Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
635 postów 5573 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Czasy ostateczne – Ostrzeżenie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Koniecznie oglądnij. To tylko 5 minut

 

 

„Synu człowieczy, przemów do swoich rodaków i powiedz im: Jeśli na jakiś kraj sprowadzam miecz, a jego mieszkańcy wybiorą sobie jakiegoś męża i wyznaczą go na stróża, on zaś widzi, że miecz przychodzi na kraj, i w trąbę dmie, i ostrzega lud, ale ktoś, choć słyszy dźwięk trąby, nie pozwala się ostrzec, tak że miecz nadchodzi i zabija go, to on sam winien jest swej śmierci. Dźwięk trąby usłyszał, nie dał się jednak ostrzec; niech spadnie na niego wina za własną śmierć. Tamten jednak, kto przestrzegł, ocalił samego siebie. Jeśli jednakże stróż widzi, że przychodzi miecz, a nie dmie w trąbę, i lud nie jest ostrzeżony, i przychodzi miecz, i zabija kogoś z nich, to ten ostatni porwany jest wprawdzie z własnej winy, ale winą za jego śmierć obarczę stróża. „

Księga Ezechiela.

 

Eksperci od kultury zgodnie twierdzą, że nastąpił głęboki i widoczny kryzys chrześcijaństwa jako zjawiska kulturowego. Obecnie szansę ma tylko duchowość dla arystokratów ducha. Brzmi to dziwnie, jednak nastąpiło wyraźnie zróżnicowanie i przeciwstawienie pomiędzy chrześcijaństwem jako zjawiskiem kulturowym i chrześcijańskim jako doświadczeniem duchowym. Innymi słowy chrześcijaństwo obecnie albo jest modą, albo czymś, co przypomina stary zakurzony album ze zdjęciami, nie używa się go często, wystarczy, że gdzieś tam sobie leży pod ręką.

 

Czy zatem przyszło nam obecnie żyć w czasach ostatecznych? Wielu ekspertów chrześcijańskich, ale i nie tylko tak właśnie uważa. Zatem jeżeli czasy ostateczne to, czym one są dla chrześcijan? Na pewno jest to okres wielkiej próby. Czasy ostateczne to zatarcie granic między dobrem i złem, nie ma już bieli i czerni jest pewnego rodzaju szarość. Uwerturą do czasów ostatecznych jest także okres rządów ludzi albo tak zwanej sprawiedliwości dla ludzi. Zauważmy, że szatan zawsze zachęcał człowieka do tego by działał po swojemu, by robił to, co uważa na swoich zasadach.

Pierwszy okres dominacji człowieka trwał od Potopu do Abrahama. Był typem rządu niezależnego od praw Bożych i nadmiernych ambicji człowieka. Zdominował naukę, sztukę i politykę a istniejące wówczas bóstwa były zaledwie symbolem sił przyrody, człowiek natomiast szczycił się swoimi osiągnięciami. Właśnie ten okres wydał pierwszych absolutnych władców, królów będących synonimem przyszłych tyranii. Nie było w tym mowy o demokracji, czy szerszych prawach obywateli.

Możnowładcy mieli swoją religię i teologię aż w końcu sami wynosili się na ołtarze, czyli stawali się wówczas bogami. Tak było u zarania dziejów. Całkiem podobnie miały się sprawy już bliżej naszej epoki w najmłodszych z imperiów, czyli Imperium Rzymskim, lub jeszcze inaczej naszej pramatce Europie. W czasie kultu cesarzy wiara w jedynego Boga była w niełasce. Obecnie w kręgach usiłujących odbudować potęgę Europy na wzór i podobieństwo Klubu Rzymskiego dąży się do forsowania idei ,,Myślcie globalnie’’ idei leżącej u podstaw światopoglądu przyszłego totalitaryzmu znanego również jako nowy porządek światowy, lub nowy ład globalny.

Wiadomym jest, że współczesne ideologie są przeciwne chrześcijaństwu. Natomiast w ruchach New Age, czyli takiej religii XXI wieku, preferuje się oświatę w stylu Buddy, tolerancje według receptury Dalajlamy, zamyka się oczy na terrorystyczne frakcje religii Mahometa, zwłaszcza, jeśli sprzyjają programowi ekonomicznego zysku wtajemniczonych. Nikogo nie rażą dzieci kwiaty i egzotyczne dewocje Kriszny. Natomiast świadomie ogranicza się i spycha na margines odwieczne prawa Jezusa z Nazaretu, Boga- Człowieka.

Nie dowierza się Słowu Bożemu, zwracając uwagę ku jak najbardziej wynaturzonym teoriom, obcym chrześcijańskiej wierze, sugerując, że inne bóstwa są bardziej wiarygodne od Jezusa. Obecnie w wielu miejscach szkaluje się i świadomie przekręca przekaz ewangeliczny. Mówi się nam, że Apokalipsę wymyślili chrześcijanie a przemilcza się fakt, że człowiek sprowadza na siebie z całą determinacją katastrofy i kataklizmy ogromnego rozmiaru, z powodu swojej bezwzględnej filozofii MY GENERATION.

Koniecznie oglądnij. To tylko 5 minut

https://www.youtube.com/watch?v=feLVtiI7rPE

 

http://www.koniec-swiata.org/czasy-ostateczne-ostrzezenie/

KOMENTARZE

 • PRZERAŻAJĄCA zapowiedź Anonymous o III wojnie światowej. PRZYGOTUJ SIĘ!
  http://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2017/05/III-wojna-swiatowa-2-585x300.jpg

  Anonymous – grupa tajemniczych haktywistów (aktywistów internetowych) – opublikowała nowy, mrożący krew w żyłach film. Apelują do ludzi na całym świecie do przygotowania się na wybuch III wojny światowej. Poważną przesłanką realizacji takiego przerażającego scenariusza jest, zdaniem tajemniczych działaczy, przemieszczanie strategicznych sił przez Stany Zjednoczone oraz Koreę Północną.

  – Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zbliżający się konflikt zbrojny na Półwyspie Koreańskim – ogłosili Anonymous w sześciominutowym klipie, który pojawił się w weekend na portalu YouTube.

  Hakerzy wygłaszają w tym filmiku kilka twierdzeń dotyczących ostatnich ruchów militarnych w regionie i domniemanych ostrzeżeń wystosowanych przez Japonię i Koreę Południową. Tokio i Seul podniosły ostatnio alarm w związku z możliwymi bezpośrednimi atakami nuklearnymi ze strony koreańskiego komunistycznego reżimu z Północy.

  https://www.youtube.com/watch?v=n7wOON16W-E

  Oryginalny film od Anonymous
  https://www.youtube.com/watch?v=GfOC2nz5Nmc

  http://www.koniec-swiata.org/przerazajaca-zapowiedz-anonymous-o-iii-wojnie-swiatowej-przygotuj-sie/
 • Taboretos,musisz zwiększyć dawki leków najwyraźniej...
  Końca świata upatrują ci, którzy mają wielkie kompleksy i najchętniej chcieliby aby świat a wraz z nim oni sami zniknął...
  Za mało odwagi aby zakończyć swe marne życie ?
  Odstaw dziecko internet ..to jedyna szansa, że ci się poprawi..
 • @Paulus.Aquarius 19:23:42
  Świadkowie Jehowy do nieba pójdą - nie cykaj.
 • @Talbot 19:51:44
  Gęsiego ?
  8-)))))
 • @Talbot 19:51:44
  katodebile tym bardziej
 • Date czasow ostatecznych zna tylko Bog.Ludzie zadnej wojny
  swiatowej nie wywolaja .Moze elity maja jakies lekarstwo na promieniowanie ale w bunkrach przez lata siedziec nie beda i jesc z puszki.Wola przyplywac do portu, poznawac nowe panienki w zabytkowym barze i brac je na jacht, ochlac sie i nacpac.To ich zycie. W bunkrze tego nie bedzie. Na wojne swiatowa nie maja jaj. Boja sie cierpienia. Decyzja o koncu materialnego swiata nalezy do Boga.
 • @Paulus.Aquarius 20:18:11
  //katodebile//

  Nie używaj takich określeń jeśli chcesz tu jeszcze pisać.

  Nikt nie pyta o twoje przekonania religijne ale uszanuj wrażliwość innych.

  Mam nadzieje, że dotarło.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:56:15
  "Nie używaj takich określeń jeśli chcesz tu jeszcze pisać."

  Nie chcę...
  No chyba, że zmieni się skompromitowany element administrujący, no bo jaki jest sens pisania notek, które bez powodu lądują w lochu a miernoty się promuje ?
  Od dawna z obrzydzeniem patrzę co się dzieje na wraku jakim stał się neon24.. Zresztą nie tylko ja.. I nikt pojąć nie może jak u diabła można było tak zepsuć portal...

  Póki ostało się tu jeszcze jednak kilku porządnych blogerów zajrzę czasami coś przeczytać..
  A jak portal zdechnie albo stanie się już przytułkiem tylko dla trolli kseroboyów to płakać po nim nie będę...Skoro właścicielowi nie zależy to mi już też nie...

  "Mam nadzieję , że dotarło"
 • @Paulus.Aquarius 16:05:12
  To po jaką cholerę tu przyłazisz komentujesz?
  Nie podoba się tobie katolicyzm, to przenieś się na ruski portal prawosławny - umiesz czytać i pisać cyrylicą?
  Polska od 1 000 lat jest katolicka,
  Spadaj ruski trollu...
 • @Talbot 17:21:03
  ciebie już do reszty powaliło
  myślisz ze mam zamiar ci się tłumaczyć ?
  spadaj frajerze bez tożsamości
 • @Talbot 17:21:03
  //Spadaj ruski trollu...//
  dokładnie tak
  pzdr.
 • @Paulus.Aquarius 17:56:00
  "spadaj frajerze bez tożsamości"

  Co tak ciebie tożsamość blogerów interesuje?
  Nie tylko mnie ciągle nagabujesz o nazwisko, robisz to także wobec innych blogerów - szykujesz listy osób do odstrzału jak to robili ruscy przed zajęciem Polski 17 września?
  Niedoczekanie twoje cwaniaczku.
 • @Paulus.Aquarius 17:56:00
  https://www.youtube.com/watch?v=yfOQz08zerQ
 • @Talbot 18:29:25
  //Co tak ciebie tożsamość blogerów interesuje?//

  a może jakieś bara-bara 8-))))))
  kto to wie, kto to wie
  pzdr
 • Oj Talbocie...
  Uwielbiam twoje notki :)))))))))))))))

  To zawsze jest przyczynek do dyskusji.
 • @Husky 18:49:55
  bara bara to ty znasz z filmów porno jedynie
  haha
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:00:32
  No to wszystko jasne ..
  Nic tak nie dyskredytuje portalu jak notki kseroboyów więc trza ich promować
 • @Talbot 18:29:25
  Co tak ciebie tożsamość blogerów interesuje?"

  nazwałeś mnie ruskim trollem, no to odpisuje ci ze jesteś frajerem BEZ TOŻSAMOŚCI narodowej

  "szykujesz listy osób do odstrzału jak to robili ruscy przed zajęciem Polski 17 września?"

  nie jak robili to ruscy bo to słowianie więc mordy nie są ich domeną, zrobimy to tak jak jankesi... bo mają największe doświadczenie w mordowaniu ze wszystkich nacji na Świecie...hehe
 • @Paulus.Aquarius 19:22:47
  Czy ruscy słowianie byli w NKWD?
  Polaków w Katyniu też wymordowali ruscy słowianie?
  Wygląda na to, że tak bo mieli przecież ruskie obywatelstwo i paszporty słowiańskie.
  Czy Michnik jest Polakiem, czy żydem?
 • @Paulus.Aquarius 19:19:11
  Gówno jasne. Pamiętaj co ci napisałem.
 • @Talbot 19:37:51
  wiem tylko ze jesteś trollem bez tożsamości
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:42:09
  "Gówno jasne"
  przykro mi ale już łatwiej ci nie wytłumaczę. Spróbuj ze zrozumieniem przeczytać

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY