Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
593 posty 5400 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Światowy Rząd walczy z Trumpem, a nie terroryzmem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wśród wielu zaproponowanych zagadnień do dyskusji o współczesnych problemach świata nie wymieniono terroryzmu islamskiego.

 

4 czerwca zakończyło się 65. spotkanie Grupy Bilderberg nazywanej tajnym rządem światowym. Enigmatyczna rokroczna konferencja wpływowych osób głównie z Europy i USA skupiła się tym razem na polityce Donalda Trumpa, który realizując hasło „Najpierw Ameryka” namieszał nieco w planach możnym tego świata. Może dlatego jednym z kolejnych punktów obrad był tzw. populizm (rozumiany jako wszystko to, co nie wpisuje się w liberalną nowomowę i może stanowić zagrożenie dla rządów światowej finansjery, masonerii, wszelkiej maści antykościoła i liberalnych koterii).

– Wśród tegorocznych gości bardziej znane nazwiska to Henry Kissinger, Christine Lagarde (aktualna szefowa Międzynarodowego Funduszu Walutowego), Jens Stoltenberg (sekretarz generalny NATO) czy Jose Manuel Barroso (obecnie zasiada w radzie dyrektorów Goldman Sachs International, były szef Komisji Europejskiej) – informował serwis telewizji „Republika”.

Swoją obecność na tegorocznym zjeździe Grupy Bilderberg potwierdziło 131 gości z 21 krajów, w tym Radosław Sikorski. – W przeszłości uczestnikami z Polski byli m. in. Hanna Suchocka, Andrzej Olechowski, Aleksander Kwaśniewski oraz Jacek Rostowski. Widoczny jest zatem ewidentny klucz w doborze gości z Polski… – stwierdziła Telewizjarepublika.pl nie skupiając się na kluczu narodowościowym przedstawicieli z naszego kraju.

Polska zapewne została przez Sikorskiego zaakcentowana w kuluarach podczas 65. spotkania Grupy Bilderberg przy pogaduszkach o punktach związanych z zagrożeniami dla szerzenia idei globalizmu oraz z odradzającym się nacjonalizmem i populizmem w polityce.

Wśród wielu zaproponowanych zagadnień do dyskusji o współczesnych problemach świata nie wymieniono terroryzmu islamskiego.

Robert Wyrostkiewicz

 

Graf. Youtube

 

http://prawy.pl/52023-swiatowy-rzad-walczy-z-trumpem-a-nie-terroryzmem/

KOMENTARZE

  • Rosja – Budowa tajnych obozów koncentracycjnych dla przeciwników NWO
    Uwaga! Już są budowane w Federacji Rosyjskiej tajne obozy koncentracyjne (koncłagry) dla chrześcijan, którzy odmówią przyjęcia nakreślenia (kod kreskowy – tłum.) bestii. Dotyczyć to także może odmowy przyjęcia elektronicznego dowodu tożsamości z mikrochipem „666”. Budowa Nowego Porządku Świata Antychrysta coraz szybciej dobiega zakończenia.

    https://www.youtube.com/watch?v=4YCRfjSLYZc

    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-budowa-tajnych-obozow-koncentracycjnych-dla-przeciwnikow-nwo-2017-04
  • @Talbot 08:21:00
    Cosik ci ruscy się tym razem spóźniają; w USA już dawno obozy zostały przygotowane i stosownie wyposażone.
    Ruskim pewnie przeszkodziły sankcje USA - nie starcza kasy na wszystko.....
  • @Krzysztof J. Wojtas 09:44:40
    Może spodziewają się jakiegoś kataklizmu?
    Kiedyś czytałem na Prison Planet, że ruski mają jakąś umowę z FEMA i w razie czego będą mogli wspomagać Amerykanów na ich terytorium.
    My mamy 10% informacj z przecieków - reszta jest tajna.
  • Talbocie
    Ty jak ta sinusoida raz na topie by w tym samym czasie i w lochu
    5*
  • @Husky 14:50:58
    Takie są Prawa Kosmiczne - Sinusoida.
    Coś się pojawia i znika....
  • trochę mylący ten tytuł !
    "Światowy Rząd walczy z Trumpem, a nie terroryzmem"

    Jak dla mnie, to ten rząd światowy ani nie walczy z Trumpem ani z terroryzmem. Oba te narzędzia służą mu chwilowo do osiągnięcia konkretnych celów. Trump (podobnie zresztą jak Putin) zawsze był i jest ich częścią, chociaż w drugiej lidze. Jego porywczość, prymitywizm, megalomania i sterowalność mają być użyte jako pretekst do dokonania mało spodziewanych zmian na świecie i tylko na "rządy" takiego psychopaty będą mogli w miarę wiarygodnie to zgonić. Gdyby NWO naprawdę nie chciało Trumpa u władzy, to mieli i mają dziesiątki instrumentów aby go spacyfikować. To co widzimy to tylko gra pozorów. Tu nic nie dzieje się przypadkowo, bo tu chodzi o kontrolę ludzkości oraz zasobów planety. Amen
  • @
    Radosław Sikorski jest obecnie profesorem (niewiadomo czego) w Centrum Studiów Europejskich przy Uniwersytecie Harvard. Zajmuje się on analizą partii populistycznych, które – jego zdaniem – „rozbijają i korodują wartości demokratyczne, co stanowi wyzwanie dla Unii Europjeskiej”.
    Stanowisko Sikorskiego w tej sprawie jest wykładnią amerykańskiego (Obama/ Clinton/Soros) „Ruchu Oporu” przeciw populistycznej polityce prezydenta Trumpa.

    Międzynarodowa organizacja spiskowa żydo-komunistów znana jako Bilderberg Group wyraźnie uznała Sikorskiego jako reprezentanta „wartości polskich”, pomimo że Sikorski nie brał udziału w obradach jako autoryzowany przedstawiciel Rzeczpospolitej.
    Widocznie przygotowywany jest on na stanowisko przyszłego prezydenta, który kiedyś pojawi się w Polsce „znikąd”, jak to było w przypadku żydo-komunisty Emmanuela Macron'a we Francji.
  • Sprostowanie
    .
    " spotkanie Grupy Bilderberg nazywanej tajnym rządem światowym", te spotkania mają charakter spotkań konsultacyjnych, na których reprezentanci orgnów jak Lagarde otrzymują dyspozycje operatywne. Grupy Bilderberg żadnym rządem, a cóż dopiero światowym, nie jest. Z funkcji przypomina może radę królewską.

    "Wśród wielu zaproponowanych zagadnień do dyskusji o współczesnych problemach świata nie wymieniono terroryzmu islamskiego." i słusznie, bowiem nie ma żadnego terroru islamskiego, to jest terroryzm USRAela nazwany przez ich organy "islamskim", tak n.p. wykrowały te organy medialne bandy Daesh jako "państwo islamskie"

    - http://ram.neon24.pl/post/135905,zamachy-fanatykow-czy-zawodowcow#comment_1354038

    a u nas

    - https://marucha.wordpress.com/2016/12/29/alfabet-kosciola-a-d-2016/#comment-641075

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY