Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
703 posty 5930 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Nowy Porządek Świata wymaga osłabienia Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

-nie dajmy się podzielić, nie dajmy się zmanipulować. Chwała i Cześć Polskim Bohaterom.

 

 

Polska przynajmniej teoretycznie dokonała zmiany ustroju pod koniec ubiegłego wieku. Piszemy teoretycznie, ponieważ coraz częściej można odnieść wrażenie, że owe zmiany były jedynie fasadowe, a tak naprawdę trzon władzy pozostał ten sam. Dziś nasz kraj  przechodzi można napisać dziejowe konwulsje. Jest to efekt zaniechań z przeszłości, kiedy to nie doprowadzono do pełnej dekomunizacji oraz lustracji, czego efektem było nadal aktywne działanie tych sił w kształtowaniu krajowej polityki. Ale co ważne a może nawet fundamentalne, dziś już nie tyle osady komunizmu zagrażają Polsce, a z takimi opiniami możemy się spotkać, ale coś nowszego coś, co rozwija się teraz w XXI wieku i chce sięgnąć po nasz kraj i po nas, czyli wolnych Polaków.

 

Co mamy na myśli? Otóż mamy na myśli Nowy Porządek Świata, NWO, New World Order, o którym mówili już George Bush, Zbigniew Brzeziński, George Soros, przedstawiciele takich rodzin jak Rothshild, Rockefeller, oraz wielu prominentnych polityków UE. Nie bez przyczyny piszemy polityków UE a nie polityków reprezentujących poszczególne państwa wchodzące w skład tej Unii, ponieważ nie oszukujmy się, wielu z nich zaprzedało swoje kraje, zdradziło swoje narody dla mamony i władzy. Dziś ci politycy wykonują polecenia światowych elit i działają na ich korzyść. Ale powróćmy do tematu.

Otóż idea nowego porządku światowego to plan polityczny na przyszłość. Jest to plan lansowany przez świat globalnej finansjery, która chce przejąć jeszcze większą władzę nad światem. Sposobem na osiągnięcie tego celu jest stworzenie globalnego rządu, czego namiastką jest dziś UE. Jeszcze kilkanaście lat temu UE była ideą czysto gospodarczą i ekonomiczną, dziś jest to projekt polityczny nacechowany na stworzenie super państwa, gdzie odrębność kulturowa, narodowa zostanie zatarta i usunięta. UE to obecnie projekt mający na celu likwidację kultury dziejowej poszczególnych narodów, zakłamanie historii i jednoznaczne skasowanie narodowych społeczeństw.

Natomiast teraz trzeba sobie zadać podstawowe pytanie. Otóż, kiedy ów projekt będzie mógł być zrealizowany i jakie warunki będą najbardziej sprzyjać wdrażaniu tego projektu, tej globalnej idei, będącej dla wielu czystą religią? Otóż najlepsze i najbardziej dogodne warunki dla wprowadzenia NWO to przede wszystkim słabe państwa, rozbite narody, brak tożsamości i poczucia patriotyzmu, całkowite wypaczenie moralności, prawa, poglądów, zatarcie wszelkich granic. Gdy to zostanie osiągnięte a widzimy, że obecnie w Europie praktycznie tylko Polska, Węgry i niektóre kraje słowiańskie jeszcze opierają się tej destrukcyjnej fali XXI wieku, to wówczas nastąpi kolejny kontrolowany wielki kryzys ekonomiczny, ale nie taki jak do tej pory, będzie to kryzys na niespotykaną skalę i będzie to przysłowiowy gwóźdź to trumny.

rodzy czytelnicy na dziś mieliśmy zaplanowany artykuł o innej tematyce, ale ze względu na ostatnie wydarzenia w naszym kraju, postanowiliśmy podjąć temat czysto polityczny. Jutro będziemy go kontynuować z przełożeniem już na naszą Polską politykę. Dziś raz jeszcze chcemy podkreślić, że obecne konwulsje, jakich doznaje nasz kraj, są konwulsjami sterowanymi, wywoływanymi sztucznie po to by destabilizować Polskę, po to by do władzy powróciły dawne układy, które już nie tyle są powiązane czy skażone przez osady komunizmu, lecz są ściśle powiązane z przedstawicielami konkretnych elit dążących do wprowadzenia NWO. By to się stało Polska nadal musi być słaba, naród Polski musi wymierać.

 

Silna Polska to silna Europa. Nasz kraj jest sumieniem Starego Kontynentu, nasz kraj jest światłem w mroku dziejów XXI wieku, mroku ogarniającym Europę. Europejskie elity mają tego świadomość, znają historię Polski, wiedzą i rozumieją jak duży potencjał tkwi w naszym narodzie, to też za wszelką cenę próbują nas ośmieszyć, upodlić, zdeklasować, odsunąć na margines. To jednak płowe i czcze działanie, ponieważ Polska była, jest i będzie, mało tego, obecnie przed naszym krajem rysuje się świetlana przyszłość. Polska ponownie może stać się Europejską potęgą, nie dajmy się zastraszyć, nie dajmy się podzielić, nie dajmy się zmanipulować. Chwała i Cześć Polskim Bohaterom.

źródło: globalne-archiwum.

 

KOMENTARZE

 • Nowe NWO na gruzach Starego?
  Szantaż! Moskwa grozi NATO bronią nuklearną

  http://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2017/07/Putin-wojna-NATO-585x300.jpg

  Rosyjscy wojskowi omawiali gotowość Moskwy do stosowania broni nuklearnej w trakcie rozmów z przewodniczącymi NATO, dodał Nikonow w wywiadzie dla Defense One. Jeżeli wojska USA lub NATO wkroczą do okupowanego Donbasu, Rosja w odpowiedzi użyje broni nuklearnej.

  O tym oznajmił deputowany do Dumy Państwowej Rosji Wiaczesław Nikonow podczas spotkania międzynarodowego urzędników, zajmujących się kwestiami bezpieczeństwa państwowego w Bratysławie GLOBSEC 2017, pisze wydawnictwo Defense One.

  „Jeżeli chodzi o rozszerzenie NATO w pobliżu naszych granic, to słyszałem od naszych wojskowych, i uważam, że mają rację: gdyby siły USA, siły NATO pojawiłyby się na Krymie lub na wschodzie Ukrainy, to Rosja na wczesnym stadium konfliktu byłaby bezbronna bez stosowania broni nuklearnej”

  – powiedział Nikonow.

  KOMENTARZ REDAKCJI

  Agresywna polityka Rosji doprowadziła świat na skraj przepaści. Moskwa z maniakalnym uporem stara się zburzyć powojenny system globalnego bezpieczeństwa, podważyć jedność bloku euroatlantyckiego, odzyskać kontrolę nad krajami byłego obozu socjalistycznego i realizować strategię podboju Europy. Jeden z najbliższych współpracowników Putina, sekretarz Rady Bezpieczeństwa FR Nikołaj Patruszew 2 stycznia 2016 roku w wywiadzie udzielonym „Gazecie Rosyjskiej” zagroził: „Doprowadzimy do wojny w Europie Środkowo-Wschodniej”. Oświadczył też, że wojska rosyjskie przeprowadzą inwazję na państwa bałtyckie. „Zajmiemy je całkowicie, szybko i bez żadnych strat” – zapowiedział.

  Kreml dojrzał do konfliktu globalnego i grozi NATO wojną. Liczy, że państwa członkowskie Sojuszu Północnoatlantyckiego, obawiając się ataku nuklearnego, nie odważą się przeciwstawić rosyjskiej agresji w Europie Środkowo-Wschodniej. Dlatego warto pomyśleć o ewentualnych scenariuszach na najbliższą przyszłość.

  „Zapomnieć przeszłość oznacza zgodzić się z jej powrotem” powiedział kiedyś Winston Churchill. Znany amerykański historyk Timothy Snyder w książce „Skrwawione ziemie. Europa między Hitlerem a Stalinem” opisał obszar, na którym w pierwszej połowie ubiegłego stulecia dokonano najstraszniejszego ludobójstwa narodów Europy. Naukowiec zwraca uwagę na fakt, że „Obszar skrwawionych ziem w całości pokrywa się z terytorium dawnej Rzeczypospolitej”. Przyczyną tej tragedii było niepowodzenie we wdrażaniu strategii Józefa Piłsudskiego, któremu nie udało się stworzyć silnego sojuszu geopolitycznego w regionie międzymorza bałtycko-czarnomorskiego, co w końcu spowodowało kolejny rozbiór Polski przed II wojną światową. Powinniśmy wyciągnąć wnioski z przeszłości.
  źródło: jagiellonia.org

  http://www.koniec-swiata.org/szantaz-moskwa-grozi-nato-bronia-nuklearna/
 • @Talbot 09:40:41
  Rozumiem, że można być dupkiem, ale żeby aż tak zakłamanym?
  Wojska NATO na Krymie miałyby dowodzić agresji Rosji?

  Podobnie, a może nawet bardziej podle: Polska jest (jeszcze) Rzeczpospolitą. Jeśli więc zmiana ustroju po 89 roku, to na jaki?
  Owszem próbowano na "ustrój globalnej demokracji", czyli właśnie NWO. Tylko dureń tego nie widzi. Właśnie Rzepliński, dążąc do nadrzędnej roli TK, próbował przypieczętować zmianę ustroju.
  Obecnie, przynajmniej częściowo, wracamy do idei Rzeczypospolitej. Stąd to wściekłe wycie propagatorów NWO, którego autor tej notki jest, jak widać, propagatorem.
 • Co to za mesjanistyczne pierdy?
  Panie Talbot,
  rozumiem wrogość, nienawiść do Rosji - taką Pan pełni tu rolę, OK.
  Ale zamieszczanie powyższych bredni to zdecydowane obniżenie "publicystycznych" lotów, które i tak wysokie nie były.
 • @Rzeczpospolita 11:15:48
  Czy są to BREDNIE?

  "Moskwa z maniakalnym uporem stara się zburzyć powojenny system globalnego bezpieczeństwa, podważyć jedność bloku euroatlantyckiego, odzyskać kontrolę nad krajami byłego obozu socjalistycznego i realizować strategię podboju Europy. "

  Czy pan maniakalnie nienawidząc wszystkiego co polskie nie widzi, że Rosja odbudowuje swoje strefy wpływów ustanowione w Jałcie?
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:59:15
  "Wojska NATO na Krymie miałyby dowodzić agresji Rosji?"

  "„Jeżeli chodzi o rozszerzenie NATO w pobliżu naszych granic, to słyszałem od naszych wojskowych, i uważam, że mają rację: gdyby siły USA, siły NATO pojawiłyby się na Krymie lub na wschodzie Ukrainy, to Rosja na wczesnym stadium konfliktu byłaby bezbronna bez stosowania broni nuklearnej”

  – powiedział Nikonow."

  A ja słyszałem od swoich wojskowych, że NATO nie ma zamiaru zajmować Krymu.
 • @Talbot 11:32:15
  Mój komentarz odnosił się do ostatniego akapitu wynurzeń tego syjonistycznego anonima. Wcześniejsze brednie pominąłem już milczeniem.

  Panie Talbot,
  dam Panu radę, za darmo.
  Powinien Pan się zgłosić do swojej ambasady, nie wiem, USA, czy Izraela i poprosić o jakieś dodatkowe, przynajmniej miesięczne przeszkolenie. Przecież Pan się całkowicie dekonspiruje wspierając publicznie i otwarcie kolonizację Europy przez syjonistyczne ośrodki USA, Wlk.Brytanii i Izraela.
 • @Rzeczpospolita 15:45:41
  Jeszcze pamiętam kto wielokrotnie kolonizował Polskę - bratni słowiański naród radziecki.
  Co do Ambasady to zgłoszę się na szkolenie do ambasady amerykańskiej, tak jak zrobiły to wszystkie kraje socjalistyczne....
  Czy któryś z tych krajów wyraził chęć zgłoszenia się ponownie do Ambasady rosyjskiej?
  Z ambasadą rosyjską wiele wspólnego ma Netanjahu, który z nią współpracuje.
 • @Nibiru 18:28:04
  "Właśnie rozdaje się "małpom brzytwy" i je napuszcza jedne na drugie, aby efekt masakry był maksymalny w możliwie najkrótszym czasie i za najmniesze koszty."

  Brzytwy rozdaje Putin.

  Ruś Kijowska jest kolebką Rosji - co robi Putin?

  Putin skłócił wszystkie narody słowiańskie w celu partykularnych mocarstwowych ambicji imperialnych.
 • MH17 – The Open Source Investigation, Three Years Later
  Today, we are releasing a report summarizing all major open source evidence surrounding the downing of MH17 in an easy-to-read 73-page survey. This report is broken into thirteen chapters, summarizing the circumstances that led to the downing of MH17, information on the Buk missile launcher that downed the passenger plane, a summary of alternative scenarios regarding the downing, and other essential areas of information.

  For those well-versed in the twists and turns surrounding the MH17 case, most of the information in this report will be familiar. This report is aimed at those looking for a more accessible introduction into the information around this tragic event, which has seen massive disinformation campaigns around it and continues to be relevant with the ongoing Dutch-led criminal investigation. Below is a summary of the findings of this survey:

  Between June 23-25, 2014, Russia’s 53rd Anti-Aircraft Missile Brigade transported vehicles within Russia to positions close to the Russian border with Ukraine. This includes Buk 332, later photographed and filmed in Ukraine on July 17 and 18, 2014.
  On July 17, 2014, Buk 332 was in Ukraine, and arrived in Donetsk in the morning. From there, while loaded onto red low-loader, it traveled eastwards through separatist-held territory, and eventually reached the town of Snizhne in the early afternoon.


  Brytyjska organizacja Bellingcat potwierdza, że samolot MH17 został zestrzelony przez rosyjski system rakietowy BUK. „Nasz raport podsumowuje wszystkie dowody, które dotyczą katastrofy”, poinformował zespół na swojej stronie internetowej. W składającym się z trzynastu rozdziałów raporcie, dziennikarze Bellingcat dokonali skrupulatnej analizy przyczyn zniszczenia boeinga. Każda część raportu zawiera podsumowanie wszystkich okoliczności, które doprowadziły do jego zestrzelenia.

  Nowy raport dziennikarzy śledczych z organizacji Bellingcat potwierdza, że za zestrzeleniem boeinga stoi Rosja.
  „Między 23 a 25 czerwca 2014 r. pojazdy należące do 53 Brygady Przeciwlotniczej zostały przekierowane z głębi Rosji w pobliże granicy ukraińsko-rosyjskiej. Wśród pojazdów znajdował się system BUK 332, ten sam który został sfotografowany i sfilmowany na terytorium Ukrainy w dniach 17 i 18 lipca 2014”, czytamy w podsumowaniu. Raport potwierdza wcześniejsze przypuszczenia, że BUK332 został przetransportowany w okolice miasta Snieżne, w obwodzie donieckim. Z tego miejsca wystrzelono pocisk, który doprowadził do zniszczenia samolotu” - czytamy w raporcie.
  Bellingcat ujawnił też, że opublikowane 21 lipca 2014 r. przez rosyjskie ministerstwo obrony dokumenty są fałszywe:
  „21 lipca 2014 r. rosyjskie ministerstwo obrony zaprezentowało serię sfabrykowanych dowodów

  https://www.bellingcat.com/news/uk-and-europe/2017/07/17/mh17-open-source-investigation-three-years-later/

  http://niezalezna.pl/102536-brytyjczycy-potwierdzaja-lot-mh17-zestrzelili-rosjanie-raport-nie-pozostawia-zludzen
 • Masz zły dzień Talbot, czujesz się gorzej, czy po prostu tak to wygląda jeśli samodzielnie chcesz przekazać swą myśl.......
  Moskwa z maniakalnym uporem stara się zburzyć powojenny system globalnego bezpieczeństwa, podważyć jedność bloku euroatlantyckiego, odzyskać kontrolę nad krajami byłego obozu socjalistycznego i realizować strategię podboju Europy. "

  Tak jest i tylko zdecydowane stanowisko naszego niskiego wzrostem, ale potężnego stratega, prezydenta L.K. stojącego na beczkach w Tbiliisi i Kijowie , groźnie wymachującego piąstkami w kierunku Rosji, powstrzymało agresora. No Putin, nie z nami takie numery...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY