Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
678 postów 5806 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Co zrobi Putin?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sanhedryn – Putin i Trump pomogą zbudować Trzecią Świątynie w Jerozolimie?

 

Sanhedryn wzywa prezydenta-elekta Donalda Trumpa i rosyjskiego prezydent Władimira Putina, aby połączyli siły w sprawie odbudowy Trzeciej Świątyni Jerozolimskiej.

 

Rabin Hillel Weiss, rzecznik Sanhedrynu skontaktował się z Breaking Izrael News, aby ogłosić, że wygrane wybory przez Trumpa, który obiecał doprowadzenie uznania Jerozolimy jako stolicy Izraela, w połączeniu z Putinem – są dobrym znakiem w sprawie świątyni.

Cyrus Wielki, król Persji w VI wieku pne, oglosił w pierwszym roku swego panowania, że został poproszony przez Boga, aby wydał dekret, że świątynia w Jerozolimie powinna być odbudowana.  Sanhedryn zamierza wezwać dwóch światowych liderów do podjęcia tego starożytnego dekretu biblijnego i wspierać Żydów w ich świętej misji.

Rabin Weiss wyjaśnił, że wybory amerykańskie sprawiły, że odwieczny sen żydowski o wzniesieniu świątyni wreszcie staje się bardzo realną możliwością: „Jesteśmy gotowi do odbudowy świątyni. Warunki polityczne w których dzisiaj się znajdujemy, w których dwa najważniejsi przywódcy narodowych potęg, popierają prawo Żydów do Jerozolimy jako swojego duchowego dziedzictwa, jest historycznie bezprecedensowe”

List Sanhedrynu zauważa, że zdecydowane zwycięstwo Trumpa było ze względu na jego wsparcie w Jerozolimie, i przypomina, że jego atutem w kampanii była obietnica, aby przenieść ambasadę USA z Tel Awiwu do Jerozolimy , skutecznie uznając miasto jako stolice Izraela. „The Jerusalem Embassy Act”, ustawa uchwalona w 1995 roku, rozpoczęła przenoszenie ambasady, ale została zawetowana przez każdego prezydenta. Sanhedryn wzywa Trumpa aby po rozpoczęciu urzędowania, wstrzymał weto.

Sanhedryn w  swym liście przypomniał również o roli Putina w odbudowie świątyni. Podczas swojej trzeciej oficjalnej wizycie do Jerozolimy w 2012 roku , Putin złożył nocną wizytę w „Zachodniej Ścianie”. Gdy przybył do świętego miejsca rosyjski przywódca stał milczeniu przez kilka minut, po prywatnej modlitwie, zaczął czytać psalmy z rosyjko-hebrajskiego modlitewnika. Na tym spotkaniu padły z jego ust oto takie słowa: „To jest właśnie powód dla jakiego przyjechałem. Modlić się o Świątynie, by ponownie została zbudowana”. Po tej niezwykłej wizycie Sanhedryn wysłał list do Putina wzywając go do wypełnienia jego modlitw. W tym czasie prezydent Putin nie odpowiedział na prośbę Sanhedrynu, ale teraz, gdy nadchodzący prezydent USA jest potencjalnym sojusznikiem w projekcie, Sanhedryn uważa, że nadszedł czas na Putina do podjęcia aktywnej roli w odbudowie świątyni.

Sanhedryn podkreślił, że konieczne jest w tej chwili, kiedy Autonomia Palstyńska próbuje przepisać historie świata poprzez kampanie przeciwko umowy Balfoura. Wzywa do ponownego przyjęcia,  wznowienia deklaracji ratyfikowanej w 1925 roku w San Remo przez prezydenta Calvina Coolidge, było to prawne uznanie państwa żydowskiego.

Rabin Weiss podkreślił, że  wspieranie roszczeń Żydów do Jerozolimy przyniesie korzyści Rosji i Ameryce, a także całemu światu. ” Przywódcy Rosji i Ameryki mogą poprowadzić narody świata do światowego pokoju” Rabin Weiss wyjaśnił: „To będzie równoważyć haniebne uchwały UNESCO, które są przyczyną zwiększenia terroru i przemocy”. UNESCO i jej uchwały z minionego roku zaprzeczają na jakiekolwiek połączenie między Jerozolimą, a narodem żydowskim.

Źródło: https://zionistreport.com/2016/11/sanhedrin-asks-putin-trump-build-third-temple-jerusalem/

Tłumaczenie: Sobrius

https://www.nwo.report/nwo/sanhedryn-putin-trump-pomoga-zbudowac-trzecia-swiatynie-jerozolimie.html

KOMENTARZE

 • Aby nie posądzano mnie znowu o rusofobię...
  są to wiadomości z kraju i ze świata.
  Żydzi mają nadzieję, że Trump i Putin pomogą im w odbudowie Trzeciej Świątyni.
  Jaką obaj podejmą decyzję?
 • @Talbot 12:19:23
  No to masz alibi.
  Putin z rana jak śmietana, co nie Talbot?
  https://www.youtube.com/watch?v=CRB8K-NBASo
 • @fretka 12:32:10
  Putin jest prezydentem największego mocarstwa światowego.
  Co więc w tym dziwnego, że budzi ono zainteresowanie opinii światowej?
  A Ty co byś poradziła Putinowi odnośnie oczekiwań Sanhedrynu?
 • @Talbot 12:45:47
  No dziękuję, dziękuję.
  A już im czerwona jałówka się narodziła?
 • Plotki ze świata polityki
  Dokument-bomba wysadza świat! Rosja szantażuje Trumpa perwersyjnymi sex-taśmami!

  http://reporters.pl/wp-content/uploads/2017/01/sex_afera_Turmp.jpg


  Taką informację podał portal Buzzfeed, a za nim telewizja CNN i szereg portali amerykańskich, powołując się na raport oficera brytyjskiego wywiadu MI6. Panika na najwyższych szczeblach władzy w Waszyngtonie.


  Według tych informacji, szefowie amerykańskich służb specjalnych spotkali się w ubiegłym tygodniu z Donaldem Trumpem i ustępującym prezydentem Barackiem Obamą, przedstawiając im alarmujący ściśle tajny raport. Ostrzega on, że rosyjskie służby służby posiadają materiał drastycznie kompromitujący nowego przywódcę USA i zamierzają go nim szantażować.

  Informacja przedstawiona obu amerykańskim prezydentom w postaci 2-stronicowego streszczenia zawiera także opis kontaktów otoczenia sztabu Trumpa z rosyjskim wywiadem. Z kolei Buzzfeed publikuje pełny 35-stronicowy raport zawierający dowody, że Trump był przez Rosjan „promowany i wspierany” od co najmniej 5-ciu lat.


  W materiale, którego autorem jest „były brytyjski oficer wywiadu pracujący w Rosji”, zawarta jest szokująca informacja o tym, że w czasie pobytu w Moskwie Donald Trump brał udział w „skrajnie perwersyjnych seksualnych aktach”, celowo zaaranżowanych i monitorowanych przez Federalną Służbę Bezpieczeństwa Rosji.

  „Niestandardowe zachowanie Trumpa w Rosji” zapewniło służbom Putina uzyskanie „materiału na tyle kompromitującego, że są one w stanie – jeśli zechcą – w dowolnej chwili skutecznie szantażować nim amerykańskiego prezydenta” – napisano w raporcie.


  Według tego źródła, w czasie pobytu w Moskwie Trump celowo wynajął apartament prezydencki w hotelu „Ritz Carlton”, w którym wcześniej zatrzymywali się w czasie wizyty oficjalnej prezydent Barack Obama z małżonką. Następnie Trump zamówił prostytutki, z którymi uprawiał skrajnie perwersyjny seks na łóżku, w którym kiedyś spał Obama.

  Buzzfeed pisze, że zdecydowało się opublikować cały ten raport „aby Amerykanie sami mogli wyrobić sobie zdanie na temat wiarygodności zarzutów wobec prezydenta-elekta, które i tak krążą już na najwyższych szczeblach amerykańskiej władzy”.


  W dokumencie pojawia się informacja, że Trump i jego wewnętrzny krąg współpracowników „przez kilka lat akceptowali regularne dostarczanie im informacji wywiadowczych z Kremla na temat jego rywali politycznych, w tym Hillary Clinton i Partii Demokratycznej.

  Dyrektor FBI James Comey odmówił odpowiedzi na pytanie, czy jego biuro prowadzi śledztwo w sprawie tych niepokojących doniesień – podaje „The Guardian”. „Nigdy nie komentuję śledztw” – uciął rozmowę na ten temat bezpośrednio przed posiedzeniem senackiej komisji ds. służb specjalnych.


  Tymczasem według CNN, już w październiku 2015 r. przywódca Demokratów w Senacie Harry Reid skierował pismo do szefa FBI, w którym napisał: „Jest dla mnie jasne, że posiada pan wybuchową informację o ścisłych związkach pomiędzy Donaldem Trumpem i jego czołowymi doradcami a rządem Rosji, który reprezentuje interesy otwarcie wrogie Stanom Zjednoczonym”.

  CNN również potwierdza, że informacje te pochodzą z raportu byłego oficera operacyjnego brytyjskiego wywiadu, którego amerykańskie służby na podstawie jego wcześniejszej działalności uważają za wiarygodnego. Media, które cytują ten raport zastrzegają jednak, że na obecnym etapie nie są w stanie w pełni zweryfikować tych danych.


  Według CNN, w ubiegłotygodniowym spotkaniu ostrzegawczym z Obamą i Trumpem w tej sprawie wzięło udział czterech najwyższych rangą dowódców amerykańskich służb wywiadowczych – Krajowy Dyrektor Wywiadu James Clapper, szef FBI James Comey, Dyrektor CIA John Brennan i szef Narodowej Agencji Bezpieczeństwa NSA admirał Mike Rogers.

  W środę pierwszą reakcją Donalda Trumpa na te informacje był jedynie wpis na Twitterze: „Fałszywa wiadomość. To jest totalne polityczne polowanie na czarownice”. W najbliższym czasie ma się odbyć jego konferencja prasowa na ten temat.


  Nie ulega jednak wątpliwości, że najbliższe dni będą gorące nie tylko w polityce amerykańskiej. Jeśli bowiem informacje te się choćby częściowo potwierdzą, może to mieć zasadniczy wpływ na losy prezydentury amerykańskiej, a tym samym i całego świata.

  Dodajmy, że już w czasie ostatniej kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych wyszło na jaw, iż zastępca szefa sztabu Trumpa był agentem rosyjskiego wywiadu wojskowego GRU.


  Reporters.pl
 • @ireneusz 17:24:51
  "powielasz waść brednie, czas wyrosnąć."

  Burza w amerykańskich służbach! Rosjanie dysponują materiałami kompromitującymi Donalda Trumpa!

  http://polskaniepodlegla.pl/media/k2/items/cache/4bd9792286a7ba602fd9a83692b280ac_L.jpg

  Wśród tajnych dokumentów jakie 4 dyrektorzy amerykańskich służb wywiadowczych okazali w piątek prezydentowi-elektowi była dwustronnicowa notatka, że rosyjskie służby dysponują materiałami kompromitującymi Donalda Trumpa.

  Wiadomość podała agencja Reuters powołując się na dwóch nie ujawnionych z nazwiska funkcjonariuszy służb amerykańskich. Jeden z informatorów agencji Reuters zastrzegł, że informacje zawarte w notatce nie były wsparte dowodami.

  Reakcją Trumpa był krótki wpis na TT: FAŁSZYWKI - TOTALNE POLITYCZNE POLOWANIE NA CZAROWNICE!

  Agencja Reuters podkreśla, że sztab Trumpa nie odpowiada na prośby o komentarz.

  Jeden z anonimowych informatorów agencji ujawnił, że FBI oraz inne służby amerykańskie pilnie weryfikują wiarygodność notatki. Biuro prasowe FBI odmówiło komentarza.

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/10055-burza-w-amerykanskich-sluzbach-rosjanie-dysponuja-materialami-kompromitujacymi-donalda-trumpa
 • Co zrobi Putin?
  Oby nic złego nie zrobił......
  sobie
  pzdr.
 • @Talbot 17:50:52
  Skandale obyczajowe maja mala wage w obecnych czasach-moga byc podkrecane przez media ale nie moga wplynac znaczaco na preferencje wyborcze.Trudno wyobrazic sobie sytuacje aby seks z prostytutka(nawet wyuzdany) mogl byc glownym powodem efektywnego szantazu prezydenta.
  Jezeli juz to dowody zdrady Ameryki i Amerykanow.
 • @Husky 18:32:02
  Miałem ci coś napisać ...przemyślałem .. nie warto..

  Zapoznaj się z tym ...

  https://www.youtube.com/watch?v=WKW9p0V49RY&feature=youtu.be
 • @fretka 13:08:47
  //A już im czerwona jałówka się narodziła?//.............najpierw muszą "oczyścić " wzgórze świątynne bo jałówki spełniające warunki rytuału zawsze można zorganizować ale wg mnie wszystkie te zabiegi są "do bani " bo przecież oczekiwany przez żydów mesjasz ma im przynieść wolność , w takim razie jaki ma w tej chwili status państwo Izrael ? i tu jest problem bo niektóre odłamy ortodoksyjnego judaizmu gardzą współczesnym Izraelem bo właśnie ze względu na brak świątyni nie ma żadnego Izraela , przynajmniej wg nich , czyli gdyby wszystko miało przebiegać w ramach jakiegoś "boskiego planu " to musi najpierw zniknąć Izrael , t zn utracić suwerenność , potem dopiero mesjasz im tę wolność jakoś przywróci by wreszcie poderżnąć tę czerwoną jałówkę jako ofiarę na budowę III świątyni , może to potrwać
 • @fabi 20:15:53
  Dobry film, wiele wyjaśnia.
 • @fabi 20:15:53
  Infowars jest jednym z wielu ramion 'cia'.
  Budujesz swoj swiatopoglad w oparciu o takie scieki.
  Krytyczne analizowanie tego co mowia, to jedno, ale akceptowanie ich gotowych wersji, to droga do nikad.
  Tam siedza spece od wojen psychologicznych.
  4chan, wikileaks, david icke, david wilcock,snowden...to czesc tej ferajny.
  Te komorki rozplataja sieci alternatywnego matriksa a ludzie zdezorientowani w nie wpadaja.
 • @Talbot 17:50:52
  Nic z tego, Tablot. Fake News podrzucone przez McCain'a tym razem.
 • @eonmark 00:51:54
  ,,Budujesz swoj swiatopoglad w oparciu o takie scieki.,,

  Każdy ściek jest dobry , gdzieś tam łączy sie z innymi i tworzy tą ściekową rzeczywistość . Zgadzam się z tobą z tym że podlegamy totalnej manipulacji , z co raz szybszymi komputerami przewidującymi zdarzenia , to wszystko staje się co raz bardziej skomplikowane i mniej przewidywalne . My jako konsumenci tej manipulacji.. wiemy o tym tyle co zjemy . Filmik o który chodzi, mówi że w USA są tarcia dwóch sił co widać i słychać ,powstaje rysa na dotychczasowej jedności .
  Kto tym kręci i kontroluje ? .........Wygląda na to, że ma kończyć się era globalizmu w tym wydaniu , pożyjemy zobaczymy .
 • Świątynia w Jerozolimie - kiedy?
  Przypomnę krótko scenariusz biblijny. Oto niektóre z zapowiedzianych wydarzeń:
  1) Powrót, występującej w roli "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29a).
  2) Globalna wojna jądrowa (Daniela 11:29b,30a; Mateusza 24:7; Objawienie 6:4).
  3) Pogrom mniejszości chrześcijańskich (Daniela 11:31a; Objawienie 11:2; 13:7a).
  4) Desygnowanie "ohydy spustoszenia", nazwanej w Księdze Objawienia - "bestią". Tak nazwany jest przyszły rząd światowy (Daniela 11:31b; Objawienie 13:1,2,7b).
  5) Czwarta wojna światowa (Daniela 11:40-43).
  6) Spustoszenie wielkich kościołów chrześcijańskich, które zdradziły Boga, współpracując z królami ziemi (Objawienie 17:1,2,16; por. Jakuba 4:4).
  7) Potem wszystkie narody ujrzą znak Syna Człowieczego (Mateusza 24:30; 1 Tesaloniczan 4:15-17; 1 Koryntian 15:51,52). Ten znak ujrzy także naród żydowski i nawróci się do swego Boga (Objawienie 1:7; Ozeasza 3:5; Ezechiela 39:22-29). Wtedy też zostanie zbudowana świątynia w Jerozolimie, według projektu przedstawionego w Księdze Ezechiela (43:10,11).

  W tym czasie nawrócą się też setki milionów ludzi ze wszystkich narodów (Izajasza 2:1-4). Dopiero potem będzie Armagedon.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY