Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
678 postów 5806 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Zniszczyć Europę!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lider partii w Rosji: „Zniszczyć Europę! To zgnilizna i paskudztwo”

 

Szef rosyjskich nacjonalistów ostatecznie zrzuca maskę. Chce nas po prostu pozabijać.

 

„Faszyzm i komunizm zostały wyhodowane w Europie. Europa – to matka wszystkich wojen i wszystkich rewolucji. Udławić ją, skręcić jej kark, zniszczyć! To zgnilizna i paskudztwo. Zachodnia Europa, Berlin, Paryż, Londyn, Madryt to są wszystko nieroby. Wiszą całe życie na szyi u nas Rosjan i u Amerykanów” – oświadczył Władimir Żyrinowski.

Szef nacjonalistycznej Liberalno – Demokratycznej Partii Rosji wystąpił w największym rosyjskim programie publicystycznym prowadzonym przez znanego propagandzistę Władimira Sołowiowa w telewizji „Rossija 1”.

 

Przypomnijmy, że rosyjskie prawo za wzywanie do zabijania, nienawiści na tle narodowym i przemocy przewiduje wieloletnie kary więzienia lub łagrów. Ale, oczywiście, paragraf ten służy wyłącznie do wsadzania opozycji pod byle pretekstem. Nacjonalistycznego poplecznika Władimira Putina nikt przecież wsadzać za to nie będzie.

Жириновский призвал скрутить и уничтожить Европу

https://www.youtube.com/watch?v=FSLBvSyA8vU

Dodajmy, że wcześniej Żyrinowski wezwał do przesiedlenia rosyjskich emerytów i artystów za Koło Podbiegunowe.

 

Reporters.pl

KOMENTARZE

 • Rada Europy uderza w Ukrainę! Wstrzymać lustrację i dekomunizację. Co z winnymi masakry w Odessie?
  http://reporters.pl/wp-content/uploads/2017/01/Rada_Europy_Ukraina.jpg

  To czarny dzień ukraińskiej dyplomacji.


  Przyjęta przez Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy rezolucja „O działaniu instytucji demokratycznych na Ukrainie” to najbardziej dotkliwy cios polityczny, jaki kraj ten otrzymał od Zachodu od czasów Majdanu.

  Najwięcej kontrowersji wzbudzają zapisy rezolucji wzywające faktycznie Ukrainę do ograniczenia lustracji i dekomunizacji. Rada Europy wyraża zaniepokojenie, że ukraińska ustawa o lustracji narusza prawa człowieka i wzywa Kijów do wprowadzenia do niej ograniczających poprawek Komisji Weneckiej.


  Rada domaga się też od Ukrainy zmiany ustawy o dekomunizacji, również krytykowanej przez Komisję Wenecką. Ukraińcom udało się jedynie usunąć z rezolucji fragment potępiający ją za wprowadzenie zakazu działalności partii komunistycznej.

  Na wniosek deputowanego z Węgier Rada Europy zażądała również od Ukrainy „przestrzegania praw mniejszości narodowych do posługiwania się swoimi językami”. Rada jest zaniepokojona działaniami ukraińskich władz ograniczającymi prawa mniejszości.


  Jest to niewątpliwie reakcja na projekt nowej ustawy o języku państwowym, nad którą pracuje ukraiński parlament. Zdaniem opozycji, drastycznie dyskryminuje ona ludność rosyjskojęzyczną. Ponadto wezwano Ukrainę do przestrzegania praw opozycji i zapewnienia politycznego pluralizmu w kraju.

  Rada Europy zażądała też od władz w Kijowie przeprowadzenia pełnego śledztwa w sprawie zbrodni na Majdanie i w Odessie. Przypomnijmy, że 2 maja 2014 r. ukraińscy nacjonaliści i Prawy Sektor podpalili w Odessie budynek, w którym zabarykadowali się prorosyjscy aktywiści. W czasie pożaru i walk ulicznych zginęło wtedy 48 osób. Do dziś nikt nie poniósł odpowiedzialności.


  Nie po myśli Kijowa jest fragment rezolucji wzywający ukraińskie władze do przeprowadzenia decentralizacji kraju, „przy uwzględnieniu składu etnicznego i historycznej specyfiki poszczególnych regionów”. Chodzi oczywiście przede wszystkim o prawa Rosjan w Donbasie. Ukraina ma też do następnych wyborów opracować przejrzystą i jednolitą ordynację wyborczą.

  Ponadto Rada Europy jest niezadowolona z niewielkich postępów Ukrainy w walce z korupcją i ocenia, że przyniosło to niewiele konkretnych rezultatów. Długotrwały brak wyników w tej dziedzinie, w tym brak wyroków skazujących, podważa zaufanie społeczeństwa do sądownictwa i całego systemu politycznego – ocenia Rada Europy.


  Po uchwaleniu tej rezolucji wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy Gieorgij Łogwinskij z Ukrainy starał się mimo wszystko robić dobrą minę do złej gry, ciesząc się, że Ukraińcom udało się w tym dokumencie zablokować postulowaną przez część deputowanych zmianę określenia wojny w Donbasie z „rosyjskiej agresji” na „wewnętrzny konflikt”.

  Rezolucję Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w sprawie Ukrainy poparło 106 europejskich deputowanych. Przeciwko było 11-tu, 9-ciu wstrzymało się od głosu.


  Przypomnijmy, że uczestniczący w obradach Zgromadzenia przedstawiciel ukraińskiej opozycji Wadim Nowinskij ostrzegł, iż Ukrainie grozi nowa wojna religijna.  Reporters.pl
 • Czy żyd może być rosjaninem ?
  Pytanie jedne z głupszych jakie można zadać żydom, ale drugie pytanie nie jest bez sensu, czy żyd, jak go tam nazwali, aha, żyrynowski udaje debila albo nim jest:
  "„Faszyzm i komunizm zostały wyhodowane w Europie."
  Przez kogo rabinie żyrinowski, przez takich jak TY frajerze !!!
 • @provincjał 11:48:45
  "Czy żyd może być rosjaninem ?"

  W Rosji nie ma żydów, Putin wszystkich pogonił.
  Podobno w Polsce są ich miliony - takie wrazenie można odnieść czytając notki pana Kosiura.
 • @Talbot 12:18:47
  Nie ma ich milionów ale.... by trzymać wszystko na smyczy wystarczy usadowić się w newralgicznych na Państwa miejscach. I taki stan faktycznie ma miejsce.
 • @zadziwiony 14:42:05
  O żydach w Rosji strach pisać pomimo tego, że ich tam nie ma.

  "Na świecie wciąż wiele mówi się o polskim antysemityzmie. Szczególnie często lubią wytykać go nam Amerykanie. Według najnowszych danych żydowskiej organizacji Liga Przeciwko Zniesławieniom (ADL), antysemickie poglądy wśród amerykańskiego społeczeństwa są bardzo popularne.

  Aż 26 proc. Amerykanów uważa, że to Żydzi zabili Jezusa Chrystusa. Media za oceanem co prawda wskazują, iż jeszcze dwa lata temu podobne przekonanie miało o 5 proc. więcej obywateli USA, ale jednocześnie komentatorzy ubolewają, iż to wciąż niezwykle zatrważająca statystyka."
 • tojuż istnieje naród europejski
  ?
 • @Talbot 15:09:38
  zaraz, zaraz, a kto zabił Jezusa Chrystusa?
 • Admiral Kuznetsov returns to base
  Admiral Kuznetsov passes through English Channel

  https://pbs.twimg.com/media/C3BPPn6WQAARvvx.jpg
 • @interesariusz z PL 18:34:16
  Morderca
 • @Husky 22:29:57
  jakkolwiek ciekawa to analiza, to w ostatecznym rozrachunku neon24 przegrywa z salonem24 brakiem aktualnej publicystyki krajowej i nadmiarem historiozofii i analiz międzynarodowych, szczególnie tych, które trzymają stronę Rosji. Nie tędy droga do zdobycia poczytności wśród przeciętnego czytelnika.

  Brakuje:
  1) aktualnego faktu
  2) rzetelnego naświetlenia go
  3) rzetelnego skomentowania go.

  Zamiast tego jest ględzenie o geopolitycznych uwarunkowaniach.... których i tak nie jesteśmy w stanie zmienić.

  Szkoda, że nie udało się neonowi24 rozwinąć tego, do czego najlepiej predestyngowany: lokalnych dodatków. Nie udało się zaktywizować samorządowców, zmusić lokalnych działaczy do opisywania, co się u nich dzieje... a narzędzie jest.

  Więc znów Kaczyński musi się wziąć za czyszczenie samorządów z sitw....
 • Głos zbiorowej podświadomości Rosjan
  On jest mieszańcem, bo matkę miał normalną Rosjankę a ojciec był "prawnikiem". Trudno mi go uszeregować na scenie w Rosji, bo u nas mieliśmy i mamy nadal tw. Bolka, który i bez alkoholu qie.r.doli jak Żerinowski.
  Osobiście również uważam kraje zachodniej Europy za sodomickie twory ale nie trzeba ich już szczuć Rosją, bo USA zadbało o zaoranie kulturowe i rasowe tych krajów - islamiści zrobią swoje zgodnie z planem (godzina x).
  Godzina x również dotyczy akcji w Rosji.
  https://www.youtube.com/watch?v=aecVjw_iBIE&t=1174s
 • @Talbot 12:18:47
  To nie kryptożyd Kosiur mówił, lecz żyd Szurmiej z żydowskiej gminy, że jest ich już w Polsce 4.5 mln! Słyszałem to na własne uszy w TVP za PO.
 • @maharaja 15:35:28
  100/100! Brawo!
 • @siewcaplew 18:18:11
  Po ojcu żydzie nie jest się żydem.
 • @kula Lis 66 13:52:36
  co najmniej ! ale chyba nie więcej jak 6-7 mln wliczając tych o szlacheckich nazwiskach typu Kijowski czy Warszawski albo Mazowiecki czy też Amsterdamski ... a zastanów się ilu znasz Ellmanó, Wosmanów, Tecnerów ...
 • Co się dziwić
  U nas w rządzie są tacy co Rosjan chcą mordować ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY