Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
678 postów 5806 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Syryjczycy MASOWO wracają do kraju.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto więc zostaje w Europie i ma trafić do Polski?

 

Wiele wskazuje na to, że zwolennicy przyjmowania uchodźców do Polski będą mieli twardy orzech do zgryzienia. W sieci rekordy popularności biją fotografie przedstawiające Syryjczyków wracających do swojego kraju.

 

Tureckie władze otworzyły dwa przejścia graniczne – Cilvegozu i Oncupinar – umożliwiając tym samym powrót Syryjczykom do domu. Wygląda na to, że tysiące z nich korzystają z tej możliwości.

Granice będą otwarte jedynie przez najbliższy miesiąc. W związku z fotografiami, na których widnieją uśmiechnięci Syryjczycy przekraczających granice, internauci zastanawiają się, kogo właściwie Komisja Europejska wraz z polską opozycją chcą przyjmować do naszego kraju.

– Jak to się ma do retoryki „schronienie w Polsce dla uciekających przed bombami”? – pyta sarkastycznie Wojciech Szewko, publicysta oraz specjalista od radykalnego islamu i dżihadu.

 

Wśród komentujących słowa Szewko pojawiły się głosy, że Unia Europejska będzie teraz starała się wymusić na Polsce przyjęcie muzułmańskich imigrantów ekonomicznych przybyłych z Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

 

http://www.koniec-swiata.org/syryjczycy-masowo-wracaja-kraju-wiec-zostaje-europie-trafic-polski/

KOMENTARZE

 • Azylanci z Syrii – przestępcy wojenni
  Kolejny skandal azylowy w Niemczech. Policja aresztowała czterech Syryjczyków, którzy podawali się za wojennych uchodźców i starali się o azyl.

  https://euroislam.pl/app/uploads/2017/06/image001-9-660x350.jpg

  Okazało się, że walczyli w oddziałach terrorystycznych Frontu an-Nusra, podlegających ISIS. Prokuratura zarzuca im m.in. rabowanie cywilów i udział w czystkach etnicznych na północy Syrii.

  Do zatrzymania fałszywych uchodźców doszło na północy Niemiec, m.in. w Hamburgu, Lubece oraz Szlezwiku Holsztynie. Według niezależnego portalu epoch times.de wszyscy czterej mężczyźni sa braćmi i w RFN przedstawiali się jako ofiary konfliktu zbrojnego w Syrii. Prokuratura na razie nie ujawniła, w jaki sposób Syryjczycy dostali się do Niemiec i od jak dawna tu przebywają. Wiadomo jednak, że Mustafa K. (41), Abdullah K. (39), Sultan K. (44) i Ahmed K. (51), co najmniej od 2012 roku, walczyli dla zbrojnej formacji „Jabhad al-Nusra“ w starciach z syryjskimi oddziałami rządowymi, m.in. w mieście Ra’s al-Ain na północy Syrii, a po zajęciu jego części uczestniczyli w represjach wobec urzędników administracji podległej władzom w Damaszku. Chodziło o masowe aresztowania, rabunek mienia oraz wypędzenia rodzin zatrzymanych .

  Prokuratura w Karlsruhe posiada także dowody, że dwaj spośród zatrzymanych, bracia Sultan i Abdullah walczyli po strone ISIS przeciwko oddziałom kurdyjskim (YPG), w części miasta zamieszkałej przez Kurdów. Podejrzani świadczyli także „usługi transportowe” dla an-Nusry.

  Przedstawiciele niemieckich służb przedstawiają zatrzymanie Syryjczyków jako znaczący sukces w walce z islamskimi radykałami. „To było celne uderzenie” – ocenił minister spraw wewnętrznych Dolnej Saksonii Boris Pistorius (SPD). Minister nie potrafił jednak wyjaśnić, dlaczego ludzie ci w ogóle znaleźli się w Niemczech i to charakterze uchodźców.

  AEW z Kolonii • euroislam.pl
  fot. euroislam.pl – Bojówkarze Frontu an-Nusra
 • @zygmuntbialas 10:48:23
  Proszę przeczytać ten artykuł

  "To nagranie z ostatnich dni. Prezydent - bez ochroniarzy - niespodziewanie wizytuje targ w Damaszku! Widać, nie po raz pierwszy, że faktycznie większość Syryjczyków widzi w Assadzie obrońcę i gwaranta pokoju."

  http://www.dzienniknarodowy.pl/static/uploads/blog/rsz_screenshot_2017-06-18_at_195209.jpg

  http://www.dzienniknarodowy.pl/7023/syryjczycy-masowo-wracaja-dla-kogo-schronienie-w-p/

  Pan korzysta z niemieckojęzycznego medium rosyjskiego: https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/
  stąd może różnice w postrzeganiu polityki.
 • @Talbot 12:45:31
  Ten miłośnik kozojebców jak i ta z Antypodów będzie nadal powtarzać swe bzdury, podważać fakty. Pzdr! i 5*****!
 • @kula Lis 67 14:08:29
  Dzięki....

  Boję się się poruszać tematy propolskie i patriotyczne, bo, ...

  http://www.mysl-polska.pl/gif/czujny.jpg
 • @zygmuntbialas 17:30:50
  Nie pozwala mi na to poprawność polityczna,
  Traktuję Rosję i Putina jak wroga polskiej państwowości. Gdy dołożyć do tego konszachty niemiecko - rosyjskie i wypowiedzi Dugina i Żyrnowskiego - to strach się bać.

  Też posługuję siię językiem niemieckim i angielskim.
 • @zygmuntbialas 17:34:14
  "Nie jestem niczyim miłośnikiem.
  I proszę nie zniekształcać moich poglądów i intencji.
  Proszę wymazać obrażający wpis i nie pisać głupot na mój temat, bo się wku.wię i będę interweniował u dr. R. Opary i u Repsola (aż do skutku!)."

  Repsol trochę zagubił się w geopoltyce, nie tylko On.
  Świat pędzi do przodu, a pan jest Polakiem, czy Niemcem, którego babcia była Niemką?
 • 5* - bardzo dobra notka
  Rząd polski nie może się zgodzić na przyjęcie muzułmańskich imigrantów ekonomicznych z Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu.
 • @AgnieszkaS 21:40:51
  Never, never, never
 • @Husky to dlatego samoloty NATO i Izraela przestały latać nad Syrią.
  "zachodnie" gazety aż buczą. Ponoć Rosjanie w Syrii zestrzelili dron Global Hawk.
  U.S. EQ-4 GLOBAL HAWK DRONE SHOT DOWN BY RUSSIAN S-300 OVER MEDITERRANEAN SEA NEAR SYRIA
  http://halturnershow.com/images/EQ-4.JPG

  https://lab.dsst.io/slides/33c3/slides/8425/2.jpg

  http://halturnershow.com/images/EQ-4-Cost.jpg

  http://halturnershow.com/.../655-breaking-russia-fires-s...
 • @Husky 22:19:27
  Amerykański samolot spatrolował miejsce wystrzelenia rosyjskich "Kalibrów"......Oceniają straty u swoich sojuszników? Pewnie Amerykanie chcą ustalić dlaczego rosyjskie Kalibry wszystkie trafiły do celu i zadały pupilom potężne straty. Zechcą dowiedzieć się, czy z tego miejsca też będzie dobrze rzucać toporkami. A może chciał, żeby mu Rosjanie wrzucili Kalibra do kabiny? Nie musieli lecieć Rosjanie sami by im pokazali jak ich pupile idą na tamten świat,na filmie widać jaka precyzja uderzenia to powinno dać jankeskim bandytom do myślenia haha, proszę skopiować link
  https://ria.ru/syria/20170623/1497130666.html
  https://www.youtube.com/watch?v=2GuneHJyPSA
  https://www.youtube.com/watch?v=qnV2yk-zk4E
  A tutaj poprawka lotnictwa Rosyjskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=OV9wX9OFlbI
  Armia Syryjska coraz bliżej Raqqa idą jak burza
  https://www.youtube.com/watch?v=lU1BMCpkd1A Można to godzinami oglądać. Aż serce szybciej bije. Powodzenia tylko im życzę.
 • @kula Lis 67 15:40:49
  Wklejaj porządnie, bo się to miło czyta: http://halturnershow.com/index.php/news/world-news/655-breaking-russia-fires-s-300-out-over-mediterranean

  W treści jest, że jest (był) to jeden z TRZECH "węzłów łączności bojowej"...

  Więc USSAmani mają mocno podbite limo...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY