Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
595 postów 5418 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

PRZYPOMINAMY.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

OBOWIĄZUJE WYROK SĄDU NAJWYŻSZEGO USA, KTÓRY ODRZUCIŁ ROSZCZENIA ŻYDÓW.

 

 

Mgr Inż. Bohdan Szewczyk
29 Marzec 2010
Przedstawiciel Prasowy
Emigracja Polska
bszewczyk@yahoo.com

 

Do: Rządu w Polsce i na Ukrainie , Senatu, Sejmu i Sądu Najwyższego

 

W związku z kolejna próba wyłudzenia od Polski i innych krajów Europy Wschodniej ( uprzednio pod zaborem ZSRR) ponad 140 miliardów dolarów , przypominam że w tej sprawie obowiązuje wyrok Sądu Najwyższego USA 23 Marca 2006 roku – sygnatura Docket Act 02-78-44 , który odrzucił roszczenia Żydów .

Wyrok jest prawomocny.

Mimo tego wyroku , przestępcza grupa działająca pod wodzą Singera próbowała wyłudzić pieniądze od Polski.

Przedstawiłem ich działalność do Sądu Najwyższego USA z prośbą o przywołanie ich do porządku prawa i w konsekwencji ludzie ci zostali usunięci z Światowego Kongresu Żydowskiego.

Obecnie były ambasador Izraela w Polsce próbuje ponownie dokonać tego samego przestępstwa..

Przypominam jeszcze raz że wyrok Sądu USA jest obowiązujący i jakiekolwiek próby porozumienia między rządami Europy Wschodnie a osobami reprezentującymi środowiska Żydowskie są przestępstwem wobec prawa i gwaranta suwerenności państw Europy jakim są Stany Zjednoczone.

Jednocześnie pragnę przypomnieć Rządowi Polskiemu o zaległej wypłacie dla mnie odszkodowania jako osoby która obroniła w ostatniej chwili Skarb Państwa Polskiego od strat w wysokości $65 miliardów.

Jak wszyscy wiemy osoby działające w tym procesie wyłudzania pieniędzy są doskonale zorganizowane i potrafią wyrządzić znaczne szkody ludziom im się sprzeciwiającym bez względu gdzie ci funkcjonują.

W załączeniu przesyłam następujące materiały które jednoznacznie określają organizacje i osoby występujące w tym działaniu a znajdujące sie po obu stronach.

Artykuł z informacja o wystąpieniu byłego Ambasadora Izraela w Polsce

Szcególnie podły i ubliżający Narodowi Polskiemu Pozew do sądu w USA

Moje wystąpienie do Sądu Najwyższego w USA i władz UE.

Mgr Inż. Bohdan Szewczyk
Przedstawiciel Prasowy
Emigracja Polska
29 Marzec 2010

 

 • Ilustracja tytułowa: Władysław Kozakiewicz cieszy się ze zwycięstwa. Olimpiada w Moskwie, Stadion Łużniki. Fot. Inter. / wybór wg.pco

 

, 2018.02.06.

KOMENTARZE

 • @
  Takie zdjęcia robią sobie dziewczyny z Izraela w Auschwitz. Nie wiedzą nic o tym miejscu! Wiedzą tylko, że Polacy ich przodków mordowali i że Polska jest dla nich niebezpieczna, bo antysemicka.

  https://pbs.twimg.com/media/DVYlHpIWsAANvlr.jpg
 • Nowoczesna chce aby Polacy donosili na siebie!
  Powstał specjalny adres gdzie można zgłosić antysemitów!

  https://pbs.twimg.com/media/DVWFgAnW0AAADhT.jpg

  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/14763-nowoczesna-chce-aby-polacy-donosili-na-siebie-powstal-specjalny-adres-gdzie-mozna-zglosic-antysemitow
 • @Talbot 11:37:12
  Antysemityzm w Polsce?
  Nie ma. takiego...
  Tak jak w starym dowcipie gdzie na jakieś wyspie na Pacyfiku tubylcy zapytani o ludożerców odpowiedzieli podróżnikom:
  U nas już nie ma ludożerców, wczoraj ostatniego zjedliśmy.
 • @Husky 09:32:07
  ''Nasz system wartości wywodzący się ze słowiańskiego poszanowania innych ludzi i otaczającego świata, stanowi podstawę zasady współistnienia.''
  http://cygnus.neon24.pl/post/142355,holokaust-w-interesie-judaizmu
 • @fretka 13:47:23
  czytalem
 • nadejszła wiekopomna chwila;
  W wyniku mojej wieloletniej pracy badawczo artystycznej (bo takie nie podlegają restrykcjom), myślę że udało mi się skompilować i podsumować najważniejsze teksty z ostatnich 3 tysięcy lat dotyczące wyjątkowości i cierpień strasznych braci. Efekt mego wysiłku przytaczam w całości. Oto on:

  Bla, bla, bla bla, bla,
  blaaaa, blaaaa, blaaaa,
  pitu, pitu, pitu, pitu,
  Khashana
 • znany schemat;
  Podobnie jak 100 lat temu do Rosji środowisko LGBT (Lewaków, Globalistów, Banksterów, Talmudystów) przerzuciło pociągiem Lenina, tak obecnie te same siły, z tym że już samolotem, aby było szybciej i z duchem czasu, zaaplikowały Polsce Danielsa. I co? Od razu ferment przedrewolucyjny ruszył z kopyta. Rewolucja nie musi przecież oznaczać drastycznych zmian własnościowych, zamachu na jakiegoś Ferdka w celu przejęcia władzy, spalenia parlamentu, itp. stałych elementów gry. Gdy te składowe systemu są już zdobyte to nadchodzi czas na stworzenie przestrzeni życiowej dla czekającej na podmiankę obcej klasy uprzywilejowanej. Starej klasy oraz nadmiaru tubylczej populacji należy się pozbyć w skuteczny sposób. Do tego zawsze potrzebna jest silna zawierucha, aby nie było wiadomo na pewno kto strzelał, z jakiego kierunku, kto zsyłał na banicję, torturował, łamał kręgosłupy itp. Czyli jak to sami rzecznicy LGBT mówią, pozbawienie narodu odrastającej własnej głowy i zastąpienie tą przeszczepioną.
 • @Nibiru 16:13:16
  Nie wiem dlaczego,lecz od samego początku ten gościu Daniels zbudził we mie jakieś podejrzenia kogo tak naprawdę reprezentuje i jaka jest jego rola.Wiem,że dużo i to wybitnych Polaków ma problem by się zbliżyć do sfer rządowych czy być w mediach publicznych a tego pana jest pełno wszędzie.
 • @Husky 11:46:10
  Myślę, że nie jest to stosowny żart na taką okoliczność
 • @Jan Paweł 18:44:06
  humor to zdrowie
 • @Husky 09:32:07
  Prosze uprzejmie o zrodlo zalaczonego zdjecia "antysemitki". Najlepiej imie nazwisko lub ID. Pragne przekazac dalej na DobreImiePolski@nowoczesna.org, podpisano: życzliwy
 • @Mazjan 20:25:42
  Ale przecież ona nie bezcześci ogrodzenia i nie ciągnie druta, więc o co chodzi?
 • @Nibiru 20:33:54
  Przepraszam zle widze, znaczy jest po niewlasciwiej stronie ogrodzenia ???
 • @Mazjan 20:42:27
  równie dobrze to zdjęcie mogło być cyknięte w strefie gazy i wtedy jest po właściwej stronie
 • @Mazjan 20:25:42
  https://en.mocak.pl/poland-israel-germany-the-experience-of-auschwitz-today
 • @autor
  "Polska i inne kraje Europy Wschodniej uprzednio pod zaborem ZSRR"
  O ile bardziej dzisiejsza Polska jest "pod zaborem" brukselskim i wszyscy główni polscy politycy z wielką chęcią przyłożyli do tej zdrady swoją rękę włączając w to pseudo-patriotów Kaczyńskich.
  I pomyśleć, że co niektórzy uważają ich za dobrych i uczciwych Polaków.
  Jeśli zaś chodzi o ten wyrok Sądu Najwyższego USA odrzucający roszczenia Żydów to był on podyktowany wewnętrznymi interesami rządu USA. Przyjęcie tych roszczeń spowodowałoby falę podobnych roszczeń ale już pod adresem amerykańskiego rządu.
  Dlatego ta nowo powstająca ustawa dotyczy wyłącznie roszczeń żydowskich i nie będzie zagrożeniem dla rządu Stanów Zjednoczonych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY