Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
678 postów 5806 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Światowy Rząd walczy z Trumpem, a nie terroryzmem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wśród wielu zaproponowanych zagadnień do dyskusji o współczesnych problemach świata nie wymieniono terroryzmu islamskiego.

 

4 czerwca zakończyło się 65. spotkanie Grupy Bilderberg nazywanej tajnym rządem światowym. Enigmatyczna rokroczna konferencja wpływowych osób głównie z Europy i USA skupiła się tym razem na polityce Donalda Trumpa, który realizując hasło „Najpierw Ameryka” namieszał nieco w planach możnym tego świata. Może dlatego jednym z kolejnych punktów obrad był tzw. populizm (rozumiany jako wszystko to, co nie wpisuje się w liberalną nowomowę i może stanowić zagrożenie dla rządów światowej finansjery, masonerii, wszelkiej maści antykościoła i liberalnych koterii).

– Wśród tegorocznych gości bardziej znane nazwiska to Henry Kissinger, Christine Lagarde (aktualna szefowa Międzynarodowego Funduszu Walutowego), Jens Stoltenberg (sekretarz generalny NATO) czy Jose Manuel Barroso (obecnie zasiada w radzie dyrektorów Goldman Sachs International, były szef Komisji Europejskiej) – informował serwis telewizji „Republika”.

Swoją obecność na tegorocznym zjeździe Grupy Bilderberg potwierdziło 131 gości z 21 krajów, w tym Radosław Sikorski. – W przeszłości uczestnikami z Polski byli m. in. Hanna Suchocka, Andrzej Olechowski, Aleksander Kwaśniewski oraz Jacek Rostowski. Widoczny jest zatem ewidentny klucz w doborze gości z Polski… – stwierdziła Telewizjarepublika.pl nie skupiając się na kluczu narodowościowym przedstawicieli z naszego kraju.

Polska zapewne została przez Sikorskiego zaakcentowana w kuluarach podczas 65. spotkania Grupy Bilderberg przy pogaduszkach o punktach związanych z zagrożeniami dla szerzenia idei globalizmu oraz z odradzającym się nacjonalizmem i populizmem w polityce.

Wśród wielu zaproponowanych zagadnień do dyskusji o współczesnych problemach świata nie wymieniono terroryzmu islamskiego.

Robert Wyrostkiewicz

 

Graf. Youtube

 

http://prawy.pl/52023-swiatowy-rzad-walczy-z-trumpem-a-nie-terroryzmem/

KOMENTARZE

 • Rosja – Budowa tajnych obozów koncentracycjnych dla przeciwników NWO
  Uwaga! Już są budowane w Federacji Rosyjskiej tajne obozy koncentracyjne (koncłagry) dla chrześcijan, którzy odmówią przyjęcia nakreślenia (kod kreskowy – tłum.) bestii. Dotyczyć to także może odmowy przyjęcia elektronicznego dowodu tożsamości z mikrochipem „666”. Budowa Nowego Porządku Świata Antychrysta coraz szybciej dobiega zakończenia.

  https://www.youtube.com/watch?v=4YCRfjSLYZc

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-budowa-tajnych-obozow-koncentracycjnych-dla-przeciwnikow-nwo-2017-04
 • @Talbot 08:21:00
  Cosik ci ruscy się tym razem spóźniają; w USA już dawno obozy zostały przygotowane i stosownie wyposażone.
  Ruskim pewnie przeszkodziły sankcje USA - nie starcza kasy na wszystko.....
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:44:40
  Może spodziewają się jakiegoś kataklizmu?
  Kiedyś czytałem na Prison Planet, że ruski mają jakąś umowę z FEMA i w razie czego będą mogli wspomagać Amerykanów na ich terytorium.
  My mamy 10% informacj z przecieków - reszta jest tajna.
 • Talbocie
  Ty jak ta sinusoida raz na topie by w tym samym czasie i w lochu
  5*
 • @Husky 14:50:58
  Takie są Prawa Kosmiczne - Sinusoida.
  Coś się pojawia i znika....
 • @
  Radosław Sikorski jest obecnie profesorem (niewiadomo czego) w Centrum Studiów Europejskich przy Uniwersytecie Harvard. Zajmuje się on analizą partii populistycznych, które – jego zdaniem – „rozbijają i korodują wartości demokratyczne, co stanowi wyzwanie dla Unii Europjeskiej”.
  Stanowisko Sikorskiego w tej sprawie jest wykładnią amerykańskiego (Obama/ Clinton/Soros) „Ruchu Oporu” przeciw populistycznej polityce prezydenta Trumpa.

  Międzynarodowa organizacja spiskowa żydo-komunistów znana jako Bilderberg Group wyraźnie uznała Sikorskiego jako reprezentanta „wartości polskich”, pomimo że Sikorski nie brał udziału w obradach jako autoryzowany przedstawiciel Rzeczpospolitej.
  Widocznie przygotowywany jest on na stanowisko przyszłego prezydenta, który kiedyś pojawi się w Polsce „znikąd”, jak to było w przypadku żydo-komunisty Emmanuela Macron'a we Francji.
 • Sprostowanie
  .
  " spotkanie Grupy Bilderberg nazywanej tajnym rządem światowym", te spotkania mają charakter spotkań konsultacyjnych, na których reprezentanci orgnów jak Lagarde otrzymują dyspozycje operatywne. Grupy Bilderberg żadnym rządem, a cóż dopiero światowym, nie jest. Z funkcji przypomina może radę królewską.

  "Wśród wielu zaproponowanych zagadnień do dyskusji o współczesnych problemach świata nie wymieniono terroryzmu islamskiego." i słusznie, bowiem nie ma żadnego terroru islamskiego, to jest terroryzm USRAela nazwany przez ich organy "islamskim", tak n.p. wykrowały te organy medialne bandy Daesh jako "państwo islamskie"

  - http://ram.neon24.pl/post/135905,zamachy-fanatykow-czy-zawodowcow#comment_1354038

  a u nas

  - https://marucha.wordpress.com/2016/12/29/alfabet-kosciola-a-d-2016/#comment-641075

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY