Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
358 postów 4394 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Wiemy, co Donald Trump powie w Warszawie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Takiego przesłania do Polaków nie miał jeszcze żaden amerykański prezydent

 

 

Już za trzy dni przyleci do Polski prezydent USA Donald Trump. Następnego dnia, 6 lipca, na Placu Krasińskich w Warszawie padną bardzo ważne słowa. Co powie o Polsce przywódca największego mocarstwa?

 

Chociaż oficjalnie nie ujawniono pełnej treści przemówienia, wiadomo, że będzie ono wyjątkowe. Fragmenty tego, co powie Trump, zdradzili na briefingu prasowym w Białym Domu generał Herbert Raymond McMaster, doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego oraz Gary Cohn, dyrektor Narodowej Rady Ekonomicznej.

Doradca Trumpa zdradził, że wizyta w Warszawie rozpocznie się od spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą, „przywódcą wiernego sojusznika w ramach NATO, a zarazem kraju, który pozostaje jedynym z najbliższych przyjaciół USA”. Następnie prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki ma przemówić podczas szczytu Inicjatywy Trójmorza do 12 przywódców państw Europy Środkowej i Bałkanów. Podczas tej części wspomni też o terminalu LNG w Świnoujściu, do którego przypłynął przed kilkoma tygodniami pierwszy gazowiec z amerykańskim LNG. Prezydent USA spotka się również w cztery oczy z prezydent Chorwacji, która współorganizuje szczyt.

 

Kulminacyjnym momentem wizyty Trumpa będzie jednak przemówienie do Polaków na Placu Krasińskich pod pomnikiem bohaterów Powstania Warszawskiego. Prezydent chce powiedzieć światu o odwadze naszego narodu w najciemniejszej godzinie historii i podkreśli, że między innymi dzięki temu Polska wkracza dziś ponownie do grona europejskich potęg. Donald Trump wezwie inne narody, by w obliczu współczesnych wyzwań czerpały inspirację właśnie z ducha Polaków. Przedstawi też wizję nowych, przyszłych relacji między Ameryką a Europą. Będzie to również wizja przyszłości NATO – mówił gen. McMaster.

Przemówienie Trumpa na Placu Krasińskich będzie jednym z najważniejszych w czasie jego prezydentury. Wymowny jest już sam fakt, że prezydent USA swoją drugą oficjalną zagraniczną wizytę rozpocznie od Warszawy, gdzie spotka się z przywódcami kraju i przemówi do Polaków. Dopiero po tym odleci do Hamburga na spotkanie G20 i rozmowy z liderami światowymi – poinformował amerykańskich dziennikarzy McMaster.

źródło: wolnosc24

KOMENTARZE

 • Trump w Polsce: "America first", ale z sojusznikami
  http://www.defence24.pl/media/cache/slide/uploads/images/d3f6d0d5f6e3fe3a8d503247072b064a.jpeg

  W czasie konferencji prasowej prezydencki doradca do spraw bezpieczeństwa gen. Herbert McMaster omówił agendę wizyty Donalda Trumpa w Polsce. Głównymi tematami, na których ma skupić się amerykański prezydent, są bezpieczeństwo, relacje energetyczne oraz kwestie ekonomiczne.
  "Przede wszystkim, ta wizyta ma trzy cele: promować amerykański dobrobyt, chronić amerykańskie interesy i zapewnić amerykańskie przywództwo" - powiedział podczas konferencji prasowej McMaster.

  Wizyta ma służyć wzmocnieniu sojuszy USA. Jak podkreślił prezydencki doradca hasło "America first" (pol. Najpierw Ameryka) nie oznacza, że USA mają działać w pojedynkę. Dlatego podczas swojej wizyty Donald Trump ma spotkać się z wieloma przywódcami państw NATO i potwierdzić zobowiązania sojusznicze Stanów Zjednoczonych, a także wyrazić oczekiwania co do zwiększania wysiłku członków sojuszu w rozszerzaniu swojego zaangażowania i obciążeń w ramach NATO.

  Wśród celów prezydenckiej podróży gen. McMaster wymienił również potwierdzenie przywiązania do wolności oraz rządów prawa, które USA dzielą z krajami Europy, a także kontynuowanie wysiłków w celu wspólnej identyfikacji zagrożeń szczególnie w obszarze terroryzmu oraz "prób podejmowanych przez rewizjonistyczne siły w celu obalenia światowego porządku".

  W czasie wizyty w Polsce oraz w Niemczech Trump będzie prowadził dialog w sprawie wspólnego podejścia wobec Rosji.


  Prezydent wyraził się jasno, że chciałby, aby USA oraz cały zachód rozwijały bardziej konstruktywne relacje z Rosją. Ale jednocześnie nie pozostawił wątpliwości, że zrobić co konieczne aby przeciwstawić się destabilizującemu postępowaniu Rosji.

  Gen. Herbert McMaster, doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa
  Amerykański prezydent ma również odnieść się do kwestii gospodarczych i handlowych. Jak powiedział McMaster prezydent planuje jasno zaprezentować swoje stanowisko, nawet swoim sojusznikom, w sprawie braku aprobaty dla nieuczciwych praktyk gospodarczych uderzających w rodzimy przemysł.

  Ważnym punktem wizyty mają być również kwestie energetyczne. W czasie wystąpienia Trumpa na konferencji Trójmorza prezydent ma wymienić pierwszą dostawę amerykańskiego LNG do terminalu w Świnoujściu jako dowód na rozwój współpracy w tym obszarze.


  Chcemy stworzyć silne, otwarte i uczciwe rynki, które będą napędzały wzrost gospodarczy i nie uczynią z żadnego państwa zakładnika manipulacji rynku energetycznego. Jesteśmy zaangażowani w bezpieczeństwo energetyczne oraz w dywersyfikację źródeł energii, dostaw i szlaków.

  Gen. Herbert McMaster
  W takcie swojego przemówienia na Placu Krasińskich w warszawie Donald Trump ma natomiast odnieść się do polskiej historii oraz wyrazić uznanie dla jej roli jako "europejskiego mocarstwa". Prezydent ma także wezwać wszystkie narody, aby czerpały inspirację z "ducha Polaków" w obliczu dzisiejszych wyzwań. Trump ma również przedstawić swoją wizję przyszłości stosunków USA z Europą oraz relacji w wymiarze euroatlantyckim w kontekście amerykańskiego bezpieczeństwa.

  http://www.defence24.pl/621508,trump-w-polsce-america-first-ale-z-sojusznikami
 • Ekspert: Wizyta Trumpa – nowy poziom sojuszu Polski i USA [WYWIAD]
  //Z politycznego punktu widzenia sytuacja jest jednak jasna – zarówno demokraci, jak i republikanie sprzeciwiają się rosyjskiemu rewizjonizmowi i niebezpiecznemu zachowaniu, co pokazuje struktura naszego budżetu, wsparcie dla bardziej stałej obecności wojskowej USA w Europie Środkowowschodniej oraz dalsze zaostrzanie sankcji. To stawia USA w pozycji siły. Te decyzje są jasnymi sygnałami dla Władimira Putina, że jego działania na Ukrainie, zastraszanie naszych sojuszników, naruszanie przestrzeni powietrznej oraz niepokojenie naszych statków na Bałtyku jest nie do zaakceptowania i nie pozostanie niezauważone.//

  http://www.defence24.pl/620023,ekspert-wizyta-trumpa-nowy-poziom-sojuszu-polski-i-usa-wywiad
 • @
  A powinien zabrać wszystko co amerykańskie z Polski i rozstać się z Polską raz i na zawsze.
  „Thank you, and good luck!”
 • @Zdzich 18:30:55
  Putin podobno ma Paliaków przyjąć i umieścić w Gułagach.
 • @Talbot 19:28:02
  Byłby to zbędny wydatek. Polacy sami się pozabijają we własnym kraju.
  Ukraińcy dali przykład „jak zwyciężać mamy”. :)
 • @Husky 18:19:42
  Syjonista Demon Wilson z globalistycznego Atlantic Council nie powinien udzielać porad Prezydentowi.
 • @Husky 18:19:42
  Gen. Herbert McMaster pisze to samo, tez syjonista ?
  Pzdr.
 • @Talbot
  Wizyta będzie ze wszach miar nadęta . Gwarantuję że gamoń nic nam nie obieca . Jak zwykle propaganda nas czeka . http://www.mysl-polska.pl/1068
 • program pobytu Trumpa w Polsce;
  1. Trump znosi obowiązek wizowy dla obywateli Polskich, którzy ukończyli 90 lat;
  2. Ivanka odprawia Kadisz w intencji zwrotu "zagrabionego mienia";
  3. Duda zwraca Ivance pierwszą ratę z $65 mld uzyskaną z przekrętów Amber Gold oraz SKOK;
  4. Trump prywatnie spotyka Kaczyńskiego aby doradzić mu jak posiąść kobietę (chwyt za łono będzie zapewne #1 w tym subtelnym menu)
 • @Talbot
  Zawsze jesteśmy w d...ie . Ave. https://cyklista.wordpress.com/2017/02/03/mija-termin-trumpa-na-zniesienie-wiz-dla-polakw/
 • Kolonizacja Świętego Cesarstwa ŻYM-skiego Europy Wschodniej i zasiedlanie podbitych krajów Słowiańskich najemnikami ALEMAŃSKIMI.
  .  - Historia Kołem się Toczy -


  Rozmieszczenie KRZYŻACKICH i NATO-wskich jednostek kolonizacyjnych w Europie wschodniej - Co wy NA-TO?


  Namiestnicy Państwa Kościelnego na ojczystych ziemiach Słowian.


  Kolorami zaznaczone są KOLONIE ŚWIĘTEGO CESARSTWA ŻYM-skiego zasiedlone najemnikami NIEMIECKIMI (Frankami i Alemańczykami Szwajcarami).

  - Ziemie Słowian rozciągały się do Bramy Franków (Frank-Furt) nad Renem, a Południowo-Zachodnią krainę zamieszkiwał Słowiańskie Rody dzielnych Bojowarów (Bojów - Warów Ojczystych Ziem Słowiańskich Rodów.


  http://images.mentalfloss.com/sites/default/files/wwi-medieval-german-colonies.jpg
  http://www.defence24.pl/uploads/images/86e3eb51a28fa5730b43d93baf8a56e2.png
 • Czy macie nadzieję, że KRÓLEWIEC kiedykolwiek powróci do Polski? Czy Polską zaczną od nowa rządzić Słowianie, którzy są
  prawowitymi właścicielami tych ziem?


  Czy wygląda to raczej na ODTWARZANIE PAŃSTW ZAKONU KRZYŻACKIEGO, w tym PRUS WSCHODNICH ?!!


  http://erenow.com/postclassical/crusades/Encyclopedia%20of%20Crusades.files/image201.jpg
  https://content.epodreczniki.pl/content/womi/209569/classic-980.jpg
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 22:05:07
  Weż się chłopie opanuj z tymi wklejkami . Żebyś potem nie kwiczał . Przykro mi .
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 22:09:04
  Troll walnął paru megabajtową obrazkową kupę aby zamulić potencjalną dyskusję. (Każde odświeżenie będzie spowolnione)
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 22:05:04
  Co to ten ŻYM???????????????
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 22:09:04
  To co tam zakuty rycerzu? Wysiedlimy prawie 800 tys ludności rosyjskiej i zajmiemy Kaliningrad?
  Ilu Polaków tam mieszka? 4 tysiące?
  Wysiedlimy tylu ludzi i kim ich zastąpimy?
  Kto tam będzie pracował na ten polski Królewiec? Krasnoludki?
  Zresztą po co ja w ogóle odpowiadam na takie brednie.
 • @Nibiru 21:40:12
  Dobre:)
 • @Pedant "odświeżenie spowolnione" To ci wtjdzie na +. Będziesz miał czas powtórnie przeanalizować swoje wypociny za nim
  wyciśniesz z siebie na klawiaturę następne nieprzemyślane brednie - urojenia.
 • @lorenco, Dzisiejsi naukowcy myślą głęboko, zamiast przejrzyście. Ktoś musi być o zdrowych zmysłach by myśleć przejrzyście, ale
  również ktoś może myśleć głęboko i być wyjątkowo szalonym.

  Nikola Tesla

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/2a/be/39/2abe39d2e493b6830d62d8d67bd586f2--tesla-generator-nikola-tesla-quotes.jpg
 • @lorenco "Wysiedlimy 800 tys ludności rosyjskiej i zajmiemy Kaliningrad" Doskonały przykład POLTYKI FAKTÓW DOKONANYCH.
  .

  Wiedzą coś na ten temat Amerykańscy Indianie, jak również społeczeństwa Europy Zachodniej.


  (Około 70 temu do ziemi palestyńskiej (IS-RA-EL) naściągano i to nawet samych OBCYCH (nie Semitów) i żaden z was się temu wydażeniu nie dziwi.)


  W niedalekiej przyszłości, przed rozwiązaniem takich dylematów staną niedobitki Ludów Słowiańskich rozgonipnych po całej Ziemi!!!  Słowianie staną się Żydami i Cyganami przyszłości - Włuczęgami w obcych krainach.


  ------------------------------------------------


  1) Jeśli Kaliningrad zamieszkują Słowianie z obywatelstwem rosyjskim, to nie ma problemu - To są Rusini - Nasi!!


  2) Jeśli należą do innych grup etnicznych - To na pewno mają SWOJE OJCZYZNY z których zostali SIŁĄ WYSIEDLENI !!!


  3) Po za macierzystymi krainami Słowian, na CAŁEJ POZOSTAŁEJ ZIEMI
  mieszka Nas Słowian DZIESIĄTKI MILIONÓW!!!


  4) Możemy więc powracającym Słowianom na ziemie swoich dziadów rozdać ziemię za darmo!!!


  5) Słowianie będąc ponownie panama swojich krain, będą jak po staremu rządzić się sprawiedliwie.
  -------- BEZ PARTII POLITYCZNYCH, które mają tylko jedno zadanie -

  Rozdzierać i rozrywać Rody i Rodziny Nasze na strzępy!! -------------  6) Rody Słowiańskie bedąc Panami u siebie na pewno nie będą miały nic przeciwko temu aby ponownie stać się jednym Rodem złożonym z wielu milioów Rodzin Słowiańskich.
  Nie Słowianie będą mogli sobie przyjeżdżać na dwu-tygodnowe wakjacje do Zakopanego, albo na Kaszuby, Śląask, czy Kaliningrad,


  ale pod warunkiem, że OTRZYMAJĄ TURYSTYCZNĄ WIZĘ WJAZDOWĄ!!


  NA ROBOTY MOGĄ JEŹDZIĆ PO SWOICH ziemiach ojczystych i TAM budować dobrobyt.


  ----------------------------------------------  Wszyscy nie Słowianie okupujący nasze Rodowe ziemie, w dobie INTERNETU mogą sobie znaleźć na mapie swoje ojczyzny (miejsca z których się przywlekli), wydrukować sobie mapki, zwinąć troki w garść i powlec się w swoje strony.


  - Mam nadzieję, że wasze ziomkostwo dobrze was przyjmie i będzie tak gościnne jak my Słowianie:)  Powodzenia Wędrowcy!


  - Szerokiej drogi przybysze --- Stopy wody pod kilem --- Sprzyjających wiatrów ---


  P.S.

  Odwiedziny są miłe, ale nie mogą być za długie, bo stają się uciążliwe i w konsekwencji niemiłe :(
 • @lorenco 02:07:25 "Co to ten ŻYM" - A no to. -- Zakute łby to mieli PAPIESCY RYCERZE, oczwiście mowa o KRZYŻAKACH - KRZYŻOW
  .

  https://www.google.com/search?q=silence+sign&biw=1680&bih=972&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwix-POOrsDRAhUL74MKHd25BOwQ_AUIBigB#tbm=isch&q=papal+knights&imgrc=ywe7EM6l8A1PvM:&spf=1499051270599


  Historia Washington DC - US CORPORATION

  http://gnosticwarrior.com/washington-dc-rome.html

  http://lunaticoutpost.com/thread-244602.html

  Wojsko najemne
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojsko_najemne

  Historia ŻYM-u


  https://freespirit16.wordpress.com/category/roman-catholicism/paganism/


  http://www.granddesignexposed.com/alieso/deeplyimplanted.html


  https://justiniandeception.wordpress.com/


  Watykańskie węże

  https://www.google.com/search?q=vatican+serpent&biw=1680&bih=972&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjE1Ynf17DRAhUr9IMKHdC4CC0Q_AUIBigB#imgrc=QM7D20VA2zwcaM%3A
 • @lorenco, znasz Nowy Testament zBIBLII 100-LECIA? - Opis Wielkiej Nierządnicy Babilonu.
  .


  PURPURY, SZKARŁATY i ZŁOTE KIELICHY PIJANEGO ŻYM-u.


  https://ca2nwo.files.wordpress.com/2015/08/purple-and-scarlet.jpg  http://1.bp.blogspot.com/-VZqu6AyB1-4/UmVl_bH5zlI/AAAAAAAAE0A/9ybs7ftVcaQ/s1600/Cardeais+na+Bas%C3%ADlica+Vaticana.jpg
 • @Pedant - PEDANTERIA jest wynikiem rozstroju hormonalnego, co często prowadzi dotkniętą tą corobą ofiarę do SZALEŃCZEGO OBŁĘDU,
  samookaleczeń, a nawet do SAMOBÓJSTWA.


  ŻYMSKIM i GRECKIM konowałom (po waszemu DOKTOR) nie wierzę!

  Więc jako Słowiański Zna-Chor polecam rosnącą w waszym ŻYM-ie swojską dla łacinników melisę, albo naszą wspaniałą roślinkę Słowiańską Dziurawiec, który działa uspokajająco i przeciwdepresyjnie.

  Dziurawiec wykazuje działanie uspokajające, w związku z tym stosuje się go w stanach wyczerpania nerwowego, niepokoju, zaburzeniach równowagi nerwowej.

  Dziurawiec stosuje się także w zaburzeniach psychowegetatywnych i stanach depresyjnych.


  Szybkiego powrotu do zdrowia życzę tobie pedant - Przybyszu z dalekiego miasta Frank-FURT nad rzeką Ren, czy może z jakiejś doliny zachodnio-alpejskiej, czy Bóg raczy wiedzieć skąd.

  Poznałeś serce Vandali, więc odejdź w pokoju wędrowcze -

  Bądż wdzięczny nam tubylcom tej ziemi(Słowianom) za gościnę w czasie twojej ogromnie przedłużonej wycieczki po naszych wspaniałych i przepięknych kniejach, górach i stepach.
 • Nooo to dopiero będą się pisiory nadymać
  Husky już jest taki podniecony że się mało nie posiusiał z radości...!

  Polska, jak zwykle, znowu zda egzamin. A potem podpisze CETA, zaakceptuje GMO i parę innych drobiazgów, jak pójście na wojnę z Rosją u boku braci banderowców, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.
 • @Lotna 07:26:16
  Co by nie powiedział -będzie to tylko gadanie.
  Ja w ogóle się dziwie po co poruszać kwestie co powie , a czego nie ?

  POLITYCY MAJĄ USTA PEŁNE KŁAMSTW ,więc co to ma znaczenie.
  Po owocach , czy raczej zgniłkach..go poznamy

  Dla mnie to wygląda tak: WIĘKSZY SYJONISTA trampek odwiedzi mniejszych syjonistów( lub ich pachołków) kacze ścierwa...i przekaże instrukcje..
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 05:34:16
  Zmniejsz dawkę o połowę - zbyt dużo leków to niezdrowo
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 03:38:54
  "To ci wtjdzie na +. Będziesz miał czas powtórnie przeanalizować swoje wypociny za nim
  wyciśniesz z siebie na klawiaturę następne nieprzemyślane brednie - urojenia."

  Tam wam powiedział oficer prowadzący?
 • Taktyka Talbota!
  Talbot chcąc zdyskredytować prezydenta Putina pisze często, że Rosja i Putin należą do międzynarodowego spisku globalnej elity itd...
  Według niego Putin i reszta przywódców Zachodu należą do tego samego spisku.
  I nagle okazuje się, że prezydent wolnego kraju stojący na czele Imperium Dobra, największa demokracja świata, przyjaciel Polski przyjeżdza do nas z wizytą przyjaźni!
 • @Robik 11:49:01
  "Taktyka Talbota!"

  Pan Szanowny raczy żartować ;)
  Żeby mieć jakąś taktykę, to trzeba mieć chociaż szczątki intelektu...
  W tym medycznym przypadku, mamy niestety do czynienia jedynie z nerwicą natręctw i z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi( fraza zły Putin, zły Putin, zły Putin - uporczywie rezonuje w jego głowie) uniemożliwiając konstruktywną pracę umysłową. Jeśli pod czaszką jest tylko tic-tac to o żadnej taktyce nie ma mowy.

  Powiem Panu jak wygląda to w praktyce,na przykładzie naszego pacjenta Talbota von kseroboya.
  Nasz pacjent wstaje; zamiast anafrainilu i zoloftu wypija browara co dodatkowo wzmacnia wspomniane wyżej objawy, włącza swojego laptopa i przeszukuje internet w poszukiwaniu antyrosyjskich notek oraz pseudoinformacyjno-sensacyjnych o charakterze spiskowym np ze stron takich jak koniec-świata.org, zmiany na ziemi itp... i wstawia notkę na neon , czując chwilową poprawę samopoczucia.

  Nie mniej prawdopodobne jest, że jest płatnym trollem i jego działalność na neonie to jego źródło utrzymania...
 • @Paulus Aquarius 14:41:32
  Dziękuję za jedyne chyba logiczne wyjaśnienie.
  Inaczej cała ta Talbotowa działalność kupy się nie trzyma.
  Pozdrawiam
 • Narracja lemingow prosta jak drut
  Widzisz Talbocie po komentarza, jak to jest z tą totalną lemingozą .
  Maj dwie narracje
  Gdyby Trump nie przyjechał do Polski ,to z pianą na ustach pisaliby że oto Trump to ma Kaczynskiego i PIS głęboko w dupie i pokazał im środkowy palec.
  A że stało się jak się stało, to narracja jest taka ,że oto przybywa morderca nr.1 do pislamskiego kraju, a ci wchodzą mu w dupę.
  Widzisz oni zawsze są przygotowani na różne scenariusze, ale mogą być pewni jednego .
  To PIS i Kaczynski mają ich w pięciu literach.
  pzdr.
 • @Robik 14:53:25
  Rosja – ” Nas już przyuczają do nanoszenia na czoło kodu kreskowego

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/06/aaa17.jpg

  Wielu, nawet prawosławnych wiernych, mówi: „Wszystko idzie w kierunku nanoszenia znamienia Antychrysta. To będzie ale jeszcze nie teraz, i może nie za naszego życia…” Ale w samej istocie to ZNAMIĘ (NAKREŚLENIE-KOD KRESKOWY) JEST JUŻ NANOSZONY !!! I nie są to żadne tam plotki ani fantazje ale są to najprawdziwsze fakty potwierdzane przez pracowników Federalnej Służby Migracyjnej Federacji Rosyjskiej. Kto ma rozum niech zrozumie!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-nas-juz-przyuczaja-nanoszenia-czolo-kodu-kreskowego-2017-06
 • @Robik " Putin i reszta przywódców Zachodu należą do tego samego spisku" - Talbot ma 100% racji. Ra-ss-Putin urodził się
  .

  w Saint Petersburg, i jest potomkiem ALEMAŃSKICH NAJEMNYCH RYCERZY KRZYŻOWYCH ŚWIĘTEGO CESARSTWA RZYMSKIEGO.

  Ojczyzną jego pradziadów jest dzisiejsza SZWAJCARJA, w której przechowuje on wszystkie swoje miliardowe bogactwa, które zrabował wraz z OLIGARCHAMI (swoimi ziomkami) obywatelom ROSJII !!!


  Zresztą, WSZYSCY OLIGARCHAOWIE KOLONI CORPORACYJNYCH pod szyldem ROSJA, POLSKA, ..... mają obowiązek zwzić tam wagonami wszystkie zrabowane w nich bogactwa do SZWAJCARII (do macierzy, czy (pol. wym. faderland).


  przykłady: Kulczyk, Hitler, Donald Trump, Amber Gold,....


  Nazwa Rasia, Rusia, Polska nie są nazwami Słowiańskimi, tylko ŻYM-skimi.

  - My Słowianie, mamy swoje rodzime nazwy Naszych Rodów.


  Rosyjska OLIGARCHIA

  https://youtu.be/94LtrmAhrjY?t=46m55s  OKTOGON rozkazuje Putin posłusznie wykonuje.

  https://www.youtube.com/watch?v=H3OAUJmNNUk


  OLIGARCHOWIE - Bracia w zbrodni - "Wolnimasoni"


  https://i.ytimg.com/vi/94LtrmAhrjY/maxresdefault.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/H3OAUJmNNUk/maxresdefault.jpg
 • @Lotna 07:26:16 "że się mało nie posiusiał" - Całe szczęście dla Ziemian, że z podniety już tylko siusianie mu pozostało:)
  .
 • @Paulus Aquarius 14:41:32
  Jak żydzi przycisnęli Putina w sprawie Noworosji…

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/05/a317-600x394.jpg

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-przycisneli-putina-sprawie-noworosji-2017-05
 • @MacGregor - O, tyś też przyjezdny. Nie marnuj tu czasu i jazda do komputera szukać swojej ziemi - Swojej! A nie obiecanej!!
  .

  Nie zapomnij wydrukować se mapki, żebyś nie krązył i dotarł tam jeszcze na resztkę swojego smutnego życia.


  Kto za pochówek zapłaci? Nie mówiąc już o nadmierym zakwaszeniu naszej urodzajnej ziemi
 • @Talbot 15:38:35
  Jakie to szczęście, że Trump, Duda i Kaczyński przycisnęli Żydów i wydusili z nich wszystkie dolary.
  Nasi dzielni bohaterowie!
 • @
  W momencie pojawienia się tutaj idiotycznych fotomontaży i wpisów Krystyny Trzcińskiej (tzw.„projektant/programista komputerów”) vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel DEUS DRAGON, artykuł został zatopiony.
 • @Zdzich 16:36:36
  dziwie sie Talbotowi ze to toleruje
 • Przeczytałem dziś 125 tekstów
  że wizyta w Trumpa w Polsce jest nieważna.
  Przeczytam sobie jeszcze z pięć, bo lubię jak lewaczki wyją 8-)))
 • Poland First
  I nie inaczej!

  https://pbs.twimg.com/media/DDzdKpIXoAU7k3R.jpg
 • Lat temu 6
  Oto co dzisiejsi kretyni z totalnej pisali o wizycie prezydenta USA

  https://pbs.twimg.com/media/DD0e2F6WsAIkWvG.jpg
 • @Paulus Aquarius 14:41:32
  Do zobaczenia 6 lipca na pl. Krasińskich

  Mam nadzieje ze bedziesz 8-)))

  https://pbs.twimg.com/media/DDuIQUCXoAAa9nA.jpg
 • @Pedant, Niedość, że nie masz wiedzy, to i Szatan zrabował ci intelekt, co się obijawia prostackim, albo całkowitym brakiem
  poczucia humoru.


  Zostaw księdza i plebanię w świętym spokoju i zacznij się modlić do Stwórcy o rozum, znaki i możliwość rozumowania tego co w nich spostreżesz.

  Czytanie z Biblii nauk Jezusa to najlepsze rozwiązanie dla ciebie na świetny początek tego wielkiego wyzwania.

  "Nikt nie zna dnia, ani godziny", więc niewiadomo ile jeszcze czasu pozostało, więc rób wszystko by Dzień Sądu cię nie zaskoczył!!

  Pamiętaj - Jeśli pójdziesz "O Jeden Most za Daleko" to "Drogi powrotnej nie ma!".
 • @Husky, Ra-SS-Putin i Donald Trump są ZIOMKOSTWEM ALEMAŃSKIM.
  .


  Donald Trump zatrzyma się w Polsce na rozrywki sexualne, gorzałę i żarcie, oraz krótki wypoczynek, a następnie w pełnej formie uda się do Alemani na prawdziwie narady NWO.


  Ciekawe czy jak dadzą Polakom wymażone VIZY do US, czy Żydzi i ISLAMIŚCI zastaną BLOKOWISKA UMEBLOWANE, czy też będą ścigać polską siłe najemną po całym świecie, w celu wyciśnięcia opłat za remonty i meble dla żydowskich repatriantów i podążającego za nimi stada niewolników z Afryki i Azji.


  https://pbs.twimg.com/media/CNmJuPnWwAED4vw.jpg
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 20:27:22
  Gdyby Darwin żył to już byś dawno w klatce siedział
 • Jacek Żakowski napisał komentarz o Trumpie.
  Nie został przez współczesnych dobrze zrozumiany 8-)))

  https://pbs.twimg.com/media/DD0HPytWAAALk7g.jpg
 • @Robik 15:51:59
  Razem Bezpieczni

  https://pbs.twimg.com/media/DDwR5i5W0AASt8S.jpg
 • @Husky, ty myslisz, że jak chodzisz to nie siedzisz?? - Oj naiwny, naiwny, naiwny jak dziecko we mgle, jak....
  .

  https://media2.s-nbcnews.com/j/newscms/2017_10/1199937/monks-adopt-dog-today-170308-03_da9fe55b5dba365a00cc7276cea8a01b.today-inline-large.jpg
 • @Robik, o to PROTERIANIE zaŻĄDzający nieprzerwanie dziesiątki wieków ŚWIĘTYM IMPERIUM ŻYM-skim (czyt. BABILOŃSKIM) !!!
  .

  Jak polscy katolicy zgrzeszyli, że też spadło na nich jażmo i ucisk Wielkiego Babilonu??? - Mystery Babylon.


  http://worldmeets.us/images/merkel-nsa-bnd_graphic.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/dPXdporhSv4/maxresdefault.jpg
  http://www.inspiretochangeworld.com/wp-content/uploads/2017/04/20170423_tyranny.jpg
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 23:05:12
  https://pbs.twimg.com/media/DD1NXWiXUAAKSaP.jpg
 • @Paulus Aquarius 14:41:32
  Co za szczere wyznanie :

  @Paulus Aquarius 23:24:48
  zaczadzony umysł jesteś ..szkoda czasu na Ciebie..
  najpierw uwolnij się od więzów religijnych to pogadamy

  Paulus Aquarius 03.07.2017 23:26:32

  http://orbo.neon24.pl/post/139117,donald-trump-odwiedzi-swoja-kolonie#comment_1395589

  Bingo
 • @Husky, nic dziwnego, że tak zajadle się ukrywałeś. Nerwy popuściły, to melisa.
  .

  https://img2.brain4.photobox.com/42753426ab73106b6df09da54866dd3b7905808cc3d83ceeb9f6f13434e3efee0fc04c7a.jpg
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 20:27:22
  Ciekawe czy jak dadzą Polakom wymażone VIZY do US, czy Żydzi i ISLAMIŚCI zastaną BLOKOWISKA UMEBLOWANE, czy też będą ścigać polską siłe najemną po całym świecie, w celu wyciśnięcia opłat za remonty i meble dla żydowskich repatriantów i podążającego za nimi stada niewolników z Afryki i Azji.

  TO CI SIĘ UDAŁO :)
 • Kim jest Donald TRUmP ?
  .

  http://DEUSDAGONVATICANUS.neon24.pl/post/137200,kim-jest-donald-trump#comment_1395602
 • Talbot
  //Doradca Trumpa zdradził, że wizyta w Warszawie rozpocznie się od spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą//

  No to Trumpek zrobi Bingo :)))

  Czemu ja cię tak ciągle lubię, Talbot?
  Może dlatego, że dostarczasz rozrywki? :)))
 • Talbot
  Amerykańskie media przyłapali ministerstwo obrony USA na nabyciu kosztownych mundurów dla afgańskich policjantów, przeznaczonych do działań na obszarach zalesionych.
  http://www.newsweek.com/terror-afghanistan-taliban-us-department-defense-uniforms-628053
 • Talbot
  S prazdnikom tiebia Talbot.
  https://www.youtube.com/watch?v=26zKMQwNA3M
 • @fretka 11:53:50
  Moja ulubiona
  https://www.youtube.com/watch?v=nGlSoZu5hB8
 • Duszne rozterki lewackich kretynow, iść, czy nie iść do Trumpa
  Hamlet wymięka

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY