze za czasow otho, ktory rowniez rzadzil krotko bo przez 3 miesiace, powinno dojsc do wielkiego kataklizmu.
  Nie doszlo.
  Naspetpnym problemem jest fakt ze autor objawienia, 'jan' napisal swoja ksiege pod koniec pierwszego wieku, czyli na kilkadziesiat lat po panowaniu 7 wladcy imperium, czyli otha.
  Trudno nazwac prorocka ksiege, ktora opisuje stare wydarzenia, w dodatku nie majace pokrycia z opisywanymi w ksiedze.
  Jak spojrzysz do interlinearki, zauwazysz ze autorzy potrafili oddzielac znaczenie pomiedzy krolem a cezarem.
  O ile na cezara wolna 'kaisaros' o tyle na krola mowiono 'basileon'.
  W ksiedze objawienia, fragment:

  ''8 A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto,
  mające władzę królewską nad królami ziemi''

  w ktorym mowa o krolach jest zapisany slowem 'basileon' a nie 'kaisaros'.
  Co prawda w definicji slowo 'basileon' jest taki opis:

  ''Definition: a king, ruler, but in some passages clearly to be translated: emperor.''

  o tyle nie moge znalezc w ktorym miejscu wlasciwie slowo 'basileon' lub jego ktoras z form oznaczaja 'cezara'...

  W kazdym badz razie, o ile cesarstwem rzymskim wladali przywodcy ktorzy mogli miec tytul cezara, o tyle w krolestwie arabii, rzadza od poczatku krolwie.

  Imperium rzymskie mialo ograniczony zasieg wplywow, tylko czesc europy, srodkowego wschodu i polnocna czesc afryki.
  Natomiast arabia saudyjska, poprzez kontrole globalnego surowca, jego sprzedaz i dyktat cen, doslownie nie tylko wzbogacila krolow, wladcow ziemii, ale ma symboliczna nad nimi wladze...wlasnie w kontekscie tego, ze owa wladze nad swoimi fragmentami ziemskiej rzeczywistosci maja dzieki ropy.

  Widzisz, w mojej interpretacji wszystko pasuje do siebie perfekcyjnie, Ty twoja opierasz na prymitywnej zbieznosci z jednym elementem, ktora to zbieznosc sama w sobie zaprzecza tresci ksiegi, chociazby w tym miejscu gdzie chodzi o daty powstania ksiegi a rzady wladcow ktorzy rzekomo mielibyc uwiklani w opisywany katastroficzny proces.

  Wedlug towjej logiki, ktos wysmarzyl tekst okolo 95 roku, wpisujac w niego nerona, jego nastepce i otha za ktorego czasow dosmarzyl opowiesc o zagladzie babilonu i upadku swiata.
  Kiedy ksiega zaczela latac po 'sektach chrzescijanskich' ktorych moim zdaniem i tak wtedy nie bylo, to nikt sie nie polapal ze autor nie opisuje przyszlych wdarzen a ze starych ktore juz przeminely uczynil podstawe dla bajki ktora chcial postraszyc malluczkich.

  Oczywiscie wszystkie te aspekty ktore pasuje wrecz surrealistycznie do opisu prorockiego a i tworza caly , pely ksztalt obecnej rzeczywistosci oraz pasuja do kierunku spraw jakie sie dzieja, musi byc zwyklym zbiegiem okoilcznosci nie wartym dalszej analizy.
  Brawo ty, i jeszcze raz brawo ty, coz za wyrafinowane podejscie do tak czytelnych onformacji.
  Nadal reprezentujesz prostactwo umyslowe.

  : )))
 • @puuuq 20:21:19
  p.s:
  Oczywiscie przed era cezarow, byli liczni krolowie ktorzy rzadzili rozrastajacym sie 'krolestwem rzymskim'.
  Jest tez legenda o 7 krolach rzymskich.
  : )))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY