Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
678 postów 5806 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Królowa Elżbieta w areszcie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Królowa Elżbieta po Bożonarodzeniowym orędziu w „areszcie domowym”

Królowa Elżbieta została umieszczona w “areszcie domowym”, po jej próbie zdemaskowania globalnej sieci “sił ciemności” w czasie nagrywania jej orędzia Noworocznego. Nie może pojawiać się publicznie, jak twierdzi źródło z BBC.

W orędziu tym Królowa wymienia imiona znanych postaci, które są winne „najstraszniejszych zbrodni przeciwko naszemu narodowi i naszym dzieciom.” Królowa prosiła o wybaczenie za to, że ukrywała te fakty i nie opowiedziała o nich wcześniej, prosiła swoich poddanych о zrozumienie i wybaczenie, ponieważ ukrywała to aby zapewnić własne bezpieczeństwo.

Prezenter personelu produkcyjnego BBC i doradcy pałacowi przerwali nagranie orędzia po tym jak Królowa powiedziała, że 2017 ma być “rokiem uboju, podobnym do tego, który widzieliśmy w czasie drugiej wojny światowej“, ponieważ siły zła globalnej elity już wszystko przygotowały aby osiągnąć swoje cele.

Pracownicy BBC byli w szoku

Bożonarodzeniowe przesłanie zostało przerwane po czym szef grupy kręcącej materiał w BBC natychmiast skontaktował się z dyrektorem. Jak podaje Insider, dyrektor w rozmowie z kierownikami BBC powiedział, że Królowa “ostatnio za często otwiera usta”, i że “powinniśmy zapomnieć wszyscy, to co przed chwilą usłyszeliśmy, i zakończyć to.”

“Powiedział, żeby nie było skandalu.”

Kierujący Pałacem skontaktował się z księciem Karolem i powiedział, że „rozwiąże ten problem.” Jest oczywiste, że rozwiązanie tego problemu wymaga nałożenie na królową „aresztu domowego”, co de facto pozbawia ją możliwości publicznego pojawiania się.

Spadkobiercy Elżbiety umieścili ją w „areszcie domowym”

Kilka godzin później, po kolacji, ekipa filmowa poinformował, że królowa Elżbieta będzie kręcić “czysty” drugi dubel orędzia na Boże Narodzenie.

Po nagraniu tego drugiego „czystego” dubla, wszystkie jej tradycyjne wystąpienia publiczne zostały odwołane.

źródło

źródło 2: Queen Elizabeth Placed Under ‘House Arrest’ After Christmas Message

 

https://treborok.wordpress.com/krolowa-elzbieta-po-bozonarodzeniowym-oredziu-w-areszcie-domowym/?preview=true

KOMENTARZE

 • To raczej pogoń za sensacją i mało wiarygodne
  Mąż królowej Elżbiety jest członkiem klubu de Bilderberg i od bardzo dawna, od lat 1970. opowiadał się za programem depopulacji ludzkości.
  Więc, co, królowa postanowiła na starość zakablować swojego ślubnego?
 • @Rzeczpospolita 12:44:35
  To wina demencji starczej - ludzie przed śmiercią się nawracają w Wierze w Boga.
 • @Talbot 12:49:24
  Królowa brytyjska jest głową Kościoła anglikańskiego i nie musi się na nic nawracać.
 • @Rzeczpospolita 12:57:52
  To anglikanie nie wierzą w Boga i Jezusa?
  To dlaczego wygłaszała to orędzie z okazji Bożego Narodzenia?
 • Jest członkiem "komitetu 300"
  Skład rządu światowego:
  http://worldtruth.tv/illuminati-leak-current-membership-of-committee-of-300/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+ConsciousnessTv+%28Consciousness+TV%29%3Cbr%20/%3E
 • raczej fake
  ...myślę, ze po takich słowach Jaszczura Ela skończyłaby w Krainie Wiecznych łowów:))...bo to przecież byt innych jaszczurów byłby zagrożony:))
 • @Talbot 13:24:31
  Pan udaje, że nie wie?

  Zasadnicza różnica między Kościołem anglikańskim a rzymskim polega na tym, że głową anglikańskiego jest król (królowa) Anglii, a rzymskiego papież.

  A co do programu depopulacji, to jest on celem tzw. polityki zrównoważonego rozwoju, która to polityka zyskała poparcie żydo-katolickiego Kościoła - encyklika "Laudato si" papieża Franciszka.

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/123629,watykan-za-depopulacja

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/123675,watykan-za-depopulacja-oto-wspolczesna-twarz-kosciola
 • @trybeus 14:13:31
  Żródło pierwsze jest sprawdzone i pewne, bo rosyjskie.
  Źródło drugie też jest pewne, bo autorem nesa jest Dimitr..
 • @
  // Elżbieta II zwróciła szczególną uwagę na "dokonania tych, którzy inspirują innych" - od olimpijczyków i paraolimpijczyków, którzy odnieśli sukces w tegorocznych igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, po "zwykłych ludzi, którzy robią niezwykłe rzeczy"............. Często czerpię siłę ze spotkań ze zwykłymi ludźmi, którzy robią niezwykłe rzeczy: wolontariuszami, opiekunami, organizatorami społeczności lokalnych i dobrymi sąsiadami; z cichymi bohaterami, których ciche oddanie i poświęcenie sprawia, że są wyjątkowi" - zwróciła się królowa do pod danych.//.............................tak to mniej więcej wyglądało na prawdę czyli z tym zdemaskowaniem "jaszczurów" musimy jeszcze zaczekać
 • Kolejny Reptylianin z gadziej rodziny...
  31-letni Ukrainiec odciął głowę kobiecie oraz jej córce, podpalił budynki i uciekł skradzionym MAN-em

  We wsi Owidiopol, nieopodal Odessy, doszło wczoraj wieczorem do masakry. Podejrzany o wszystko mężczyzna – 31-letni Ukrainiec, jest na wolności, dysponując białym MAN-em z tablicami rejestracyjnymi ВН 66-91ЕН.

  Z nieznanych powodów mężczyzna podpalił dwa budynki i ukradł stojący w pobliżu samochód ciężarowy. Ponadto, odjeżdżając z miejsca zdarzenia, 31-latek próbował wjechać w tłum ludzi. Kiedy natomiast pożary udało się ugasić, strażacy znaleźli w w pogorzelisku zwłoki dwóch osób, pozbawione głów. Należały one do 42-letniej kobiety oraz jej 2-letniej córki. Zakłada się, że 31-latek mógł je bestialsko zamordować przed podłożeniem ognia.

  Zdaniem ukraińskiej policji, poszukiwany może próbować uciec z kraju. Najprawdopodobniej jest on uzbrojony w ostre narzędzie, choć może mieć też broń palną. Poniżej dołączam też opublikowane przez policjantów zdjęcie:
  http://40ton.net/wp-content/uploads/2016/12/31_letni_ukrainiec_bialy_man1.jpg

  Aktualizacja: mężczyzna został schwytany przez policję

  http://40ton.net/31-letni-ukrainiec-odcial-glowe-kobiecie-oraz-corce-podpalil-budynki-uciekl-skradzionym-man-em/
 • ...
  brak WIARYGODNEGO źródła...potwierdzającego tak niebywałego zdarzenia.
  Nie twierdzę, że to niemożliwe, ale po prostu brak innych źródeł relacjonujących to zdarzenie
 • @Talbot 18:04:56
  Bydle nie czlowiek

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY